Sylwester Wilk, Julia Szczepanik
Fot. Instagram, @juliaszczepanik
O TYM SIĘ MÓWI

Sylwester Wilk oświadczył się ukochanej. Kim jest narzeczona sportowca?

Mężczyzna nie ukrywa szczęścia!

Konrad Szczęsny 3 stycznia 2021 13:04
Sylwester Wilk, Julia Szczepanik
Fot. Instagram, @juliaszczepanik

Początek roku był dla niego wyjątkowy. Sylwester Wilk poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że zaręczył się z ukochaną, Julią Szczepnik. „W Nowy Rok, kilka sekund po północy, powiedziała „tak”, napisał podekscytowany uczestnik „Tańca z gwiazdami” na swoim profilu na Instagramie.

Sylwester Wilk zaręczył się. Pokazał pierścionek ukochanej

Widzom „Tańca z gwiazdami” dał się poznać jako waleczny i wrażliwy człowiek. Ma 25 lat. Jednak Sylwester Wilk przeszedł w życiu naprawdę dużo. Jest adoptowany. Po biologicznych rodzicach odziedziczył skłonność do nałogów. W wieku 19 lat poszedł na terapię, bo miał już dość swojego dotychczasowego życia. Był uzależniony od alkoholu, narkotyków i leków. Został abstynentem. Ukojenie znalazł w nowej pasji: sporcie. Jednak w sierpniu 2019 roku uległ poważnemu wypadkowi: gdy wracał na motocyklu z pracy do domu, potrącił go samochód na warszawskiej Tamce. W wyniku zdarzenia lekarze amputowali mu prawą nogę pod kolanem. Nie przeszkodziło mu to jednak spełniać marzeń. Jesienią tego samego roku wziął udział w pierwszej polskiej edycji programu „Ninja Worrior Polska”, w której dotarł do półfinału. Jego marzeniem jest udział w paraolimpiadzie.

Z kolei w minionym roku jego taneczne popisy mogliśmy śledzić w „Tańcu z gwiazdami”. Po różnych perturbacjach (rezygnacja i przywrócenie do programu) ostatecznie zajął 3. miejsce w parze z Hanną Żudziewicz. Jak się okazuje, w Nowy Rok wkroczył z przytupem!

Sylwester Wilk na swoim profilu na Instagramie poinformował, że oświadczył się ukochanej! 

„My jeszcze dochodzimy do siebie, ale nie chcemy dłużej trzymać tego w tajemnicy. W Nowy Rok, kilka sekund po północy powiedziała TAK! I zgodziła się zostać moją żoną <3 To będzie dobry rok! ❤️”, podkreślił wzruszony, publikując zdjęcie, na którym widać pierścionek na palcu wybranki sportowca.

Kim jest narzeczona Sylwestra Wilka, Julia Szczepanik?

Są parą prawdopodobnie od połowy września 2019 roku. W mediach społecznościowych relacjonują wspólne podróżne i chwile spędzane w domowym zaciszu oraz w gronie rodziny. Julia Szczepanik to piękna blondynka, która prowadzi profil na Instagramie. Wynika z niego, że zajmuje się muzyką, gra na pianinie i jest miłośniczką psów rasy maltańczyk. Wspiera również swojego ukochanego w każdym przedsięwzięciu.

Zakochanym serdecznie gratulujemy!  

Sylwester Wilk z narzeczoną, Julią Szczepnik:

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?