Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Siostra Meghan poleciała do Londynu, by się z nią spotkać! Szykuje się skandal?

Do tej pory nie wypowiadała się o niej najlepiej

Gabriela Czernecka 2 października 2018 07:28
Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram

Siostra księżnej Meghan, Samantha Markle znów próbuje nawiązać kontakt z przyrodnią siostrą. Wygląda na to, że wreszcie jest gotowa na rozmowę z księżną. To dość spore zaskoczenie, biorąc pod uwagę fakt, że jak do tej pory wypowiadała się na jej temat bardzo niepochlebnie. Pytanie tylko, czy księżna Meghan w swym napiętym grafiku znajdzie czas dla przyrodniej siostry? To byłoby przełomowe spotkanie…

Siostra Meghan w Londynie. Spotkają się? 

Samantha (Grant) Markle jeszcze przed ślubem postawiła sobie za cel zniszczenie wizerunku siostry. Nie tylko publicznie krytykowała przyszłą księżną, ale także chętnie udzielała na jej temat wywiadów. Zarzucała Meghan, że nie interesuje się tym, co dzieje się z jej ojcem. Pokusiła się nawet o dość brutalne stwierdzenie, że gdy ten umrze, to będzie to jej wina. Po całej serii wyrzutów i oskarżeń, Samantha Markle chce spotkać się z siostrą. Właśnie udała się w podróż do Londynu.

„Brytyjczycy są uroczy i pomocni”, pisze na Twitterze. Tematem rozmów pań ma być podobno zdrowie ich ojca, Thomasa Markle. „Samantha Markle jedzie do Wielkiej Brytanii. Po licznych prywatnych próbach zaaranżowania spotkania z księżną Sussex dotyczącego zdrowia jej ojca, na które pałac Kensington nie odpowiedział”, zapowiedział na Twitterze reprezentujący Samanthę Markle Rob Cooper.

Co dziwne, zapowiada, że Samancie nie zależy na oficjalnym i medialnym spotkaniu z księżną. „To nie musi być publiczne. Wolelibyśmy utrzymać to w sekrecie. Samantha jedzie do Wielkiej Brytanii w tym tygodniu, czy wam się to podoba, czy nie”, dodaje.

Dla wielu jest to dość zaskakujące, że przyrodniej siostrze księżnej tym razem nie zależy na uwadze mediów. Czy faktycznie dojdzie do spotkania sióstr? Szanse na to są naprawdę nikłe. Przede wszystkim księżna Sussex ma zaplanowany plan spotkań i oficjalnych wyjść praktycznie do końca roku. Przypomnijmy, że wraz z mężem, księciem Harrym tuż po ślubie księżniczki Eugenii, udadzą się w swoją pierwszą oficjalną podróż po Australii. 

Drugą przeszkodą i to chyba najważniejszą ma być zachowanie przyrodniej siostry, które od momentu ujawnienia informacji o związku Harry'ego z Meghan, wcale się nie zmieniło. Panie od lat nie miały dobrych relacji, ale Samantha Markle jak na razie robi wszystko by te, nie uległy poprawie. „Samantha ośmiesza się myśląc, że ma szansę na spotkanie z Meghan, czy z kimkolwiek z rodziny królewskiej”, wyjawia osoba z otoczenia księżnej. Wygląda na to, że do spotkania pań nie dojdzie, ale kto wie, może księżna Sussex zdecyduje się wyciągnąć do siostry pomocną rękę...  

Księżna Meghan, Doria Ragland, mama księżnej Meghan, mama Meghan Markle
Fot. East News

meghan markle, thomas markle fb

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.