księżna Kate, książę william, książę Louis
Fot. Samir Hussein/WireImage
królewskie życie

Książę Louis wkrótce obchodzi 4. urodziny! Tak dziś wygląda najmłodszy syn Kate i Williama

Chłopczyk pojawił się ostatnio u boku rodziców

Marcjanna Maryszewska 20 kwietnia 2022 15:11
księżna Kate, książę william, książę Louis
Fot. Samir Hussein/WireImage

Książę Louis nieczęsto jest widywany publicznie ze względu na swój młody wiek. Rodzice chłopca ukrywają go jeszcze przed wścibskimi reporterami oraz mediami. Natomiast w tegoroczne święta nadarzyła się doskonała okazja aby sprawdzić, jak zmienił się mały książę! Bowiem pojawił się ostatnio u boku księżnej Kate i księcia Williama.

Dzieci księżnej Kate i księcia Williama

Królewska para sformalizowała swój związek w 2011 roku i wkrótce przystąpiła do spełniania swojego marzenia o rodzicielstwie. Kate i William doczekali się pociesznej gromadki dzieci. Najstarszy jest 8-letni książę George. Doczekali się również jedynej dziewczynki, 6-letniej księżniczki Charlotte, oraz 3-letniego Louisa. Najstarsze pociechy bardzo często widywane są przy rodzicach. Ostatnio uczestniczyli w uroczystej mszy świętej ku czci ich zmarłego pradziadka, księcia Filipa. George i Charlotte byli dla królowej Elżbiety II niezastąpionym wsparciem w tym trudnym dla niej momencie.

Zobacz: Książę Harry wyznał, kim Archie chce zostać w przyszłości. Jakie ma podejście do wychowania syna?

Książę Louis, księżna Kate, książę William
Fot. Getty Images

Księżna Kate, książę William i książę Louis

 

księżna Kate, książę william, księżniczka Charlotte, książę George, książę Louis
Fot. Comic Relief/BBC Children in Need/Comic Relief via Getty Images

Księżna Kate i książę William z dziećmi: księciem Georgem, księżniczką Charlotte i księciem Louisem

Fot. Rex Features/East News
Książę William, księżna Kate, książę George, księżna Charlotte, Brytyjska rodzina królewska na mszy dziękczynnej za życie księcia Filipa, Londyn 29.03.22

Natomiast książę Louis jeszcze nie pojawia się tak często przy okazji publicznych wydarzeń ze względu na swój wiek. Choć rodzice bardzo strzegą jego prywatności, reporterom udało się sfotografować małego księcia w drugi dzień świąt. Chłopiec towarzyszył Kate i Williamowi w spotkaniu na Zamku w Windsorze, gdzie pojawiła się cała śmietanka dynastii. 

Książę Louis na Zamku w Windsorze. Jak zmienił się chłopiec?

W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia, na których widać chłopca w towarzystwie reszty royalsów: Williama, Kate, księżniczki Beatrice oraz lady Ludwiki Windsor. Książę Louis jest już coraz większy. Ubrany był w krótkie spodenki, sportowe buty i koszulkę czym wyróżniał się na tle strojów członków dynastii. Jednak nic dziwnego, gdyż nietrudno zauważyć, że mały urwis nieźle dokazywał i biegał wesoło wokół auta, do którego wchodzili jego rodzice!

Obecnie cała dynastia oczekuje na kolejne urodziny księcia Louisa. Pociecha Kate i Williama rośnie jak na drożdżach, a już 23 kwietnia skończy 4 latka. Aż trudno uwierzyć, że czas płynie tak szybko! Tak prezentuje się dziś najmłodszy prawnuk królowej Elżbiety II 

Sprawdź również: Księżniczka Anna od 40 lat nosi te same ubrania! A inni członkowie rodziny królewskiej?

Fot. @Daily Mail, IG: royalfashionpolice

Fot. @Daily Mail, IG: royalfashionpolice

Fot. @Daily Mail, IG: royalfashionpolice

Źródło: JastrząbPost

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?