Weronika Rosati, VIVA! lipiec 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Weronika Rosati po raz pierwszy po porodzie! Aktorka podzieliła się z fanami wzruszającym zdjęciem z córką

Konrad Szczęsny 20 grudnia 2017 21:28
Weronika Rosati, VIVA! lipiec 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Weronika Rosati podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem z córką Elizabeth! To pierwsza opubliczniona fotografia aktorki od czasu, gdy została mamą. Tym samym gwiazda potwierdziła również, że zdecydowała się nadać dziecku imię na cześć swojej wielkiej idolki, Elizabeth Taylor! 

 

Zobacz też: Weronika Rosati urodziła! Znamy płeć i imię dziecka aktorki i Roberta Śmigielskiego

oraz: Weronika Rosati zamieściła na Instagramie seksowne zdjęcie, które wywołało burzę. Dlaczego internauci uderzają w świeżo upieczoną mamę?

 

Weronika Rosati na pierwszym zdjęciu z córką Elizabeth

Weronika Rosati zamieściła na Instagramie urocze zdjęcie z córką Elizabeth, która przyszła na świat 11 grudnia 2017 roku. Aktorka pozuje w trakcie spaceru z nowo narodzonym dzieckiem, znajdującym się w wózku. W tle widać plażę i morze. Gwiazda podpisała je:

"9 days of happiness#Elizabeth", tym samym potwierdzając imię, jakie nadała swojemu pierwszemu dziecku!

 

 

9 days of happiness #Elizabeth 💜💜💜

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

 

Zobacz też: „Przyszłość jest kobietą’’. Córeczka Weroniki Rosati dostanie imię na cześć legendy światowego kina!

oraz: Weronika Rosati jest w ciąży! TYLKO U NAS Komentarz menadżerki aktorki

oraz: Weronika Rosati pozuje nago w ciąży! Dlaczego się na to zdecydowała?

 

Internauci gratulują Weronice Rosati zostania mamą

Pod zdjęciem od razu pojawiła się lawina komentarzy.

"Gratuluję! Dużo zdrowia dla mamy i córeczki", "Gratuluję! Będzie piękna po mamie!", "Z niecierpliwoscia czekam na spotkanie z Wami!", pisali podekscytowani fani i znajomi Weroniki Rosati. 

 

Zobacz też: Kim jest partner Weroniki Rosati? To z Robertem Śmigielskim aktorka będzie miała dziecko. Co o nim wiemy?

 

Poród Weroniki Rosati

Jak informowaliśmy dwa tygodnie temu, Weronika Rosati wyprawiła huczne Baby Shower dla najbliższych tuż przed porodem. To na nim potwierdziła płeć dziecka. Na jednym ze zdjęć trzymała ubranko z napisem w języku angielskim: "przyszłość jest kobietą". Już wcześniej mówiło się, że aktorka ze względu na chęć ochrony prywatności podjęła decyzję, by rodzić w Stanach Zjednoczonych (to tam urządziła zresztą Baby Shower). Nie pojechała jednak sama: towarzyszy jej mama, Teresa Rosati.  Nic więc dziwnego, że to właśnie projektantka poinformowała jako pierwsza o przyjściu na świat dziecka Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego.

 

Polecamy też: Już za miesiąc na świecie pojawi się pierwsze dziecko Weroniki Rosati: „Partner zadbał, żeby miała tam najlepszą opiekę”. Gdzie urodzi aktorka?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.