książęca rodzina Cambridge
Fot. Comic Relief/BBC Children in Need/Comic Relief via Getty Images
królewskie życie

Książę William i księżna Kate z dziećmi. Tak wygląda ich świąteczna kartka! 

George, Charlotte i Louis... ale oni wyrośli!

Gabriela Czernecka 10 grudnia 2021 15:55
książęca rodzina Cambridge
Fot. Comic Relief/BBC Children in Need/Comic Relief via Getty Images

Książę William i księżna Kate podzielili się z fanami fotografią, która dołączana będzie w tym roku do świątecznych życzeń. Książęca para Cambridge pozuje na niej z trójką swoich dzieci - księciem George’m, księżniczką Charlotte i księciem Louisem. Ale oni wyrośli! 

Kartka świąteczna od Kate i Williama 

To już swego rodzaju tradycja, że przedstawiciele brytyjskiej rodziny królewskiej dzielą się z fanami rodzinnymi fotografiami, które w danym roku dołączone zostaną do świątecznych kartek. Do tej tradycji nie mogli nie dołączyć książę William i księżna Kate, którzy co roku w okolicach świąt Bożego Narodzenia dzielą się rodzinną fotografią. W ubiegłym roku uśmiechnięci członkowie rodziny zapozowali na stogu siana z drewnem opałowym w tle. Fotografię wykonano w posiadłości pary w Norfolk. Tym razem zdjęcie nieco zaskakuje! Dlaczego?

Zobacz: Oto rodzinna kartka świąteczna księżnej Kate i księcia Williama!

Świąteczna karta od Kate i Williama prosto z Jordanii

Tym razem rodzinny portret Cambridge’ów został wykonany latem. „Cieszymy się, że że możemy podzielić się tegoroczną kartka świąteczną z nowym zdjęciem rodziny”, czytamy podpis pod rodzinną fotografią księcia i księżnej Cambridge. Jak donoszą brytyjskie media, fotografię wykonano w Jordanii, gdzie cała rodzina udała się w tym roku najprawdopodobniej w okolicach października. Wszyscy pozują w luźnych stylizacjach - książę William w szortach i koszulce z krótkim rękawkiem, a księżna Kate w oliwkowej sukience. Największą uwagę przykuwają jednak dzieci książęcej pary, których nie mogło zabraknąć na fotografii.  Patrząc na księcia George'a, księżniczkę Chalortte i księcia Louise'a aż ciężko uwierzyć, że czas tak szybko leci! Zobaczcie, jak się prezentują!  

książęca rodzina Cambridge, fb
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.