Joanna Przetakiewicz, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
Z ŻYCIA GWIAZD

Syn Joanny Przetakiewicz wyróżniony przez amerykański "Forbes"! Dumna mama nie kryje radości 

Joanna Przetakiewicz podzieliła się dziś wielkim sukcesem swojego syna

Dorota Falkowska 13 października 2021 21:05
Joanna Przetakiewicz, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Joanna Przetakiewicz od kilku lat jest w związku z producentem telewizyjnym, a także byłym mężem Kayah, Rinke Rooyensem. Polska projektantka i bizneswoman jest matką trójki synów z poprzedniego małżeństwa: Aleksandra, Filipa i Jakuba. Wszyscy są już pełnoletni, a jeden z nich — Filip, osiąga właśnie międzynarodowy sukces. 

Joanna Przetakiewicz dumna z syna. "Radość nie z tej ziemi"

Joanna Przetakiewicz dba o prywatność swoich synów i nie dzieli się szczegółami z ich życia, ale w tym wypadku postanowiła zrobić wyjątek i pochwalić się osiągnięciem 30-letniego Filipa, który został wyróżniony przez amerykański magazyn Forbes.

Na swoim instagramowym profilu dumna mama opublikowała zdjęcie Filipa, podpisując je słowami:

"Synku, jestem z Ciebie dumna! Cała nasza rodzina! Twoi bracia — starszy Aleksander i młodszy Jakub. Babcia. Tata. Rinke i wszyscy przyjaciele. Radość nie z tej ziemi. Kosmos!".

Projektantka wyjaśniła, że amerykański magazyn Forbes wyróżnił Filipa jako "jednorożca w biznesie", a jego firmę uznano za "wschodzącą gwiazdę rynku". 

"Jestem taka szczęśliwa, kochanie! Osiągnąłeś to nauką i niesamowitą pracą 7 dni w tygodniu, 16 godzin na dobę. Od 15 roku życia. Ogromną ambicją i wiarą w siebie. Wizją, którą miałeś od lat. On też byłby z Ciebie bardzo dumny. Wiesz, kto. Brawo" - dodała na końcu dumna mama. 

Zobacz też: Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyes świętują pierwszą rocznicę ślubu. Jak zaczęła się ich miłość? 

Czym zajmuje się Filip, syn Joanny Przetakiewicz? 

Syn gwiazdy studiował genetykę, biotechnologię i matematykę w USA, gdzie na co dzień mieszka. Jego start-up UNICORN zajmuje się produkcją urządzenia, które pozwala czytać informacje o danej osobie z oka. 

"Zatrudnia kilkadziesiąt osób i druga część jego firmy rozwija się również w Meksyku. Następna część będzie w Brazylii. W jego start-up zainwestował ten sam inwestor, który zainwestował w Ubera" - opowiadała Joanna Przetakiewicz w jednym z wywiadów (cytat za pomponik.pl). 

Synowie Joanny Przetakiewicz 

30-letni Filip nie jest najstarszym z synów gwiazdy. Jako pierwszy z całej trójki pojawił się na świecie Aleksander, który dziś jest dyrektorem generalnym w firmie swojej mamy, zarządza marką La Mania. Najmłodszy — Kuba, ukończył liceum w Londynie. 

Serdecznie gratulujemy Filipowi i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy! 

Czytaj też: Synowie są dla Joanny Przetakiewicz największym źródłem energii i motywacji 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.