księżna Kate, książę Louis
Fot. Instagram @theroyalfamily
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate opowiedziała o swojej szczególnej więzi z najmłodszym synem 

Nie uwierzycie, co powiedziała...

Gabriela Czernecka 5 grudnia 2019 19:49
księżna Kate, książę Louis
Fot. Instagram @theroyalfamily

Księżna Kate otrzymała właśnie nowy królewski patronat. Fundacja Family Action to organizacja, która powstała w 1869 roku. Zajmują się rodzinami, które borykają się z różnymi problemami - od przemocy domowej po trudności finansowe. Do tej pory to królowa pełniła funkcję patrona. Teraz po 65 latach postanowiła przekazać go księżnej Kate. Żona Williama zaliczyła już pierwsze spotkanie z podopiecznymi organizacji. I to właśnie podczas niego wyjawiła parę szczegółów na temat swojego najmłodszego syna. 

Księżna Kate o księciu Louisie

Spotkanie z członkami fundacji Family Action odbyło w iście bajkowej scenerii. Księżna Kate odwiedziła farmę choinkową. Zgromadzonym dzieciom pomogła zrobić ozdoby świąteczne, wspólnie wykonała z nimi ekologiczne jedzenie dla reniferów i pomogła napisać im listy do świętego Mikołaja! Uwagę przykuła oczywiście najnowsza stylizacja księżnej Kate, która z pewnością nie potwierdziła, ale i nie zaprzeczyła plotkom o jej czwartej ciąży. Tym razem zamiast pisać o ciąży Kate, fani przypatrywali się jej stylizacji: wytarte buty, poplamiony sweter i przetarte na kolanach spodnie - w tak naturalnym wydaniu dawno nie widzieliśmy Kate.

Księżna wyglądała bardzo swobodnie, wręcz zwyczajnie, a uśmiech nie schodził jej z twarzy. Żona księcia Williama była w tak dobrym humorze, że postanowiła opowiedzieć co nieco na temat swojego najmłodszego syna. Księżna Cambridge uśmiechała się do małego chłopca, który próbował zwrócić na siebie uwagę, machając w powietrzu ręką i cały czas krzycząc „Ja, ja”. Kate zauroczona malcem pogłaskała go delikatnie po policzku i powiedziała: „Przypominasz mi mojego małego Louise’a, on ciągle mówi »Ja, ja, ja« i chce wszędzie ze mną chodzić”, wyznała. 

Wygląda na to, że najmłodszy syn Kate i Williama nie tylko stawia już swoje pierwsze kroki, ale powoli zaczyna mówić. Książęca para Cambridge wspólnie zajmuje się sześcioletnim George’m, czteroletnią Charlottą i dziewiętnastomiesięcznym Louisem. Ich święta z pewnością będą wesołe, ale Kate zdaje sobie sprawę, że Boże Narodzenie może być też stresującym czasem z powodu presji, by uczynić je wyjątkowym dla swoich dzieci: „To stresujące, chcesz dać im możliwość cieszenia się wszystkimi jego aspektami. Pojawia się duża presja, że Boże Narodzenie musi być idealne”, powiedziała w rozmowie z jedną z mam.  

książę Louis
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Książę Louis, księżna Kate, książę William
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.