Weronika Rosati, VIVA! lipiec 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Weronika Rosati podzieliła się z fanami pierwszym zdjęciem z córeczką, Elizabeth!

Olga Figaszewska 10 lutego 2018 11:00
Weronika Rosati, VIVA! lipiec 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Weronika Rosati dwa miesiące temu została mamą małej Elizabeth. Od czasu do czasu, publikuje w sieci zdjęcia ze spacerów z dzieckiem.  Teraz gwiazda po raz pierwszy podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem z córeczką! Fotografia wywołałą ogromne emocje!  Dlaczego?

Zobacz też: Weronika Rosati wraca do formy po porodzie. Aktorka zachwyciła internautów odważnym zdjęciem w bikini!

Weronika Rosati z córeczką, Elisabeth

Macierzyństwo to dla każdej kobiety wyjąkowy czas. Również dla Weroniki Rosati. Gwiazda wygląda kwitnąco i trzeba przyznać, że nowa rola jej służy. 

Weronika Rosati podzieliła się z obserwatorami na Instagramie wspólnym zdjęciem z małą Elizabeth. W kadrze znajdują się splecione dlonie mamy i córki. Zdjęcie umieszczone przez gwiazdę, sprowokowało jej fanki do wspomnień. Internautki nie szczędziły jej ciepłych słów. „Najwspanialsze momenty”, „Śliczna. Rok temu zostałam Mamą synusia i tego nie można do niczego przyrównać ❤️”, Taki delikatny uścisk a tak mocno chwyta ze serca, prawd”, czytamy.

Jedna z kobiet postanowiłą wprost zapytać Weronikę Rosati o to, jak czuje się w nowej roli. Aktorka długo nie czekała z odpowiedzią: „ rola życia :) ”

Polecamy też: Weronika Rosati wraca do formy po ciąży. Kibicuje jej w tym Anna Lewandowska!

 

E. 💜

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

Polecamy też: Weronika Rosati w ogniu krytyki! Co zarzucają jej instamatki?

 

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.