Teresa Rosati jednak wspiera Weronikę Rosati po porodzie. Mamy dowód!
Fot. Instagram @weronikarosati
O TYM SIĘ MÓWI

Weronika Rosati ma żal do mamy, że nie chce pomagać jej przy dziecku? Tym zdjęciem aktorka rozprawia się z plotkami!

Konrad Szczęsny 29 grudnia 2017 18:00
Teresa Rosati jednak wspiera Weronikę Rosati po porodzie. Mamy dowód!
Fot. Instagram @weronikarosati

 

Konflikt pokoleń czy medialna nagonka? Dopiero co Weronika Rosati została po raz pierwszy mamą, a już pojawiły się informacje, że babcia małej Elizabeth, Teresa Rosati, nie chce pomagać córce przy pełnieniu macierzyńskich obowiązków! Jednak zdjęcie, które aktorka zamieściła na swoim Instagramie, nie pozostawia co do relacji obu pań żadnych wątpliwości.

 

Zobacz też: Weronika Rosati po raz pierwszy po porodzie! Aktorka podzieliła się z fanami wzruszającym zdjęciem z córką

oraz: Weronika Rosati urodziła! Znamy płeć i imię dziecka aktorki i Roberta Śmigielskiego

 

Weronika Rosati ma żal do Teresy Rosati, że nie chce pomagać jej przy opiece nad dzieckiem?

Weronika Rosati urodziła córeczkę Elizabeth w połowie grudnia w Los Angeles. Gwiazdę, która po raz pierwszy została mamą, wspierała na miejscu babcia dziewczynki, Teresa Rosati. To ona za pośrednictwem Instagrama przekazała zresztą wiadomość o narodzinach wnuczki.

 

W mediach pojawiły się jednak informacje, że po porodzie zapowiedziała córce, że „nie zamierza być typową babcią, która rzuci swoje sprawy, by pilnować wnuczki”. 

 

Postawiła sprawę jasno i stwierdziła, że jeśli Weronika będzie chciała grać albo pokazywać się na salonach, musi poszukać opiekunki. Weronice było przykro. Wydawało jej się oczywiste, że może liczyć na jej pełne wsparcie, zwłaszcza że łączy je naprawdę głęboka więź. Pewnie dlatego wciąż nie może tego przeboleć”, twierdził w rozmowie z „Faktem” życzliwy znajomy rodziny.

 

Zobacz też: „Przyszłość jest kobietą’’. Córeczka Weroniki Rosati dostanie imię na cześć legendy światowego kina!

 

Weronika Rosati rozprawia się z plotkami na temat relacji z mamą

Weronika Rosati postanowiła odnieść się do tych spekulacji w dosyć bezpośredni sposób. Zamieściła na Instagramie zdjęcie z mamą, które podpisała „najlepsza babcia na świecie”. Zadeklarowała także, że tęskni za Teresą Rosati (która już wyjechała z USA) i stwierdziła, że „haters gonna hate”. Wydaje się zatem, że relacje obu pań są co najmniej poprawne i o żadnych pretensjach i żalu nie może być mowy.

 

 

Czytaj także:  Weronika Rosati jest w ciąży! TYLKO U NAS Komentarz menadżerki aktorki

 

Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.