Księżna Kate w tiarze
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate w zachwycającej stylizacji. Tiara, którą ma na głowie, ma wyjątkowe znaczenie!

Księżna Cambridge wyglądała olśniewająco!

Gabriela Czernecka 12 grudnia 2019 17:52
Księżna Kate w tiarze
Fot. Getty Images

Księżna Kate znów zachwyciła! Wraz z mężem księciem Williamem pojawili się na przyjęciu dyplomatycznym w Pałacu Buckingham. Wśród gości nie zabrakło ambasadorów i urzędników państwowych, ale nie da się nie zauważyć, że to właśnie księżna Cambridge przykuwała uwagę zgromadzonych gości. Wygląda na to, że zatrudnienie nowej stylistki jej służy. Czarna kreacja od Alexandra McQueena  z oryginalnym, ale delikatnym dekoltem świetnie uwydatniła ramiona księżnej, a prosty dół podkreślił jej idealną sylwetkę. Całość stylizacji dopełniła oczywiście tiara, która ma wyjątkowe znaczenie. 

Księżna Kate w czarnej sukni od Alexandra McQueena

Choć od kilku miesięcy plotkuje się, że księżna Kate jest w czwartej ciąży, to dziś śmiało można powiedzieć, że informacje o tym, że spodziewa się czwartego dziecka są nieprawdziwe. Księżna Kate i książę William pojawili się wczorajszego wieczoru na oficjalnym przyjęciu dyplomatycznym w Pałacu Buckingham. Nikt nie ma wątpliwości, że księżna Cambridge wyglądała olśniewająco. Czarną kreację od Alexandra McQueena, która perfekcyjnie podkreślała jej sylwetkę dopełniły królewskie regalia - srebrne kolczyki oraz piękna kolia. Na głowie Kate miała  tiarę The Lover's Knot Tiara, którą wielokrotnie przed laty nosiła księżna Diana. 

Księżna Kate czarna suknia
Fot. Getty Images

Na sukni Kate znalazły się także odznaki - Królewski Order Wiktoriański, który przyznawany jest za szczególne zasługi dla brytyjskiej monarchii oraz żółtą odznakę, która nadawana jest członkom brytyjskiej rodziny królewskiej przez królową. Fanom bardzo spodobała się elegancka i minimalistyczna stylizacja księżnej. Na oficjalnym profilu Kensington Palace na Instagramie pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Zobaczcie, jak prezentowała się Kate. Jak podoba Wam się w takim wydaniu?  

Księżna Kate czarna suknia
Fot. Getty Images

Księżna Kate czarna suknia
Fot. Getty Images

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.