Selena Gomez, jamnik
Fot. Instagram/@Selena Gomez
O NIEJ SIĘ MÓWI

Selena Gomez nie może pogodzić się ze ślubem Justina Biebera?

Nowe zdjęcie piosenkarki zaniepokoiło jej fanów

Ksenia Krasko 9 października 2019 06:47
Selena Gomez, jamnik
Fot. Instagram/@Selena Gomez

Drugi ślub Hailey Baldwin i Justina Biebera był jednym z najgłośniejszych wydarzeń poprzedniego tygodnia. Państwo młodzi starali się utrzymać szczegóły uroczystości w tajemnicy, dlatego fani pary z niecierpliwością czekali na każde nowe doniesienie informatorów. Niektórzy postanowili wesprzeć Selenę Gomez, z którą piosenkarz związany był przez kilka lat – smutne zdjęcie zaniepokoiło jej wielbicieli. Czy ma to coś wspólnego ze ślubem byłego chłopaka?

Selena Gomez ma depresję przez Justina Biebera?

Jak tylko Justin Bieber zaczął spotykać się z Hailey Baldwin, wszyscy czekali na reakcję Seleny Gomez. Piosenkarka nie skomentowała nowego związku byłego chłopaka, ani na początku tej relacji, ani wtedy, kiedy kazało się, że piosenkarz i modelka wzięli pierwszy ślub. Fani Gomez przez dłuższy czas atakowali Baldwin, ale wokalista zaapelował o szacunek wobec nowej ukochanej, wyznając, że traktuje ten związek bardzo poważnie.

Media snuły różne teorie – zarówno dotyczące tego, jak może wyglądać ceremonia ślubna, jak i tego, czy Selena Gomez to przetrwa. Odpowiedzi na oba pytania pojawiły się dość szybko. Hailey Bieber opublikowała przepiękne zdjęcia sukni ślubnej, a dosłownie godzinę później na nową fotografię zdecydowała się też Gomez.

Fani nie mają wątpliwości, że piosenkarka cierpi, o czym ma świadczyć wymowny podpis „To ja, przez cały czas”. Według nich, po prostu nie może pogodzić się z decyzją Justina.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me, all the time

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

Kilka dni temu wokalistce przypisywano romans z byłym członkiem zespołu One Direction. Piosenkarkę i Nialla Horana widziano razem w jednej z restauracji, a zdjęcie, na którym się przytulają, wywołało poruszenie w sieci. O ich relacji plotkowano już kilka lat temu, ale wtedy stanowczo zaprzeczyli doniesieniom prasy. Teraz będzie inaczej? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Selena Gomez, Justin Bieber
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…