KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Louis skończył cztery latka! Dlaczego księżna Kate tak rzadko pokazuje go publicznie?

Najmłodszą pociechę książęcej pary rzadko mamy okazję zobaczyć

Gabriela Czernecka 22 kwietnia 2022 12:50

Książę Louis jest trzecią i najmłodszą pociechą księcia Williama i księżnej Kate. To także jeden z najbardziej tajemniczych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Mimo że należy do czołówki royal family, to bardzo rzadko mamy okazję widzieć go publicznie... Tak było między innymi 23 kwietnia w dniu narodzin, 9 lipca podczas chrztu, a także na 70. urodzinach księcia Karola i zdjęciach publikowanych przez parę książęcą Cambridge. Dlaczego małżonkowie tak chronią chłopca? 23 kwietnia 2022 roku mały książę obchodzi 4. urodziny!

Urodziny księcia Louise’a

Dziś książę Louis obchodzi swoje czwarte urodziny! Rok temu, z okazji trzecich urodzin książęca para Cambridge podzieliła się wyjątkowym zdjęciem małego chłopca, a jego autorką jest oczywiście księżna Kate. Jak czytamy, fotografia była również ważną pamiątką – był to pierwszy dzień Louisa w żłobku.

Ostatnio paparazzi uchwycili najmłodszą pociechę księcia Williama i księżnej Kate. Książę Louis wychodził wraz z mamą z zamku w Windsorze w drugi dzień świąt wielkanocnych.

Internauci zwrócili uwagę, że książę Louis bardzo rzadko pojawia się z rodzicami. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie w naszym wideo z cyklu Królewskie Życie. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.