Weronika Rosati, VIVA! lipiec 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Weronika Rosati wraca do formy po ciąży. Kibicuje jej w tym Anna Lewandowska!

Weronika Kostyra 15 stycznia 2018 09:50
Weronika Rosati, VIVA! lipiec 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

 

Minął już miesiąc odkąd Weronika Rosati została mamą. 11 grudnia w Stanach Zjednoczonych na świat przyszło jej pierwsze dziecko, córka Elizabeth. Piękna aktorka, tak jak wiele młodych mam wśród gwiazd, podjęła teraz decyzję, że pora wrócić do formy i znów rozpocząć treningi na siłowni.

 

Zobacz też: Weronika Rosati zamieściła na Instagramie seksowne zdjęcie, które wywołało burzę. Dlaczego internauci uderzają w świeżo upieczoną mamę?

 

Weronika Rosati na siłowni

Weronika Rosati już kilka dni po porodzie wyglądała kwitnąco. Po upływie kilku tygodni stwierdziła jednak, że nie chce czekać i postanowiła zadbać o kondycję, a także stopniowo wrócić do figury sprzed ciąży. Na Instagramie pokazała, że wróciła na siłownię, pozując na piłce treningowej. Swoim zdjęciem podpisanym „I’m back!” na pewno zmotywuje inne młode mamy, tak samo jak kilka miesięcy temu robiła to Anna Lewandowska, jej przyjaciółka. Znana trenerka wspiera Weronikę Rosati i zareagowała na zdjęcie motywującym komentarzem. Także fani nie zostali obojętni i pogratulowali aktorce silnej woli:

„Cudowny moment wrócić po ciąży na siłownię :)”

„Zazdroszczę motywacji i samozaparcia!!!!”

„Brawo za zapal”

„Powodzenia to będzie szybki powrót do formy”

 

Weronika Rosati na siłowni
Fot. Instagram @weronikarosati

 

 

Life at its best 🙏🏼 #elizabeth

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

 

 

Zobacz także: Weronika Rosati kwitnie po porodzie! Aktorka, mimo krytyki udowadnia, że jest w świetnej formie

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.