Księżna Kate i książę William
Fot. Max Mumby/Pool/Shutterstock/Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Oto rodzinna kartka świąteczna księżnej Kate i księcia Williama!

Urocza fotografia wyciekła do sieci...

Redakcja VIVA! 13 grudnia 2020 17:00
Księżna Kate i książę William
Fot. Max Mumby/Pool/Shutterstock/Rex Features/East News

Jak co roku, fani royalsów podziwiać mogą kartkę świąteczną rodziny królewskiej. Jednak tym razem ujrzeć ją można znacznie szybciej. Fotografia okolicznościowa wyciekła do sieci zanim została oficjalnie opublikowana. Uroczy kadr przedstawia księżną Kate i księcia Williama wraz z dziećmi. Oto rodzinna kartka bożonarodzeniowa Cambridge'ów! 

Świąteczna kartka rodziny królewskiej wyciekła do sieci

Tradycją brytyjskiej rodziny królewskiej jest publikacja bożonarodzeniowej kartki. Windsorowie co roku występują na nowych pocztówkach okolicznościowych. W zeszłych latach ogromną popularnością cieszyły się kartki z królową Elżbietą, księżną Dianą czy też synkiem Meghan i Harry'ego - Archiem na pierwszym planie. Fotografia publikowana jest zawsze chwilę przed świętami Bożego Narodzenia. Jednak w tym roku fani rodziny królewskiej mogą cieszyć swe oczy znacznie szybciej.

Wszystko za sprawą właśnie jednego z entuzjastów royalsów, który prowadzi fanpage Royalty 101 - Past and Present. Opublikował on tegoroczną kartkę bożonarodzeniową brytyjskiej rodziny królewskiej zanim miała ona szansę ujrzeć światło dzienne za pośrednictwem oficjalnego konta w mediach społecznościowych. Ponadto brytyjski tygodnik Hello donosi, że wewnątrz pocztówki okolicznościowej znajdują się odręcznie pisane życzenia dla pracowników służby zdrowia od księcia Williama. "Nie jesteśmy w stanie podziękować Wam za całe poświęcenie, jakie musieliście ponieść w tym roku. Zawsze będziemy wdzięczni", cytuje magazyn. 

To właśnie książę William wraz z żoną oraz dziećmi są głównymi bohaterami kartki świątecznej Windsorów. Nienagannie się prezentujący oraz uśmiechnięci członkowie rodziny zapozowali na stogu siana z drewnem opałowym w tle. Szczególną uwagę przykuwają jednak uroczy George, Charlotte oraz najmłodszy Louis. Jak Waszym zdaniem rodzina królewska zareaguje na przeciek? Opublikują oficjalnie kartkę świąteczną zgodnie z planem, wcześniej czy może, jako że niespodzianka została zepsuta, zdecydują się na realizację nowej sesji zdjęciowej? Ich fani z pewnością nie narzekaliby na kolejną bożonarodzeniową fotografię...  

2020 Christmas Card of The Cambridge Family🎄

Opublikowany przez Royalty 101- Past and Present Piątek, 11 grudnia 2020

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.