Fot. FiPAK / Forum
o niej jest głośno

Dziennikarka TVN wraca do zdrowia. W trudnych chwilach wspiera ją partner i synowie z poprzedniego związku

Joanna Kryńska ma za sobą walkę o życie

Marcjanna Maryszewska 12 kwietnia 2024 16:50
Fot. FiPAK / Forum

Kilka dni temu mediami wstrząsnęła historia Joanny Kryńskiej o niespodziewanej diagnozie. Dziennikarka TVN24 przeszła poważną operację usunięcia guza mózgu. "Po operacji mam drugie życie", napisała w mediach społecznościowych. Dziś może liczyć na wsparcie partnera i przyjaciół, a ciepłe słowa spływają do niej z całej Polski. 

Joanna Kryńska ma za sobą poważną operację. Wspiera ją Anita Werner

Jakiś czas temu sympatyczna dziennikarka zniknęła z ekranu TVN. Przyczynę ujawniła na początku tygodnia za pośrednictwem Instagrama. Z długiego wpisu dowiadujemy się, że ma za sobą trudne chwile, a obecnie priorytetem jest dla niej powrót do zdrowia. Joanną Kryńska przeszła wielogodzinną operację usunięcia guza mózgu. Diagnoza była dla niej szokiem. "Wiedziałam jak blisko aparatu mowy jest guz. Pół milimetra. Mówię, chodzę, wracam szybko do sił, a włosy odrastają. Wynik histopatologii bardzo dobry. Po operacji mam drugie życie" — napisała.

W najcięższym momencie swojego życia wspierała ją rodzina oraz przyjaciele. Wiele wsparcia i wyrozumiałości okazali również jej współpracownicy. Krótko po wstrząsającym wyznaniu dziennikarki głos zabrała Anita Werner. Pod wspólnym zdjęciem poinformowała, że Joanna wkrótce wróci na antenę i zachęciła obserwujących do przesyłania ciepłych myśli. Zaapelowała również do fanów prosząc, aby nie ignorowali podejrzanych symptomów i pamiętali o własnym zdrowiu.

ZOBACZ: Diagnoza lekarzy była dla niej ciosem. Dziennikarka TVN przeszła poważną operację usunięcia guza z mózgu

"Zdrowie jest najważniejsze. Zdrowie i miłość. Nasza cudowna koleżanka z TVN24 coś o tym wie. Asia wraca do nas z dalekiej podróży i ma dla Was wszystkich ważną wiadomość: badajcie się! Nie odkładajcie badania na później! Nie odkładajcie na później dbania o własne zdrowie" — czytamy. "Asia, jesteś pięknym człowiekiem. Żyj długo i szczęśliwie. I wracaj do nas szybko uśmiechnięta i zdrowa".

Kim jest Joanna Kryńska? Ma dzieci z pierwszym mężem, dziś znów jest zakochana

Joannę Kryńską w jej nowym życiu wspiera też partner, Grzegorz "Gabor" Jędrzejewski. Mężczyzna jest znany z programu w "TurboKozak". Jest też członkiem Reprezentacji Artystów Polskich i założycielem TURBO Footbal Company. Para długo trzymała swój związek w tajemnicy — aż do 2022 r. gdy dziennikarka TVN24 pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym. "Nasza Rodzina, Przyjaciele cieszą się już razem z nami. Wy też jesteście nam Bliscy i zawsze serdeczni, więc i z Wami dzielimy się naszą radością. Zaręczyliśmy się" — cieszyła się wówczas.

CZYTAJ TAKŻE: Sandra Kubicka i Baron pobrali się w tajemnicy przed wszystkimi! Ujawniamy sekrety uroczystości

Ich historia miłości rozpoczęła się na imprezie, gdzie wpadli na siebie przypadkiem. Piękna dziennikarka już wcześniej zwróciła jego uwagę w telewizji. Uczucie kwitło w najlepsze. Dziś nie wyobrażają sobie bez siebie życia. Jednak to nie pierwszy poważny związek w życiu Joanny. Przed poznaniem Grzegorza była żoną kolegi z pracy, Tomasza Marca. Doczekali się dwóch synów — Jana i Franciszka. Na ślubnym kobiercu stanęli w 2011 r. lecz związek rozpadł się po ośmiu latach.

Gwiazdor "TurboKozaka" bardzo stresował się przed poznaniem dzieci partnerki. "Kiedyś powiedziałem tak: nie kocham Franka i Janka, bo kocham ich mamę, kocham ich, bo są fani" — wyznał jakiś czas temu. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Dla dzieci chciał być tatą na medal. Prawda o synach Artura Żmijewskiego wyszła na jaw

Na szczęście całej czwórce z powodzeniem udało się stworzyć szczęśliwą rodzinę. Mieszkają razem i nie ukrywają, że taki krok pomogła im podjąć pandemia. Swoją codzienność dokumentują w mediach społecznościowych. Życzymy im samych najpiękniejszych chwil!  

Joanna Kryńska, Dzień Dobry TVN i jego goście - październik 2023 r.

Joanna Kryńska, Dzień Dobry TVN i jego goście - październik 2023
Fot. Ola Skowron/Dzien Dobry TVN/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.