Weronika Rosati w ogniu krytyki! Co zarzucają jej instamatki?
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Weronika Rosati w ogniu krytyki! Co zarzucają jej instamatki?

Olga Figaszewska 2 lutego 2018 17:45
Weronika Rosati w ogniu krytyki! Co zarzucają jej instamatki?
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

 

To dla Weroniki Rosati wyjątkowy czas. Kilka miesięcy temu aktorka została mamą! Teraz, od czasu do czasu, publikuje w sieci zdjęcia ze spacerów z małą Elisabeth. Jedno z nich wywołało ostatnio prawdziwą burzę, a Rosati znalazła się w ogniu krytyki instamatek. Co jej zarzucają?

 

Zobacz też: Weronika Rosati po raz pierwszy po porodzie! Aktorka podzieliła się z fanami wzruszającym zdjęciem z córką

Polecamy też: Mariola Bojarska-Ferenc ostrzega młode mamy! „Trening karmiącej matki nie może…”


Weronika Rosati w ogniu krytyki

Zaczęło się niewinnie. Weronika Rosati udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie pod amerykańską wytwórnią filmową. Do zdjęcia zapozowała z wózkiem.  Widać, że wózek został okryty jasną, tetrową pieluszką. I rozpoczęła się internetowa burza. Instamatki zarzucają jej, że chce zaszkodzić zdrowiu swojego dziecka. Ich zdaniem stosowanie takiej praktyki jest niebezpieczne.

 

„Pani Weroniko nakrywanie pieluszką wózka jest bardzo niebezpieczne”, „Pielucha na wózku? Chcesz dziecku zrobić saunę?”, „Nigdy nie zakrywałam wózka !”, piszą.  Niektórzy odsyłają w komentarzach do konkretnych publikacji, by udowodnić swoje zdanie. A tam znajdujemy informację, że pozornie cienki materiał materiału, nie tylko powoduje gorsze samopoczucie dziecka, ale może przyczynić się do występowania dużo groźniejszych objawów, chociażby przyspieszonego pulsu, wymiotów czy utraty przytomności.

 

Wśród negatywnych komentarzy, znalazły się także słowa wsparcia:

„#instamatki od pokoleń nakrywa się wózek bawełniana pieluszka!!! Bawełna przepuszcza powietrze. Współczuje Wam :)”, stanęła w obronie aktorki jedna z kobiet.

 

„Aż się czytać nie chce ile jest tu fachowców. Proponuję żeby każda z was zajęła się swoimi dziećmi”, dodaje kolejna.

 

Każda matka ma prawo wychowywać swoje dziecko wg swojego uznania i metod, które były przekazywane przez swoje matki. Nie wtykajmy swojego nosa na czyjeś podwórko gdy na swoim mamy syf. Żal mi was kobiety, które same ograniczacie się tylko w granicach tego co powiedzieli przez kabelek. Nikt nie jest idealny. Weronika wie co robi skoro decydowała sie na dziecko. Same postawcie się w roli matki bo większosc komentarzy to jeszcze kobiety ale bez dojrzałości. Pozdrawiam :)”, czytamy w kolejnym wpisie pod zdjęciem.

 

 

Czytaj także: Weronika Rosati urodziła! Znamy płeć i imię dziecka aktorki i Roberta Śmigielskiego

 

Weronika Rosati została mamą

11 grudnia na świat przyszło jej pierwsze dziecko. Weronika Rosati urodziła córeczkę Elisabeth. Informację tę potwierdziła mama aktorki, Teresa Rosati,  która towarzyszyła córce. Projektanta opublikowała wtedy wymowny post na Instagramie, w którym zdradziła także płeć dziecka Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego i podziękowała ukochanej córce za piękną wnuczkę. 

 

Nie da się ukryć, że wygląda kwitnąco i macierzyństwo jej służy. Po porodzie postanowiła zadbać o swoją sylwetkę i wrócić do figury sprzed ciąży. Aktorka motywuje inne kobiety do aktywności fizycznej, ale jednocześnie podkreśla, że nie muszą czuć presji, by sprostać wyidealizowanym oczekiwaniom innych. Większość nie szczędziła gratulacji i miłych słów.

 

Uważasz, że zarzuty instamatek wobec Weroniki Rosati są słuszne?

 

Zobacz też: Weronika Rosati zamieściła na Instagramie seksowne zdjęcie, które wywołało burzę. Dlaczego internauci uderzają w świeżo upieczoną mamę?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.