księżna Kate, książę William, 2019
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate odtrąciła czuły gest męża! Chciała upokorzyć księcia Williama?

Zachodnie media sugerują poważny kryzys w ich małżeństwie

Ksenia Krasko 18 grudnia 2019 12:05
księżna Kate, książę William, 2019
Fot. Getty Images

Kate Middleton i książę William uchodzą za idealne małżeństwo. Pomimo nienagannego wizerunku, para ma za sobą kilka głośnych nieporozumień, a chwilowe napięcia w ich relacji zazwyczaj widoczne są na zdjęciach i nagraniach – jedno z nich dość mocno poruszyło fanów księcia i księżnej Cambridge.

Księżna Kate odrzuca księcia Williama: nagranie

Księżna Kate i książę William uosabiają przykład doskonale zgranej pary, a dodatkowo trzymają się wszystkich zasad protokołu królewskiego. Coraz częściej mówi się, że Kate Middleton powoli przygotowuje się do roli królowej, ponieważ cieszy się szacunkiem i sympatią Elżbiety II.

Jednak perfekcyjny wizerunek to nie wszystko. Jak każda inna para, również Kate i William mają za sobą kilka kłótni. Najnowsze nagranie, które uchwyciło nietypowe dla zakochanych zachowanie, zmartwiło wielbicieli tej królewskiej pary. Dlaczego?

Małżonkowie uczestniczyli w świątecznym spotkaniu, emitowanym w programie A Berry Royal Christmas na antenie BBC One. Podczas rozmowy z wolontariuszami, książę William chciał wykonać czuły gest i lekko objąć żonę. Księżna Kate natychmiast poruszyła ramionami i... odtrąciła jego dłoń!

Szeroki uśmiech nie zniknął z ich twarzy. Następca tronu udał, że nic się nie stało i skoncentrował się na swoich rozmówcach.

Zarówno w mediach, jak i w sieci zawrzało po opublikowaniu wideo, na którym doskonale widać ten niezręczny moment. Chociaż niektórzy internauci oskarżają Kate Middleton o oschłe, lekceważące, i wręcz niegrzeczne zachowanie wobec męża, inni są pewni, że jest to kwestia poglądów księżnej.

Niewykluczone, że bierze przykład ze starszych członków rodziny królewskiej, którzy nie okazują czułości wobec małżonków, szczególnie publicznie (chociaż protokół tego nie zabrania).

Jak oceniacie zachowanie księżnej Kate? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.