Justin Bieber, Hailey Bieber
Fot. instagram.com/justinbieber
O NICH SIĘ MÓWI

Hailey Baldwin i Justin Bieber wzięli drugi ślub! Oto wszystko, co wiemy o ceremonii 

Państwo młodzi bawili się w doborowym towarzystwie!

Ksenia Krasko 1 października 2019 14:42
Justin Bieber, Hailey Bieber
Fot. instagram.com/justinbieber

Hailey Baldwin ponownie poślubiła Justina Biebera! Państwo młodzi zdecydowali się na drugą ceremonią jeszcze rok temu, zaznaczając, że będzie to bardzo rodzinne wydarzenie. Fani i media z niecierpliwością czekają na oficjalne zdjęcia pary, ale niektóre informacje już pojawiły się w sieci.

Drugi ślub Hailey Baldwin i Justina Biebera

Hailey Baldwin i Justin Bieber są już po drugim ślubie! W ceremonii uczestniczyły 154 osoby, bedące przyjaciółmi i członkami rodziny Bieber. Wśród nich nie mogło zabraknąć przyjaciółek modelki, czyli Kendall Jenner, Kylie Jenner i Joan Smalls. Na przyjęciu pojawili się również Travis Scott, Usher, Ed Sheeran, Nick Jonas, Jaden Smith... Piosenkarz udostępnił wyjątkowe zdjęcie na swoim Instagramie, dzieląc się z fanami tym ważnym w jego życiu momentem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My bride is 🔥

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Best Belieb It. Our Girl Is Married

Post udostępniony przez David Grutman (@davegrutman)

Hailey i Justin Bieber ślub

Wczoraj młodzi zorganizowali przyjęcie koktajlowe dla rodzin i najbliższych przyjaciół. Modelka miała na sobie elegancką mini sukienkę z kolekcji Vivienne Westwood, w kolorze kości słoniowej (podobną do tej, którą założyła na wieczór panieński) i szpilki Jimmy Choo. Piosenkarz zdecydował się na dość luźną kreację, stawiając na czarne spodnie i białe polo. Para pozowała do zdjęć na molo, zanim dołączyła do gości, zebranych w sali bankietowej Moreland Landing w Południowej Karolinie.

Według doniesień Mail Online, na oficjalną kolację przybyli najbliżsi młodej pary, w tym matka Biebera, Pattie Mailette, i rodzice Hailey, Stephen oraz Kennya Baldwin. Przyjaciele młodych dołączyli do tego grona wieczorem, aby wspólnie zagrać w kręgle na terenie hotelu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbiebr_._)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez justin bieber(fan account) (@jdblegend_)

„Justin i Hailey przypłynęli motorówką na kolację próbną. Wydawali się bardziej podekscytowani. Hailey wyglądała oszałamiająco”, ujawnił informator People. „Cieszą się, że mogą świętować z przyjaciółmi. To dla nich wyjątkowy czas. Ostatni rok był testem ich małżeństwa. Są bardzo dumni z tego, jak daleko zaszli. Justin ma się znacznie lepiej. Koncentruje się na swojej muzyce”, dodał.

Zarówno Justin Bieber, jak i Hailey Baldwin, nie ukrywali, że druga ceremonia ślubna wiele dla nich znaczy. Piosenkarz opublikował zabawne zdjęcie, potwierdzające tak ważne wydarzenie w jego życiu. „Ja i żona! I teściowie! Dziękuję, że pozwoliliście swojej córce poślubić takiego dzikusa jak ja”, napisał.

Gratulujemy! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!