Justin Bieber, Hailey Bieber
Fot. instagram.com/justinbieber
O NICH SIĘ MÓWI

Hailey Baldwin i Justin Bieber wzięli drugi ślub! Oto wszystko, co wiemy o ceremonii 

Państwo młodzi bawili się w doborowym towarzystwie!

Ksenia Krasko 1 października 2019 14:42
Justin Bieber, Hailey Bieber
Fot. instagram.com/justinbieber

Hailey Baldwin ponownie poślubiła Justina Biebera! Państwo młodzi zdecydowali się na drugą ceremonią jeszcze rok temu, zaznaczając, że będzie to bardzo rodzinne wydarzenie. Fani i media z niecierpliwością czekają na oficjalne zdjęcia pary, ale niektóre informacje już pojawiły się w sieci.

Drugi ślub Hailey Baldwin i Justina Biebera

Hailey Baldwin i Justin Bieber są już po drugim ślubie! W ceremonii uczestniczyły 154 osoby, bedące przyjaciółmi i członkami rodziny Bieber. Wśród nich nie mogło zabraknąć przyjaciółek modelki, czyli Kendall Jenner, Kylie Jenner i Joan Smalls. Na przyjęciu pojawili się również Travis Scott, Usher, Ed Sheeran, Nick Jonas, Jaden Smith... Piosenkarz udostępnił wyjątkowe zdjęcie na swoim Instagramie, dzieląc się z fanami tym ważnym w jego życiu momentem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My bride is 🔥

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Best Belieb It. Our Girl Is Married

Post udostępniony przez David Grutman (@davegrutman)

Hailey i Justin Bieber ślub

Wczoraj młodzi zorganizowali przyjęcie koktajlowe dla rodzin i najbliższych przyjaciół. Modelka miała na sobie elegancką mini sukienkę z kolekcji Vivienne Westwood, w kolorze kości słoniowej (podobną do tej, którą założyła na wieczór panieński) i szpilki Jimmy Choo. Piosenkarz zdecydował się na dość luźną kreację, stawiając na czarne spodnie i białe polo. Para pozowała do zdjęć na molo, zanim dołączyła do gości, zebranych w sali bankietowej Moreland Landing w Południowej Karolinie.

Według doniesień Mail Online, na oficjalną kolację przybyli najbliżsi młodej pary, w tym matka Biebera, Pattie Mailette, i rodzice Hailey, Stephen oraz Kennya Baldwin. Przyjaciele młodych dołączyli do tego grona wieczorem, aby wspólnie zagrać w kręgle na terenie hotelu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbiebr_._)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez justin bieber(fan account) (@jdblegend_)

„Justin i Hailey przypłynęli motorówką na kolację próbną. Wydawali się bardziej podekscytowani. Hailey wyglądała oszałamiająco”, ujawnił informator People. „Cieszą się, że mogą świętować z przyjaciółmi. To dla nich wyjątkowy czas. Ostatni rok był testem ich małżeństwa. Są bardzo dumni z tego, jak daleko zaszli. Justin ma się znacznie lepiej. Koncentruje się na swojej muzyce”, dodał.

Zarówno Justin Bieber, jak i Hailey Baldwin, nie ukrywali, że druga ceremonia ślubna wiele dla nich znaczy. Piosenkarz opublikował zabawne zdjęcie, potwierdzające tak ważne wydarzenie w jego życiu. „Ja i żona! I teściowie! Dziękuję, że pozwoliliście swojej córce poślubić takiego dzikusa jak ja”, napisał.

Gratulujemy! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.