Selena Gomez i Justin Bieber
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Selena Gomez podsumowała związek z Justinem Bieberem: „Pierwsza miłość bywa toksyczna”

Piosenkarka potwierdziła, że nowe utwory skierowane są do „konkretnej osoby”

Ksenia Krasko 28 października 2019 13:55
Selena Gomez i Justin Bieber
Fot. Getty Images

Zeszły tydzień zdecydowanie należał do Seleny Gomez. Nie tylko ucieszyła licznych fanów, wydając dwa nowe single, ale też wywołała głośną dyskusję w sieci, ponieważ nikt nie ma wątpliwości, że są poświęcone byłemu ukochanemu piosenkarki...

Selena Gomez o rozstaniu z Justinem Bieberem

Utwory Lose you to love me i Look at her now mają opowiadać o burzliwym związku wokalistki z Justinem Bieberem. Dziesięć lat temu po raz pierwszy ogłosili, że są razem, a później kilka razy się rozstawali i wracali do siebie. Jeszcze w 2017 roku media twierdziły, że para wróciła do siebie, ale latem 2018 roku Justin oświadczył się Hailey Bieber, która niedawno została jego żoną.

Chociaż Selena Gomez nie powiedziała wprost, że jej nowe piosenki dotyczą byłego ukochanego, w programie The Zach Sang Show wyznała, że słowa skierowane są do konkretnej osoby. Dodała, że chciałaby, aby ta osoba posłuchała te utwory i przede wszystkim zrozumiała przekaz.

Piosenkarka podkreśliła, że od dwóch lat jest singielką, ale nie zależy jej na kolejnym związku. Według Gomez, „pierwsza miłość bywa toksyczna. Istnieje współzależność, którą uważasz za miłość, ale tak naprawdę uzależniasz się od pasji i frustracji, po czym myślisz – więc to jest miłość. Wierzyłam w to przez długi czas”, wyznała piosenkarka, sugerując, że jej relacja z Justinem Bieberem nie była najłatwiejsza.

„Kiedyś mnie to raniło i bardzo się bałam, że ludzie mnie osądzą...”, odpowiedziała na pytanie o to, czy śpiewanie o tym, co ją boli, jest łatwe. „Teraz postanowiłam to wszystko z siebie wyrzucić. To wszystko jest dla mnie bardzo prawdziwe i choć jestem pewna, że to tylko rozrywka dla innych ludzi, myślę, że popełniłabym błąd, gdybym nie przyznała się do tego, co czułam. Nie byłabym autentyczna”, powiedziała w programie On Air With Ryan Seacrest.

„Zakończyłam ten rozdział takim ukłonem. A reszta nowego albumu dotyczy tylko tego, gdzie jestem teraz i dokąd zmierzam. Moim zdaniem są to świetne piosenki. Najlepsze zostawiłam na później”, ujawniła piosenkarka.

Czy Justin Bieber słuchał tych piosenek? Tego nie wiemy, ale internauci mocno krytykują zachowanie jego żony Hailey, która opublikowała wymowny utwór I’ll kill you na swoim Instagramie zaraz po premierze pierwszego singla Gomez. Chociaż modelka twierdzi, że to zwykły zbieg okoliczności, a wokalistka poprosiła swoich fanów o powstrzymanie emocji, prawdopodobnie nic nie jest takie proste, jak nam się wydaje. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hailey Rhode Bieber (@haileybieber)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…