Księżna Kate i książę William
Fot. Max Mumby/Pool/Shutterstock/Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Oto rodzinna kartka świąteczna księżnej Kate i księcia Williama!

Urocza fotografia wyciekła do sieci...

Redakcja VIVA! 13 grudnia 2020 17:00
Księżna Kate i książę William
Fot. Max Mumby/Pool/Shutterstock/Rex Features/East News

Jak co roku, fani royalsów podziwiać mogą kartkę świąteczną rodziny królewskiej. Jednak tym razem ujrzeć ją można znacznie szybciej. Fotografia okolicznościowa wyciekła do sieci zanim została oficjalnie opublikowana. Uroczy kadr przedstawia księżną Kate i księcia Williama wraz z dziećmi. Oto rodzinna kartka bożonarodzeniowa Cambridge'ów! 

Świąteczna kartka rodziny królewskiej wyciekła do sieci

Tradycją brytyjskiej rodziny królewskiej jest publikacja bożonarodzeniowej kartki. Windsorowie co roku występują na nowych pocztówkach okolicznościowych. W zeszłych latach ogromną popularnością cieszyły się kartki z królową Elżbietą, księżną Dianą czy też synkiem Meghan i Harry'ego - Archiem na pierwszym planie. Fotografia publikowana jest zawsze chwilę przed świętami Bożego Narodzenia. Jednak w tym roku fani rodziny królewskiej mogą cieszyć swe oczy znacznie szybciej.

Wszystko za sprawą właśnie jednego z entuzjastów royalsów, który prowadzi fanpage Royalty 101 - Past and Present. Opublikował on tegoroczną kartkę bożonarodzeniową brytyjskiej rodziny królewskiej zanim miała ona szansę ujrzeć światło dzienne za pośrednictwem oficjalnego konta w mediach społecznościowych. Ponadto brytyjski tygodnik Hello donosi, że wewnątrz pocztówki okolicznościowej znajdują się odręcznie pisane życzenia dla pracowników służby zdrowia od księcia Williama. "Nie jesteśmy w stanie podziękować Wam za całe poświęcenie, jakie musieliście ponieść w tym roku. Zawsze będziemy wdzięczni", cytuje magazyn. 

To właśnie książę William wraz z żoną oraz dziećmi są głównymi bohaterami kartki świątecznej Windsorów. Nienagannie się prezentujący oraz uśmiechnięci członkowie rodziny zapozowali na stogu siana z drewnem opałowym w tle. Szczególną uwagę przykuwają jednak uroczy George, Charlotte oraz najmłodszy Louis. Jak Waszym zdaniem rodzina królewska zareaguje na przeciek? Opublikują oficjalnie kartkę świąteczną zgodnie z planem, wcześniej czy może, jako że niespodzianka została zepsuta, zdecydują się na realizację nowej sesji zdjęciowej? Ich fani z pewnością nie narzekaliby na kolejną bożonarodzeniową fotografię...  

2020 Christmas Card of The Cambridge Family🎄

Opublikowany przez Royalty 101- Past and Present Piątek, 11 grudnia 2020

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.