Weronika Rosati, VIVA! lipiec 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Weronika Rosati wraca do formy po ciąży. Kibicuje jej w tym Anna Lewandowska!

Weronika Kostyra 15 stycznia 2018 09:50
Weronika Rosati, VIVA! lipiec 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

 

Minął już miesiąc odkąd Weronika Rosati została mamą. 11 grudnia w Stanach Zjednoczonych na świat przyszło jej pierwsze dziecko, córka Elizabeth. Piękna aktorka, tak jak wiele młodych mam wśród gwiazd, podjęła teraz decyzję, że pora wrócić do formy i znów rozpocząć treningi na siłowni.

 

Zobacz też: Weronika Rosati zamieściła na Instagramie seksowne zdjęcie, które wywołało burzę. Dlaczego internauci uderzają w świeżo upieczoną mamę?

 

Weronika Rosati na siłowni

Weronika Rosati już kilka dni po porodzie wyglądała kwitnąco. Po upływie kilku tygodni stwierdziła jednak, że nie chce czekać i postanowiła zadbać o kondycję, a także stopniowo wrócić do figury sprzed ciąży. Na Instagramie pokazała, że wróciła na siłownię, pozując na piłce treningowej. Swoim zdjęciem podpisanym „I’m back!” na pewno zmotywuje inne młode mamy, tak samo jak kilka miesięcy temu robiła to Anna Lewandowska, jej przyjaciółka. Znana trenerka wspiera Weronikę Rosati i zareagowała na zdjęcie motywującym komentarzem. Także fani nie zostali obojętni i pogratulowali aktorce silnej woli:

„Cudowny moment wrócić po ciąży na siłownię :)”

„Zazdroszczę motywacji i samozaparcia!!!!”

„Brawo za zapal”

„Powodzenia to będzie szybki powrót do formy”

 

Weronika Rosati na siłowni
Fot. Instagram @weronikarosati

 

 

Life at its best 🙏🏼 #elizabeth

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

 

 

Zobacz także: Weronika Rosati kwitnie po porodzie! Aktorka, mimo krytyki udowadnia, że jest w świetnej formie

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.