O NIM JEST GŁOŚNO

Serial Druga szansa, Ameryka Express, a wkrótce główna rola! Kim jest Maciej Musiałowski?

O młodym aktorze robi się naprawdę głośno!

Weronika Kostyra 3 października 2018 18:35

O Macieju Musiałowskim robi się naprawdę głośno. Młody aktor zyskał rozpoznawalność dzięki serialowi Druga Szansa, teraz możemy go oglądać w programie Ameryka Express, a wkrótce zagra w kontynuacji filmu Sala samobójców i na pewno jeszcze nie raz o nim usłyszymy. Co o nim wiemy?

Kim jest Maciej Musiałowski?

Aktor pochodzi z Warszawy i urodził się 5 grudnia 1993 roku. Niebawem skończy 25 lat, ale już zdążył ukończyć studia aktorskie w Państwowej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Od dziecka miał talent muzyczny. Występował w zespole Fasolki, a także szkolnym chórze Tutti Cantamus, a niedawno razem z Magdaleną Berus, z którą grał w serialu Druga szansa, nagrał cover piosenki Jutro zespołu LemON. W 2015 roku aktor zdobył Grand Prix w konkursie Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Miłość do muzyki jest u niego rodzinna. Maciej Musiałowski ma trzech braci i wszyscy zajmują się muzyką.

W telewizji zadebiutował w 2016 roku w popularnym serialu Druga szansa u boku Małgorzaty Kożuchowskiej. Maciej Musiałowski zagrał Ksawerego Kryńskiego, czyli syna Kingi i Marcina. Wystąpił poza tym w etiudzie Chains Glass oraz filmach Soyer Łukasza Barczyka, Czuwaj Roberta Glińskiego, Fascinatrix Justyny Mytnik i Tsantsa Robina Lipo. Niedawno światło dzienne ujrzała informacja, że Maciej Musiałowski zagra główną rolę w filmie Hejter. Sala samobójców, czyli kontynuacji filmu Sala samobójców w reżyserii Jana Komasy

Maciej Musiałowski wziął udział w telewizyjnym show Ameryka Express. Jego partnerką w wyścigu po wygraną jest koleżanka, Anna Małysa.

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że młody aktor spotyka się z Karoliną Sawką, znanej z roli Nel w adaptacji W pustyni i w puszczy. Para pojawiła się razem na premierze filmu Soyer.

Kibicujesz karierze Macieja Musiałowskiego? 

Wideo

Ten kosmetyk zmniejszy widoczność zmarszczek w ciągu jednej nocy!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Niezwykła rozmowa z Grażyną Torbicką o jej wszystkich miłościach. A Remigiusz Mróz zdradza nam tajemnice swojego sukcesu!