O młodym aktorze robi się naprawdę głośno!

Weronika Kostyra 3 października 2018 18:35

O Macieju Musiałowskim robi się naprawdę głośno. Młody aktor zyskał rozpoznawalność dzięki serialowi Druga Szansa, teraz możemy go oglądać w programie Ameryka Express, a wkrótce zagra w kontynuacji filmu Sala samobójców i na pewno jeszcze nie raz o nim usłyszymy. Co o nim wiemy?

Kim jest Maciej Musiałowski?

Aktor pochodzi z Warszawy i urodził się 5 grudnia 1993 roku. Niebawem skończy 25 lat, ale już zdążył ukończyć studia aktorskie w Państwowej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Od dziecka miał talent muzyczny. Występował w zespole Fasolki, a także szkolnym chórze Tutti Cantamus, a niedawno razem z Magdaleną Berus, z którą grał w serialu Druga szansa, nagrał cover piosenki Jutro zespołu LemON. W 2015 roku aktor zdobył Grand Prix w konkursie Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Miłość do muzyki jest u niego rodzinna. Maciej Musiałowski ma trzech braci i wszyscy zajmują się muzyką.

W telewizji zadebiutował w 2016 roku w popularnym serialu Druga szansa u boku Małgorzaty Kożuchowskiej. Maciej Musiałowski zagrał Ksawerego Kryńskiego, czyli syna Kingi i Marcina. Wystąpił poza tym w etiudzie Chains Glass oraz filmach Soyer Łukasza Barczyka, Czuwaj Roberta Glińskiego, Fascinatrix Justyny Mytnik i Tsantsa Robina Lipo. Niedawno światło dzienne ujrzała informacja, że Maciej Musiałowski zagra główną rolę w filmie Hejter. Sala samobójców, czyli kontynuacji filmu Sala samobójców w reżyserii Jana Komasy

Maciej Musiałowski wziął udział w telewizyjnym show Ameryka Express. Jego partnerką w wyścigu po wygraną jest koleżanka, Anna Małysa.

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że młody aktor spotyka się z Karoliną Sawką, znanej z roli Nel w adaptacji W pustyni i w puszczy. Para pojawiła się razem na premierze filmu Soyer.

Kibicujesz karierze Macieja Musiałowskiego? 

1/6
Maciej Musiałowski
Copyright @Instagram @musialowskimaciej
1/6

2/6
Maciej Musiałowski
Copyright @Instagram @musialowskimaciej
2/6

3/6
Maciej Musiałowski
Copyright @Instagram @musialowskimaciej
3/6

4/6
Konferencja Ameryka Express, Maciej Musiałowski, Anna Małysa
Copyright @Mateusz Jagielski/East News
4/6

5/6
Maciej Musiałowski
Copyright @East News
5/6

6/6
Maciej Musiałowski na planie serialu "Druga szansa"
Copyright @ONS
6/6

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.