Selena Gomez, jamnik
Fot. Selena Gomez/Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

„Jak mogłeś jej to zrobić?!”. Fani Seleny Gomez atakują Justina Biebera i jego żonę

„Nie bądźcie niegrzeczni”, apeluje piosenkarka

Ksenia Krasko 25 października 2019 09:55
Selena Gomez, jamnik
Fot. Selena Gomez/Instagram

Jak tylko Selena Gomez zaprezentowała swój nowy singiel Lose You To Love Me, w którym opowiedziała o nieszczęśliwej miłości, cały świat zaczął doszukiwać się znaków, że utwór skierowany jest do Justina Biebera. Piosenkarka nie podała żadnych nazwisk, jednak fani doszli do wniosku, że tekst piosenki dotyczy ich trudnego związku i rozstania. Niemal natychmiast po wydaniu nowego singla, wymowne zdjęcie opublikowała żona Biebera, modelka Hailey Baldwin. Czy to początek nowej wojny w show biznesie?

Selena Gomez śpiewa o rozstaniu z Justinem Bieberem

Hailey Bieber udostępniła na swoim Instagramie zrzut ekranu z listy swoich piosenek. Internauci od razu zwrócili uwagę, że utwór miał dość wymowny tytuł I'll kill you [Zabiję cię – przyp. red.]. Większość fanów doszła do wniosku, że to odpowiedź Baldwin na nowy singiel Seleny Gomez.

„Nie jestem fanem Seleny, który uważa, że ​​Hailey jej nienawidzi. Jednak oczywiste jest, że post Baldwin został opublikowany natychmiast po premierze nowej piosenki”, „Selena wydała uczciwą piosenkę, która wyraźnie opisuje jej związek z Justinem Bieberem. Kilka minut później Hailey publikuje to zdjęcie. Przypadek?”, pytają internauci.

O ile modelka wyłączyła możliwość komentowania na jej Instagramie, o tyle Justin Bieber tego nie zrobił. Fani Seleny Gomez nie szczędzą mu przykrych słów, oskarżając o złe potraktowanie piosenkarki. „Jak mogłeś jej to zrobić?”, „Tylko dwa miesiące?! Serio?”, piszą, nawiązując do słów nowej piosenki. „Dwa miesiące i żona, życząca śmierci...”, „Zniszczyła cię tym utworem”, „Czy już żałujesz małżeństwa z Hailey?”, „Tak wygląda karma”, „Wyślij żonę na terapię, bo zachowuje się jak obrażone dziecko” – to tylko niektóre z licznych komentarzy na profilu muzyka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

Selena Gomez pośpiesznie stanęła w obronie Hailey Bieber i poprosiła fanów, aby przestali ją atakować. Ponownie, nie użyła żadnych imion, ale nikt nie ma wątpliwości, że chodzi właśnie o nią. „Jestem bardzo wdzięczna za reakcję na moją piosenkę. Ale nie jestem zwolenniczką kobiet, które się celowo niszczą. I nigdy nie będę. Dlatego proszę, bądźcie uprzejmi dla wszystkich. Bez względu na sytuację. Jeśli jesteście moimi fanami, proszę, nie bądźcie niegrzeczni wobec nikogo”, zaapelowała na swoim Instagramie.

Hailey Bieber nie skomentowała tych słów. Tak samo, jak i nowego utworu Gomez, który wczoraj pojawił się w sieci. Utwór Look At Her Now podbija listy przebojów, i uważany jest za kontynuację pierwszego singla.

„Czuję, że te dwie piosenki, wydane jedna po drugiej, zakończą historię tego, że można się rozwijać bez względu na problemy w życiu. Przestańcie zwracać uwagę na osoby postronne i zacznijcie żyć na własnych warunkach”, powiedziała piosenkarka.

Internauci czekają na komentarz Justina Biebera, który zazwyczaj odpowiada na wszelkie zarzuty, oczerniające jego żonę Hailey. Czy tak będzie również tym razem? Czas pokaże. 

Selena Gomez i Justin Bieber
Fot. Getty Images

Justin Bieber, ślub
Fot. Instagram @justinbieber

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.