Wieniawa w Cannes 2024
Fot. Lionel Hahn/Getty Images
O tym się mówi

Julia Wieniawa zachwyciła w Cannes na czerwonym dywanie!

W oliwkowej sukni z długim rozcięciem wyglądała spektakularnie

Redakcja VIVA! 18 maja 2024 08:52
Wieniawa w Cannes 2024
Fot. Lionel Hahn/Getty Images

Julia Wieniawa, popularna polska aktorka i piosenkarka, została ambasadorką prestiżowej marki kosmetycznej L'Oréal Paris. Jej talent, naturalne piękno i charakterystyczny styl sprawiły, że została wybrana do reprezentowania tej renomowanej marki na całym świecie. I to właśnie na zaproszenie L'Oréal Paris pojechała do Cannes, gdzie mogła zapozować na czerwonym dywanie, a podczas premiery filmu „Kind of Kindness” siedzieć tuż przed samą Emmą Stone. Na tę okazję wybrała spektakularną suknię z długim trenem.

Julia Wieniawa na czerwonym dywanie w Cannes 2024

Julia Wieniawa wzięła udział w oficjalnej premierze filmu „Kind of Kindness” na Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie pojawiła się na czerwonym dywanie w zjawiskowej stylizacji. Suknia miała oliwkowy odcień, bardzo długi tren i wysokie rozcięcie eksponujące zgrabne nogi aktorki. Do tego dobrała efektowną biżuterię i srebrne sandałki na wysokim obcasie. Jej elegancki strój, subtelnym makijaż i doskonała fryzura przyciągały uwagę wszystkich obecnych na imprezie.

Wieniawa w Cannes 2024
Fot. Lionel Hahn/Getty Images

Julia Wieniawa emanowała pewnością siebie i klasy. Jej obecność na tym wydarzeniu potwierdza, że jest artystką wszechstronną, dbającą o swój wizerunek i zawsze doskonale przygotowaną do każdej roli, zarówno na ekranie, jak i na czerwonym dywanie.

Nie sposób nie wspomnieć także o jej makijażu i fryzurze. Julia Wieniawa tego wieczoru postawiła na eleganckie, a jednocześnie zmysłowe fale, w stylu Old Hollywood. W makijażu z kolei zdecydowała się na subtelne podkreślenie swojej urody, bez mocniejszych akcentów. Wyglądała zjawiskowo!

Wieniawa w Cannes 2024
Fot. Lionel Hahn/Getty Images

Ambitna i utalentowana Julia Wieniawa z pewnością zapisała się już na stałe w pamięci fanów oraz branży filmowej swoim niepowtarzalnym stylem i naturalnym urokiem. Jej kariera rozwija się coraz bardziej, a jej praca jako ambasadorki L'Oréal Paris to kolejny sukces na jej imponującej drodze do gwiazdorstwa. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.