Gabriela Czernecka 18 października 2017 10:00
1/5
Gay Goldsmith, wuj księżnej Kate, w areszcie
Copyright @East News
1/5

Gary Goldsmith, wuj księżnej Kate, został aresztowany! Nie od dziś nazywa się go królem zabawy i czarną owcą rodziny. Teraz jednak przeszedł samego siebie. Gary Goldsmith został aresztowany za przemoc domową, po tym jak uderzył swoją żonę Julie-Ann. Co na to Kate Middleton?

 

Polecamy: Koniec z „efektem Kate”! Księżna nie jest już największą kreatorką stylu w Wielkiej Brytanii…

 

Pobił do nieprzytomności

 

Wuj Kate Middleton znów trafił na okładki brytyjskich gazet. Krewny uwielbianej przez tłumy księżnej Kate został aresztowany za przemoc domową. Gary Goldsmith znalazł się w rękach policji po tym jak dopuścił się przemocy wobec swojej żony, Julie-Ann. Świadkiem całego wydarzenia był kierowca, który podwoził parę do domu po charytatywnej aukcji w Portman Square w Marylebone. Według niego, gdy tylko para wysiadła z samochodu zaczęła się kłócić. Młodszy brat matki Kate Middleton wpadł w szał i w czasie kłótni zaczął wyzywać małżonkę. Jak donosi The Sun, para głośno na siebie krzyczała. Małżonkowie zaczęli się szarpać, w końcu Gary Goldsmith uderzył Julie-Ann w twarz. Ciotka księżnej Kate upadła na chodnik i straciła przytomność. Według mediów, mężczyzna po tym jak dotkliwie pobił żonę pozostawił ją nieprzytomną na miejscu zdarzenia, a sam udał się do mieszkania. Podobno mężczyzna zdenerwował się, gdy kobieta oskarżyła go odurzenie kokainą. Po policję zadzwonił kierowca taksówki, który przyglądał się całemu zdarzeniu. 

 

Początkowo przyjechało dwóch oficerów, którzy zadzwonili po wsparcie z vanem. Ostatecznie pojawiło się sześciu funkcjonariuszy i trzech lekarzy. Policjanci zapukali do drzwi. Podszedł do drzwi i spytali mnie, czy to on. Weszli do środka i krótko później wyszli z nim w kajdankach. Wsadzili go na tył vana i odjechali” - zdaje relację kierowca taksówki.

 

Polecamy: Trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama zmieni sukcesję brytyjskiego tronu! Co na to książę Harry?

 

Wujek Kate Middleton aresztowany!

Wujek Kate Middleton usłyszał zarzut pobicia żony. Gary Goldsmith wyszedł już z aresztu za kaucją, ale jak donosi telewizja ITV, rozprawę zaplanowano na 31 października. Mężczyzna nie ma w Wielkiej Brytanii najlepszej opinii, a to nie pierwszy taki jego wybryk. Jak informuje Daily Mail wuj Kate Middleton otrzymał właśnie zakaz zbliżania się do żony. Przyjaciele Gary'ego i jego żony, Julie-Ann przyznają, że nigdy nie przypuszczaliby, że Goldsmith znęca się nad żoną. Nie brakuje jednak osób z bliskiego otoczenia pary, które otwarcie mówią: „Gary to gangster”. Póki co Pałac Kensington nie skomentował skandalu z udziałem wuja Kate. Księżna nie ma powodów do dumy. Niestety, rodziny się nie wybiera...

 

Kim jest Gary Goldsmith i jaki jest jego związek z księżną Kate? Wiedzieliście, że to nie pierwszy skandal z jego udziałem? Na te pytania odpowiedzi znajdziecie w naszej galerii! 

 

Polecamy: To już oficjalne: księżna Kate spodziewa się trzeciego dziecka!

oraz: Ma dopiero cztery lata, a już kreuje trendy! Buciki, które miał na sobie książę George znikają ze sklepowych półek

2/5
Gay Goldsmith, wuj księżnej Kate, w areszcie
Copyright @East News
2/5

Kim jest Gary Goldsmith? Wuj Kate Middleton jest młodszym bratem Carole Middleton, matki księżnej. Milioner zbudował swoje imperium na brytyjskiej giełdzie.  Wakacje w tropikach, apartamenty warte miliony czy prywatne łodzie - nigdy nie brakowało mu pieniędzy, które często trwonił. Sam nazwał się nawet „czarną owcą” rodziny. Wszystkie skandale z jego udziałem zaczęły wypływać, gdy Kate związała się z księciem Williamem. Co ciekawe, akcja z pobiciem żony nie jest pierwszym takim przypadkiem, w którym wuj Kate Middleton postanowił zaszokować Brytyjczyków.

 

Polecamy: Książę William o swojej córeczce: „Będzie sprawiała kłopoty”. Czy księżniczka Charlotte jest niegrzecznym dzieckiem?

3/5
Gay Goldsmith, wuj księżnej Kate, w areszcie
Copyright @East News
3/5

W 2009 roku Gary Goldsmith został przyłapany przez jeden z brytyjskich tabloidów na zażywaniu kokainy. W mediach niemal z dnia na dzień pojawiły się zdjęcia wuja Kate Middleton, który rozdziela biały proszek i wciąga go nosem. Choć Gary publicznie przeprosił, dziennikarze postanowili mieć na niego oko. Nie pomylili się, to był dopiero początek. Ciekawie miała się rzecz na ślubie Kate z Williamem

 

Polecamy: Koniec z „efektem Kate”! Księżna nie jest już największą kreatorką stylu w Wielkiej Brytanii…

4/5
Księżna Kate
Copyright @East News
4/5

Siostra Gary'ego Carole, czyli matka Kate, odmówiła utrzymywania kontaktów z młodszym bratem, chyba, że ten poprawi swoje zachowanie. Niestety do tego nie doszło. Gary Goldsmith, wuj Kate Middleton nie byłby sobą, gdyby nie wzbudził skandalu podczas ślubu Kate z Williamem.  Nie tyle nie był na nim mile widziany, co nie otrzymał specjalnie zarezerwowanego miejsca w kościele, tak jak mieli je bliżsi członkowie rodziny. Wujowi księżnej Kate nie pozwolono także zostać w hotelu, w którym pokoje mieli wynajęci pozostali goście weselni. Goldsmith postanowił zrewanżować się rodzinie. Tuż po ślubie Kate z Williamem żartował, że ma w Pałacu Buckingham własne komnaty. Jego żarty i przechwalanki trwały tak długo, aż dostał oficjalne upomnienie z pałacu.

 

Polecamy: Książę William i księżna Kate po raz pierwszy w Polsce! Oto historia ich miłości EKSKLUZYWNE VIDEO

5/5
Księżna Kate
Copyright @East News
5/5

Zainteresowanie mediów Garym Goldsmithem wynika z jego pokrewieństwa z księżną Kate. Mężczyzna był obecny zarówno na ślubie samej księżnej, jak i jej siostry Pippy. Gary nie od dziś sprawia problemy. jego słabością są  narkotyki oraz umiłowanie do pań lekkich obyczajów. Na początku tego roku mówiono także, że napastował 17-letnią dziewczynę i jej matkę. W rozmowie z dziennikarzami Goldsmith zaprzeczył  wówczas oskarżeniom kobiety. 

 

Polecamy:  Koniec z „efektem Kate”! Księżna nie jest już największą kreatorką stylu w Wielkiej Brytanii…

Wideo

Odkryj kulisy sesji zdjęciowej "Zostań twarzą Kinder Bueno"!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.