KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Louis skończył dwa lata. Dlaczego księżna Kate tak rzadko pokazuje go publicznie?

Do tej pory widzieliśmy go tylko kilka razy!

Gabriela Czernecka 23 kwietnia 2020 14:52

Książę Louis, trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama to najbardziej tajemniczy członek brytyjskiej rodziny królewskiej. Choć należy do ścisłej czołówki royal family, bardzo rzadko mamy okazję widzieć go publicznie. Dotychczas było to zaledwie kilka  razy - podczas narodzin, czyli 23 kwietnia, podczas chrztu 9 lipca oraz 14 listopada, podczas 70. urodzin księcia Karola, kiedy to opublikowano zdjęcia jubilata z całą rodziną. Od tamtej pory nie mieliśmy jednak okazji zbyt często widzieć małego księcia, zwykle tylko za pośrednictwem urodzinowych fotografii. Dlaczego?

Urodziny księcia Louise'a

Dziś Louis obchodzi swoje drugie urodziny. Z tej okazji książęca para Cambridge podzieliła się urodzinowymi fotografiami małego chłopca. Zdjęcia wykonano na początku kwietnia tego roku, a ich autorką jest oczywiście księżna Kate. Nie ma wątpliwości, że mały książę miał podczas sesji zdjęciowej ogromną frajdę! Internauci zwrócili jednak uwagę, że książę Louis bardzo rzadko pojawia się z rodzicami. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie w naszym wideo z cyklu Królewskie Życie 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.