księżna Kate, książę Louis
Fot. Instagram @theroyalfamily
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate opowiedziała o swojej szczególnej więzi z najmłodszym synem 

Nie uwierzycie, co powiedziała...

Gabriela Czernecka 5 grudnia 2019 19:49
księżna Kate, książę Louis
Fot. Instagram @theroyalfamily

Księżna Kate otrzymała właśnie nowy królewski patronat. Fundacja Family Action to organizacja, która powstała w 1869 roku. Zajmują się rodzinami, które borykają się z różnymi problemami - od przemocy domowej po trudności finansowe. Do tej pory to królowa pełniła funkcję patrona. Teraz po 65 latach postanowiła przekazać go księżnej Kate. Żona Williama zaliczyła już pierwsze spotkanie z podopiecznymi organizacji. I to właśnie podczas niego wyjawiła parę szczegółów na temat swojego najmłodszego syna. 

Księżna Kate o księciu Louisie

Spotkanie z członkami fundacji Family Action odbyło w iście bajkowej scenerii. Księżna Kate odwiedziła farmę choinkową. Zgromadzonym dzieciom pomogła zrobić ozdoby świąteczne, wspólnie wykonała z nimi ekologiczne jedzenie dla reniferów i pomogła napisać im listy do świętego Mikołaja! Uwagę przykuła oczywiście najnowsza stylizacja księżnej Kate, która z pewnością nie potwierdziła, ale i nie zaprzeczyła plotkom o jej czwartej ciąży. Tym razem zamiast pisać o ciąży Kate, fani przypatrywali się jej stylizacji: wytarte buty, poplamiony sweter i przetarte na kolanach spodnie - w tak naturalnym wydaniu dawno nie widzieliśmy Kate.

Księżna wyglądała bardzo swobodnie, wręcz zwyczajnie, a uśmiech nie schodził jej z twarzy. Żona księcia Williama była w tak dobrym humorze, że postanowiła opowiedzieć co nieco na temat swojego najmłodszego syna. Księżna Cambridge uśmiechała się do małego chłopca, który próbował zwrócić na siebie uwagę, machając w powietrzu ręką i cały czas krzycząc „Ja, ja”. Kate zauroczona malcem pogłaskała go delikatnie po policzku i powiedziała: „Przypominasz mi mojego małego Louise’a, on ciągle mówi »Ja, ja, ja« i chce wszędzie ze mną chodzić”, wyznała. 

Wygląda na to, że najmłodszy syn Kate i Williama nie tylko stawia już swoje pierwsze kroki, ale powoli zaczyna mówić. Książęca para Cambridge wspólnie zajmuje się sześcioletnim George’m, czteroletnią Charlottą i dziewiętnastomiesięcznym Louisem. Ich święta z pewnością będą wesołe, ale Kate zdaje sobie sprawę, że Boże Narodzenie może być też stresującym czasem z powodu presji, by uczynić je wyjątkowym dla swoich dzieci: „To stresujące, chcesz dać im możliwość cieszenia się wszystkimi jego aspektami. Pojawia się duża presja, że Boże Narodzenie musi być idealne”, powiedziała w rozmowie z jedną z mam.  

książę Louis
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Książę Louis, księżna Kate, książę William
Fot. Getty Images

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.