Biżuteria na Festiwalu w Cannes 2024
Fot. Kristy Sparow/Getty Images/Samir Hussein/WireImage
cannes 2024

Najpiękniejsza biżuteria gwiazd na Festiwalu Filmowym w Cannes 2024

Która zrobiła największą furorę?

Wiktoria Oskroba 20 maja 2024 19:33
Biżuteria na Festiwalu w Cannes 2024
Fot. Kristy Sparow/Getty Images/Samir Hussein/WireImage

Festiwal Filmowy w Cannes słynie z niezwykłej ekstrawagancji. Goście przybyli na czerwony dywan sięgają po najbardziej ekskluzywne kreacje ze znanych domów mody. Nie inaczej jest w kwestii dodatków - podczas tego wydarzenia króluje luksusowa biżuteria - często warta krocie. Kto podczas 77. edycji festiwalu błyszczał najpiękniej? Oto biżuteria, która w tym roku najbardziej przykuła naszą uwagę!

ZOBACZ TAKŻE: Niesamowite stylizacje Anji Rubik w Cannes 2024! Gwiazda miała na sobie suknie od Saint Laurent

Bogactwo diamentów na Festiwalu Filmowym w Cannes 2024

Wiele gwiazd tego festiwalu postawiło na dodatki od czołowych marek jubilerskich. Niejednokrotnie to właśnie biżuteria odegrała kluczową rolę w stylizacjach z czerwonego dywanu. Która z nich najbardziej Was urzekła?

Selena Gomez

Trudno przejść obojętnie obok wysadzanej diamentami kolii i wiszących kolczyków, które miała na sobie Selena Gomez. Jej modele pochodzą z kolekcji Bulgari. Trzeba przyznać, że biżuteria prezentowała się iście królewsko.

Selena Gomez

Biżuteria na Festiwalu w Cannes 2024
Fot. Kristy Sparow/Getty Images

Anya Taylor-Joy

NIe mniej luksusowo prezentowała się Anya Taylor-Joy w biżuterii od Tiffany & Co. Gwiazda „Mad Max” wybrała platynowy choker zdobiony diamentów o łącznej masie 68 karatów! Do tego dobrała okrągłe diamentowe kolczyki.

Anya Taylor-Joy

Drugi dzień Festiwalu Filmowego w Cannes 2024
Fot. Mike Marsland/WireImage

Jane Fonda

Jane Fonda do wyrafinowanej, czarnej kreacji dobrała masywny naszyjnik pełen diamentów, bransoletkę w tym samym stylu oraz wiszące kolczyki. Jej biżuteria pochodzi z kolekcji luksusowej marki Pomellato.

CZYTAJ TEŻ: Julia Wieniawa zachwyciła w Cannes na czerwonym dywanie! W oliwkowej sukni z długim rozcięciem wyglądała spektakularnie

Która biżuteria z 77. Festiwalu Filmowego w Cannes zrobiła na Was największe wrażenie?  

Taylor Hill w biżuterii marki Messika

Biżuteria na Festiwalu w Cannes 2024
Fot. Samir Hussein/WireImage

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.