Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska
Z ŻYCIA GWIAZD

Justyna Steczkowska: nieprawdziwe informacje publikowane na jej temat w prasie przypłaciła depresją. "Nie mam w sobie żalu i gniewu"

Wokalistka po raz pierwszy otworzyła się na ten temat

Dorota Falkowska 6 stycznia 2024 13:02
Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska

Podkreśla, że rzadko mówi o swojej prywatności, dlatego też oczekuje niewchodzenia w nią z butami przez dziennikarzy. Niestety, przed laty prasa nie uszanowała prośby wokalistki. Justyna Steczkowska ma za sobą wiele procesów sądowych. "Jeśli jestem atakowana, to stanę w swojej obronie", podkreśliła. Informacje, które pojawiły się na jej temat kilka lat temu na stronach gazet, miały swoje dalsze konsekwencje i odbiły się na zdrowiu artystki...

Justyna Steczkowska: nie zawsze udało jej się zachować swoją prywatność dla siebie 

Justyna Steczkowska ma za sobą ponad ćwierć wieku imponującej kariery. Podkreśla, że nawet po wielu latach na scenie praca wciąż pozostaje jej ogromną pasją. Jej kolejnym wielkim marzeniem jest wrócić na Eurowizję. Podczas "Sylwestra z Dwójką" artystka zadebiutowała z konkursową piosenką "WITCH-ER Tarohoro", o której już jest głośno, numer komentowany jest także poza granicami Polski. 

W swoich podsumowaniach końcoworocznych w rozmowie z Wyborczą.pl Justyna Steczkowska wyznała, że podczas spotkań z mediami rzadko mówi o swojej prywatności i w związku z tym od dziennikarzy oczekuje uszanowania tej decyzji. „Nigdy nie życzyłam sobie wchodzenia w moją prywatność. Nie jest prawdą, że ją sprzedawałam. Przed sądem udowodniłam, że choć dzieci są moim największym skarbem, bo nawet muzyka nie przynosi mi tyle satysfakcji, szczęścia i miłości, nie narzucam się mediom z naszym życiem prywatnym”, powiedziała dla Wyborczej.pl.

Niestety, w ubiegłych latach w kolorowej prasie pojawiło się sporo nieprawdziwych informacji na temat artystki, a także zdjęć, które naruszały jej prawo do prywatności. „Wiele lat temu byliśmy z rodziną na wakacjach i kąpaliśmy się nago, na prywatnej plaży. Znalazł nas tam fotoreporter. Po latach dowiedziałam się, kto mu dał cynk. Mój własny przyjaciel mnie zdradził i zarobił na tym pieniądze”, wyznała wokalistka.

Zobacz też: Kamilla Baar szczerze o rozwodzie i nowej miłości. Zdradziła, czy planuje kolejny ślub

Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019 

Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska

"Wróciłam do kraju, a tam w każdym kiosku za złotówkę można było kupić moje nagie zdjęcia, z zasłoniętymi intymnymi miejscami. Przez rok nie mogłam dojść do siebie. Do dziś mam schizę, kiedy jestem na plaży, czy na pewno ktoś mnie nie fotografuje. Nie można ludziom robić takich rzeczy”, zaapelowała na łamach Wyborczej.pl. 

Dziś Justyna Steczkowska ma za sobą wiele procesów z mediami, jak podkreśla, wszystkie wygrane. Koniec 2023 roku mogła podsumować dobrą informacją o ostatecznym zamknięciu tego przykrego rozdziału w swojej karierze. 

"Kochani, ponieważ w zeszłym roku od jesieni byłam bardzo zajęta kończeniem płyty Steczkowska/Demarczyk, trasami koncertowymi i piosenką na Eurowizję, nagrywaniem nowej płyty itd., nie zdążyłam umieścić tej dobrej jesiennej informacji. Mam nadzieję, że to ostatni proces z mediami (a jak wiecie, było ich wiele i wszystkie wygrałam) i że następne lata wszyscy będziemy bardziej uważni na siebie, kierowali się szacunkiem do drugiego człowieka, poszanowaniem jego prywatności, poglądów politycznych, religijnych i wszelkich innych. Doczekałam się przeprosin dopiero po 7 latach pomimo tego, że prawomocny wyrok Sądu Najwyższego został ogłoszony już dwa lata temu", czytamy w najnowszym poście wokalistki na jej instagramowym profilu. 

Justyna Steczkowska podkreśliła, że trudne emocje związane z tą sprawą zostawia za sobą, nie żywi w sobie żalu i gniewu, a w nowy rok patrzy z wielką nadzieją i wiarą. Wokalistka chce jednak przypomnieć, że stawianie granic jest dla niej ogromnie ważne. "Jeśli jestem atakowana, to stanę w swojej obronie, bo nauczyłam się być swoim przyjacielem", wyznała. 

Dodała, że pieniądze z wygranych procesów trafiły do dwóch fundacji.  "@fundacja_mimo_wszystko oraz Z Ufnością w Trzecie Tysiąclecie. Stowarzyszenie pielęgniarsko – opiekuńcze i to raduje moje serce",  czytamy w instagramowym komunikacie. 

