Biżuteria ze szmaragdami mimo upływu lat nadal robi wrażenie

Marta Cieplak 5 grudnia 2022 17:30

Księżna Kate i książę William są aktualnie z oficjalną wizytą w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w Bostonie. Tam też wzięli udział w rozdaniu nagród Eartshot Prize, które co roku przyznawane są pięciu osobom za ich wyjątkowy wkład w ochronę środowiska. Z tej okazji księżna Kate wybrała suknię w zielonym kolorze, który najmocniej kojarzony jest z ekologią. A do niej dobrała choker ze szmaragdami, który niegdyś był jednym z ulubionym elementów biżuterii księżnej Diany. Która z nich wyglądała w nim lepiej?

ZOBACZ TAKŻE: Metamorfoza księżnej Kate - od początkującej księżnej do przyszłej królowej

Księżna Kate w biżuterii po księżnej Dianie

Choker ze szmaragdami idealnie pasował do długiej do ziemi sukni projektu Solace London. Co ciekawe, suknia ta nie została kupiona, ale wypożyczona na tę okazję z platformy HURR – więc właściwie każdy może ją założyć. Takie zachowanie Kate Middleton doskonale wpisuje się w proekologiczny ruch zero waste.

Biżuteria, którą założyła księżna Kate też nie jest nowa – to choker ze szmaragdami, który niegdyś często nosiła księżna Diana oraz kolczyki od kompletu ozdobione tymi samymi kamieniami szlachetnymi. Żona księcia Williama prezentowała się w nich doskonale – bardzo elegancko i dostojnie. Podobnie jak wcześniej Diana, która nosiła go na wiele okazji i... na kilka sposobów. Jak? Zobaczycie to w naszej galerii! 

1/4
ulubiony choker księżnej Diany
Copyright @Getty Images
1/4

Księżna Diana w chokerze ze szmaragdami na... głowie, 1985 rok.

2/4
ulubiony choker księżnej Diany
Copyright @Getty Images
2/4

Księżna Diana w chokerze ze szmaragdami, 1988 rok.

3/4
ulubiony choker księżnej Diany - Diana w zielonej sukni
Copyright @Getty Images
3/4

Księżna Diana w chokerze ze szmaragdami, 1993 rok.

4/4
Diana w chokerze ze szmaragdami
Copyright @Getty Images
4/4

Księżna Diana w chokerze ze szmaragdami, 1997 rok.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.