KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Louis skończył trzy latka. Dlaczego księżna Kate tak rzadko pokazuje go publicznie?

Do tej pory widzieliśmy go tylko kilka razy!

Gabriela Czernecka 23 kwietnia 2021 06:50

Książę Louis, trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama, to najbardziej tajemniczy członek brytyjskiej rodziny królewskiej. Choć należy do ścisłej czołówki royal family, bardzo rzadko mamy okazję widzieć go publicznie. Dotychczas było to zaledwie kilka razy – podczas narodzin, czyli 23 kwietnia, podczas chrztu 9 lipca, 14 listopada, podczas 70. urodzin księcia Karola, kiedy to opublikowano zdjęcia jubilata z całą rodziną, oraz na nielicznych fotografiach z prywatnego archiwum małżeństwa Cambridge. Dlaczego Kate i William tak chronią Louise’a?

Urodziny księcia Louise’a

Dziś książę Louis obchodzi swoje trzecie urodziny! Z tej okazji książęca para Cambridge podzieliła się wyjątkowym zdjęciem małego chłopca, a jego autorką jest oczywiście księżna Kate. Jak czytamy, fotografia powstała na początku tego tygodnia i jest ważną pamiątką – był to pierwszy dzień Louisa w żłobku.

ZOBACZ: Królewska niania nie może wymawiać tego słowa przy dzieciach. Jest dla niej... zakazane!

Internauci zwrócili uwagę, że książę Louis bardzo rzadko pojawia się z rodzicami. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie w naszym wideo z cyklu Królewskie Życie. 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.