Weronika Rosati, VIVA! lipiec 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Weronika Rosati podzieliła się z fanami pierwszym zdjęciem z córeczką, Elizabeth!

Olga Figaszewska 10 lutego 2018 11:00
Weronika Rosati, VIVA! lipiec 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Weronika Rosati dwa miesiące temu została mamą małej Elizabeth. Od czasu do czasu, publikuje w sieci zdjęcia ze spacerów z dzieckiem.  Teraz gwiazda po raz pierwszy podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem z córeczką! Fotografia wywołałą ogromne emocje!  Dlaczego?

Zobacz też: Weronika Rosati wraca do formy po porodzie. Aktorka zachwyciła internautów odważnym zdjęciem w bikini!

Weronika Rosati z córeczką, Elisabeth

Macierzyństwo to dla każdej kobiety wyjąkowy czas. Również dla Weroniki Rosati. Gwiazda wygląda kwitnąco i trzeba przyznać, że nowa rola jej służy. 

Weronika Rosati podzieliła się z obserwatorami na Instagramie wspólnym zdjęciem z małą Elizabeth. W kadrze znajdują się splecione dlonie mamy i córki. Zdjęcie umieszczone przez gwiazdę, sprowokowało jej fanki do wspomnień. Internautki nie szczędziły jej ciepłych słów. „Najwspanialsze momenty”, „Śliczna. Rok temu zostałam Mamą synusia i tego nie można do niczego przyrównać ❤️”, Taki delikatny uścisk a tak mocno chwyta ze serca, prawd”, czytamy.

Jedna z kobiet postanowiłą wprost zapytać Weronikę Rosati o to, jak czuje się w nowej roli. Aktorka długo nie czekała z odpowiedzią: „ rola życia :) ”

Polecamy też: Weronika Rosati wraca do formy po ciąży. Kibicuje jej w tym Anna Lewandowska!

 

E. 💜

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

Polecamy też: Weronika Rosati w ogniu krytyki! Co zarzucają jej instamatki?

 

 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.