KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Louis skończył trzy latka. Dlaczego księżna Kate tak rzadko pokazuje go publicznie?

Do tej pory widzieliśmy go tylko kilka razy!

Gabriela Czernecka 23 kwietnia 2021 06:50

Książę Louis, trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama, to najbardziej tajemniczy członek brytyjskiej rodziny królewskiej. Choć należy do ścisłej czołówki royal family, bardzo rzadko mamy okazję widzieć go publicznie. Dotychczas było to zaledwie kilka razy – podczas narodzin, czyli 23 kwietnia, podczas chrztu 9 lipca, 14 listopada, podczas 70. urodzin księcia Karola, kiedy to opublikowano zdjęcia jubilata z całą rodziną, oraz na nielicznych fotografiach z prywatnego archiwum małżeństwa Cambridge. Dlaczego Kate i William tak chronią Louise’a?

Urodziny księcia Louise’a

Dziś książę Louis obchodzi swoje trzecie urodziny! Z tej okazji książęca para Cambridge podzieliła się wyjątkowym zdjęciem małego chłopca, a jego autorką jest oczywiście księżna Kate. Jak czytamy, fotografia powstała na początku tego tygodnia i jest ważną pamiątką – był to pierwszy dzień Louisa w żłobku.

ZOBACZ: Królewska niania nie może wymawiać tego słowa przy dzieciach. Jest dla niej... zakazane!

Internauci zwrócili uwagę, że książę Louis bardzo rzadko pojawia się z rodzicami. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie w naszym wideo z cyklu Królewskie Życie. 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.