Kamilla Baar, Festiwal Zaczarowanej Piosenki, 2019 rok
Fot. Filip Radwański/AKPA
Z życia gwiazd

Kamilla Baar szczerze o rozwodzie i nowej miłości. Zdradziła, czy planuje kolejny ślub

„Nie noszę w sobie żalu”

Marta Nawacka 6 stycznia 2024 08:30
Kamilla Baar, Festiwal Zaczarowanej Piosenki, 2019 rok
Fot. Filip Radwański/AKPA

Na ogół nie opowiada o swoim życiu prywatnym. Tym razem jednak Kamilla Baar postanowiła zrobić wyjątek i zdradziła co nieco o rozwodzie, który przez parę lat utrzymywała w tajemnicy. Wyznała także, że jej serce ponownie jest zajęte... Czy zdecyduje się wziąć trzeci ślub?

Kamilla Baar szczerze o rozwodzie

Fani najlepiej znają ją z takich produkcji jak „Vinci” czy „Służby specjalne”, a przede wszystkim z serialu „Na dobre i na złe”, który przyniósł jej największą rozpoznawalność. Kamillę Baar rzadko można jednak zobaczyć na branżowych imprezach, a jeszcze rzadziej decyduje się mówić o swoim życiu prywatnym. Tym razem postanowiła zrobić wyjątek i w rozmowie z magazynem Zwierciadło opowiedziała o swoim rozwodzie, który przez niemal trzy lata ukrywała przed mediami.

„Rozwiodłam się dwa lata temu i na pewno mocno wpłynęło to na moje życie. Ale nie noszę w sobie żalu”, wyznała w wywiadzie dla Zwierciadła. Choć sama wychowywała się w pełnej rodzinie i marzyła, by znaleźć romantyczną miłość, z biegiem czasu dostrzegła, że wcale nie jest łatwo taką znaleźć.

Czytaj też: Wychowują dwójkę dzieci, nie myślą o ślubie. Otylia Jędrzejczak i Paweł Przybyła poznali się dzięki znajomym

Kamilla Baar, premiera filmu
Fot. Podlewski/AKPA

Kamilla Baar, premiera filmu "Pokot" Agnieszki Holland, 2017 rok

Kamilla Baar jest zakochana. Zdecyduje się na trzeci ślub?

Aktorka ma za sobą związki małżeńskie z Piotrem Kochańskim oraz z Wojciechem Solarzem. Ma za sobą również związek ze znanym z serialu „Na Wspólnej” Wojciechem Błachem, z którym doczekała się syna. Jak wyglądają jej relacje z byłymi partnerami? „Dbam o wszystkie relacje i te trudne, i te karmiące. Jak mogę na przykład nie mieć dobrej relacji z tatą mojego syna? Oczywiście zdarzają nam się różnice zdań, ale szanujemy się i ufamy, że zawsze chodzi nam o dobro dziecka”, wyznała Kamilla Baar w Zwierciadle.

W tym samym wywiadzie potwierdziła również, że obecnie jest w nowym związku. Wyznała jednak, że nie zamierza ponownie stawać na ślubnym kobiercu. „Na pewno nie wezmę już ślubu. To jedyne moje postanowienie”, zapewniła Kamilla Baar. Aktorka podkreśliła także, że poprzednie relacje były dla niej ważną lekcją o samej sobie. Teraz ma zamiar pracować nad swoim charakterem oraz inwestować w samodoskonalenie.  

Zobacz także: Gdy jej życie zaczęło się układać, usłyszała potworną diagnozę. Daria Trafankowska do końca nie straciła pogody ducha

Kamilla Baar, przedpremierowy pokaz serialu
Fot. Baranowski/AKPA

Kamilla Baar, przedpremierowy pokaz serialu "Sortownia", 2023 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.