Czytaj również: Martyna Wojciechowska szczerze o kryzysie psychicznym córki. „Byłam bezsilną matką”

Justyna Steczkowska o depresji 

Justyna Steczkowska po raz pierwszy poruszyła także bardzo ważny temat dotyczący jej zdrowia psychicznego. Okazało się, że walka z kłamliwymi informacjami na jej temat i liczne procesy sądowe miały swoje dalsze konsekwencje. Artystka przez wiele lat nie mówiła o tym publicznie, dziś wyznała, że mierzyła się z depresją i przy tej okazji wystosowała także apel. 

"P.S. Wszystkich tych dziennikarzy, którzy wpędzili mnie w depresje (z której ponad rok musiałam się leczyć), zabrali radość z życia i chęć tworzenia, przytulam do serca i szczerze życzę wszystkiego, co najlepsze. Jestem artystą i moją rolą jest niesienie wzruszeń i radości ludziom z muzyki, którą tworzę. Proszę Was na przyszłość, nie zabierajcie mi dobrej energii, której do tego potrzebuje (…)", zakończyła.

Artystce z okazji nowego roku życzymy mnóstwa spokoju, spełnienia i miłości.  

Justyna Steczkowska
Fot. Bartosz Krupa/East News

18-24 KWIETNIA
szaleństwo zakupów
-30% na okulary korekcyjne
-30% na okulary korekcyjne
Rabat 30% na kompletną parę ok... więcej»
Kod rabatowy:200270
Zobacz
+
-30% na okulary korekcyjne
Online
Stacjonarnie

Rabat 30% na kompletną parę okularów korekcyjnych. Szczegóły i regulamin akcji dostępne w Salonach i na visionexpress.pl. Okulary korekcyjne są wyrobem medycznym. Więcej pod: https://visionexpress.pl/promocje/prodmed005.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:200270
Zobacz
Do -40% na ulubione produkty!
Do -40% na ulubione produkty!
Rabat do 40% na wszystkie prod... więcej»
Zobacz
+
Do -40% na ulubione produkty!
Online

Rabat do 40% na wszystkie produkty ze specjalnej zakładki www.pakamera.pl/szalenstwozakupow. Odkryj niepowtarzalne produkty polskich marek w wyjątkowych cenach i ciesz się zakupami. Rabat łączy się z innymi promocjami i kodami. Szczegóły na stronie.  


Najniższa cena bransoletki ze zdjęcia z 30 dni przed obniżką - 129 zł.  

Cena produktu po zastosowaniu rabatu – 103 zł.  

Pozostałe produkty widoczne na zdjęciu nie są objęte rabatami

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Zobacz
Rabat do -30%
Rabat do -30%
Rabat do -30% w sklepach stacj... więcej»
Kod rabatowy:HEGOS2024
Zobacz
+
Rabat do -30%
Online
Stacjonarnie

Rabat do -30% w sklepach stacjonarnych i na www.hegos.eu. Szczegóły u sprzedawcy i na stronie www.  

Najniższa cena produktu ze zdjęcia z 30 dni przed obniżką - 699,99 zł.  

Cena produktu po zastosowaniu rabatu – 499,99 zł

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:HEGOS2024
Zobacz
-30% od AVA
-30% od AVA
AVA- to co najlepsze w naturze... więcej»
Kod rabatowy:AVA30
Zobacz
+
-30% od AVA
Online

AVA- to co najlepsze w naturze połączone z możliwościami współczesnej biotechnologii,  pielęgnacja wszech czasów. Rabat 30% na cały asortyment na ava-kosmetyki.pl. Przy zakupach za min. 150 zł przesyłka gratis. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.  

Najniższa cena pianki ze zdjęcia z 30 dni przed obniżką - 31,90 zł. 

Cena produktu po zastosowaniu rabatu - 22,33 zł.  

Najniższa cena dezodorantu ze zdjęcia z 30 dni przed obniżką - 32,90 zł.  

Cena produktu po zastosowaniu rabatu - 23,03 zł.

Najniższa cena kremu ze zdjęcia z 30 dni przed obniżką - 44,90 zł.  

Cena produktu po zastosowaniu rabatu – 32,43 zł.


Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:AVA30
Zobacz
-30% na całą ofertę kosmetyków
-30% na całą ofertę kosmetyków
Rabat -30% na ofertę kosmetykó... więcej»
Kod rabatowy:SZ2024
Zobacz
+
-30% na całą ofertę kosmetyków
Online

Rabat -30% na ofertę kosmetyków marki Bielenda, obowiązuje na bielenda.com. Szczegóły na stronie www.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:SZ2024
Zobacz
25% przy zakupach za min. 199,99 zł
25% przy zakupach za min. 199,99 zł
Wprowadź kod online lub pokaż... więcej»
Kod rabatowy:GPSZ25
Zobacz
+
25% przy zakupach za min. 199,99 zł
Online
Stacjonarnie

Wprowadź kod online lub pokaż go w jednym z ponad 230 sklepów stacjonarnych i skorzystaj z oferty. Szczegóły u sprzedawcy i na stronie www.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:GPSZ25
Zobacz
REKLAMA

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.