Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Siostra Meghan znów ją atakuje: „Kopiowanie stylu Diany nie czyni jej podobną do niej” 

Padły naprawdę mocne słowa...

Gabriela Czernecka 7 sierpnia 2018 16:54
Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Getty Images

Przyrodnia siostra Meghan znów udziela wywiadów. Choć fani rodziny królewskiej starają się nie komentować słów Samanthy (Grant) Markle, to jednak ta, wciąż nie daje o sobie zapomnieć. „Działa na rzecz pokoju na świecie, a odcięła się od własnej rodziny”, mówi. Czym tym razem zawiniła Meghan?

Siostra Meghan Markle ostro o jej szacunku dla rodziny

Odkąd Meghan została księżną Sussex jej rodzina nieustannie próbuje zwrócić na siebie uwagę. Ojciec Meghan jeszcze przed jej ślubem umawiał się na ustawki z paparazzi. Po aferze wcale nie wykazał skruchy, a wręcz przeciwnie, wciąż udziela wywiadów i próbuje sprzedawać mediom informacje na temat związku Meghan z księciem. Niedawno zarzucił nawet córce, że chce go odciąć od siebie i od wnuków, które niebawem się pojawią. Dodał też, że Meghan pewnie wolałaby, żeby już nie żył.

Gdyby tego było mało głos co rusz zabiera siostra Meghan, Samantha. Już jakiś czas temu napisała na Twitterze: „Jeśli ojciec umrze, to będzie Twoja wina!”.  Teraz w wywiadzie dla The Sun zdradza, jak obecnie wyglądają jej relacje z siostrą. Samantha odniosła się m.in. do plotek, dotyczących tego, że podczas podróży Meghan po Stanach Zjednoczonych ta, ma odwiedzić ojca. 

Jeśli ojciec umrze, to będzie Twoja wina!

„Rozmawiam z ojcem codziennie i jest smutny. Nie ma w planach żadnego spotkania. To tylko chwyt PR-owy. Lepiej niech przestaną udawać, że Meghan zależy na kontakcie, bo wszyscy wiemy, że to nieprawda. To bardzo trudne dla ojca, a mi jest przykro, że moja siostra tak go ignoruje”, mówi w rozmowie z The Sun. Jak się okazuje to był tylko początek jej zwierzeń.

Dlaczego siostra krytykuje księżną Meghan?

Samantha Markle uważa, że z siostrą miała zawsze dobre relacje, ale zmieniły się one, gdy Meghan zaczęła rozwijać karierę w Hollywood. Według niej nowe środowisko kompletnie zmieniło byłą aktorkę. Niektórzy twierdzą, że takie słowa padły z ust Samanthy przez... zazdrość - w końcu ta też kiedyś był aktorką, ale jej karierę przerwała ciężka choroba. W 2008 roku zdiagnozowano u niej stwardnienie rozsiane.

Nigdy w życiu nie spotkałam się z takim chłodem. Meghan jest hipokrytką

Od tamtej pory Samantha porusza się na wózku inwalidzkim. Przyrodnia siostra Meghan twierdzi, że ta odwróciła się od niej z powodu choroby. Panie nie rozmawiały ze sobą od 2015 roku. Mimo to siostra Meghan odważnie wypowiada osądy na temat siostry.

„Nigdy w życiu nie spotkałam się z takim chłodem. Meghan jest hipokrytką. Działa na rzecz porozumienia i pokoju na świecie, a odcięła się od własnej rodziny. Nie da się wytłumaczyć czegoś tak paskudnego. Co powiedzieliby o tym Gandhi, Matka Teresa lub papież? Kopiowanie stylu ubierania Diany nie czyni jej podobną do niej”mówi w rozmowie z The Sun.

Konflikty zdarzają się w każdej rodzinie, ale takich słów chyba nikt nie chciałby usłyszeć. Pałac Kensington konsekwentnie odmawia jednak komentarzy w tej sprawie być może nie chcąc dolewać oliwy do ognia. A my coś czujemy, że rodzina nowej księżnej jeszcze nie raz uprzykrzy jej życie...  

Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. East News

Protokół królewski: Meghan i Harry
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?