KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Louis skończył dwa lata. Dlaczego księżna Kate tak rzadko pokazuje go publicznie?

Do tej pory widzieliśmy go tylko kilka razy!

Gabriela Czernecka 23 kwietnia 2020 14:52

Książę Louis, trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama to najbardziej tajemniczy członek brytyjskiej rodziny królewskiej. Choć należy do ścisłej czołówki royal family, bardzo rzadko mamy okazję widzieć go publicznie. Dotychczas było to zaledwie kilka  razy - podczas narodzin, czyli 23 kwietnia, podczas chrztu 9 lipca oraz 14 listopada, podczas 70. urodzin księcia Karola, kiedy to opublikowano zdjęcia jubilata z całą rodziną. Od tamtej pory nie mieliśmy jednak okazji zbyt często widzieć małego księcia, zwykle tylko za pośrednictwem urodzinowych fotografii. Dlaczego?

Urodziny księcia Louise'a

Dziś Louis obchodzi swoje drugie urodziny. Z tej okazji książęca para Cambridge podzieliła się urodzinowymi fotografiami małego chłopca. Zdjęcia wykonano na początku kwietnia tego roku, a ich autorką jest oczywiście księżna Kate. Nie ma wątpliwości, że mały książę miał podczas sesji zdjęciowej ogromną frajdę! Internauci zwrócili jednak uwagę, że książę Louis bardzo rzadko pojawia się z rodzicami. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie w naszym wideo z cyklu Królewskie Życie 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?