Weronika Rosati, VIVA 2013!
Fot. RS
O TYM SIĘ MÓWI

Weronika Rosati kwitnie po porodzie! Aktorka, mimo krytyki udowadnia, że jest w świetnej formie

Konrad Szczęsny 3 stycznia 2018 14:00
Weronika Rosati, VIVA 2013!
Fot. RS

 

Przed świętami Bożego Narodzenia Weronika Rosati została po raz pierwszy matką. Aktorka urodziła w USA córeczkę Elizabeth. Ostatnie zdjęcie, jakie zamieściła na Instagramie, wywołało falę krytyki wśród internautów. Co jej zarzucali? I co na to sama zainteresowana?

 

Zobacz też: Weronika Rosati po raz pierwszy po porodzie! Aktorka podzieliła się z fanami wzruszającym zdjęciem z córką

oraz: Weronika Rosati urodziła! Znamy płeć i imię dziecka aktorki i Roberta Śmigielskiego

Weronika Rosati zamieściła na Instagramie seksowne zdjęcie, które wywołało burzę. Dlaczego internauci uderzają w świeżo upieczoną mamę?

 

Internauci krytykują sylwetkę Weroniki Rosati po ciąży

Trzy dni temu Weronika Rosati umieściła na swoim profilu fotografię, na której pozuje na tle choinki. Jedne z pierwszych komentarzy, jakie się pod nim pojawiły, wywołał w mediach spore poruszenie.

 

„Weronika, ty jeszcze w ciąży jesteś?”, pytała internautka. Na reakcję innych nie trzeba było długo czekać.

 

„Urocza i kusząca przyszła mamusia”, stwierdziła druga. „Do twarzy Ci w ciąży, mamusiu”, dodała trzecia.

 

Jednak inni szybko uświadomili tych, którzy ulegli sugestii internautki.

 

„W ciąży nie jest ....tylko brzuch się wchłania powoli. Śliczna”, podkreśliła fanka Weroniki Rosati.

 

„W ciąży? Przecież Ona już urodziła. Widać, że niektórzy poddali się praniu mózgu które kreują media na chuda przed, brzuch w, chuda po. Dramat”, dodał ktoś drugi.

 

„Ten świat zwariował... wygląda dobrze po ciąży, nie wszystkim na mózg padło że 24 godziny po porodzie lecą na siłownię...”, stwierdziła kwaśno trzecia.

 

 

Zobacz też:  Weronika Rosati ma żal do mamy, że nie chce pomagać jej przy dziecku? Tym zdjęciem aktorka rozprawia się z plotkami!

 

Weronika Rosati odzyskała formę po porodzie

Weronika Rosati nie odpowiedziała na zaczepne komentarze. Wydaje się, że aktorka nie przejmuje się całym zamieszaniem i złośliwymi uwagami. Tym bardziej, że większość komentujących podkreśla, iż daje ona swoją postawą przykład innym mamom, że nie muszą czuć presji i „dzień po porodzie biegać na siłownię”, by sprostać wymaganiom współczesnego świata. 

 

Gwiazda zamieściła dzień później kolejne zdjęcie, na których wygląda kwitnąco. Widać, że jej ciało coraz szybciej wraca do formy po porodzie, zaś Weronika Rosati promienieje szczęściem.

 

 

Weronika Rosati
Fot. ons.pl
\

 

Zobacz też: „Przyszłość jest kobietą’’. Córeczka Weroniki Rosati dostanie imię na cześć legendy światowego kina!

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.