Weronika Rosati, VIVA! lipiec 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Weronika Rosati podzieliła się z fanami pierwszym zdjęciem z córeczką, Elizabeth!

Olga Figaszewska 10 lutego 2018 11:00
Weronika Rosati, VIVA! lipiec 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Weronika Rosati dwa miesiące temu została mamą małej Elizabeth. Od czasu do czasu, publikuje w sieci zdjęcia ze spacerów z dzieckiem.  Teraz gwiazda po raz pierwszy podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem z córeczką! Fotografia wywołałą ogromne emocje!  Dlaczego?

Zobacz też: Weronika Rosati wraca do formy po porodzie. Aktorka zachwyciła internautów odważnym zdjęciem w bikini!

Weronika Rosati z córeczką, Elisabeth

Macierzyństwo to dla każdej kobiety wyjąkowy czas. Również dla Weroniki Rosati. Gwiazda wygląda kwitnąco i trzeba przyznać, że nowa rola jej służy. 

Weronika Rosati podzieliła się z obserwatorami na Instagramie wspólnym zdjęciem z małą Elizabeth. W kadrze znajdują się splecione dlonie mamy i córki. Zdjęcie umieszczone przez gwiazdę, sprowokowało jej fanki do wspomnień. Internautki nie szczędziły jej ciepłych słów. „Najwspanialsze momenty”, „Śliczna. Rok temu zostałam Mamą synusia i tego nie można do niczego przyrównać ❤️”, Taki delikatny uścisk a tak mocno chwyta ze serca, prawd”, czytamy.

Jedna z kobiet postanowiłą wprost zapytać Weronikę Rosati o to, jak czuje się w nowej roli. Aktorka długo nie czekała z odpowiedzią: „ rola życia :) ”

Polecamy też: Weronika Rosati wraca do formy po ciąży. Kibicuje jej w tym Anna Lewandowska!

 

E. 💜

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

Polecamy też: Weronika Rosati w ogniu krytyki! Co zarzucają jej instamatki?

 

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.