Małgorzata Foremniak, VIVA!, main topic
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
ZE ŚWIATA GWIAZD

Małgorzata Foremniak: „Moja depresja była moją sprawą. Bywało tak, że ciężko było mi wyjść z domu’’

Damian Duda 25 lipca 2017 07:00
Małgorzata Foremniak, VIVA!, main topic
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wiek Małgorzaty Foremniak nie jest tajemnicą. Aktorka, która od dziesięciu edycji jest jurorką w programie „Mam Talent!’’, 8 stycznia skończyła 50 lat. Gwiazda kina po raz pierwszy opowiedziała o trudnych chorobie, z którą przyszło się jej zmierzyć.

Zobacz też: Co łączy Małgorzatę Foremniak i Beatę Pawlikowską? Dowiedzcie się z naszego wideo!

Małgorzata Foremniak: depresja

W rozmowie z Magdaleną Kuszewską dla miesięcznika PANI gwiazda przyznała, że nie chce utożsamiać aktorstwa z „nadprzyrodzonymi siłami’’.

W moim przypadku po prostu koncentruję się na czymś innym. Poprzez rolę wchodzę w świat innego człowieka. Moja depresja była moją sprawą. Owszem, trudną. Bywało tak, że ciężko było mi wyjść z domu. Ale wychodziłam na scenę i znajdowałam się w innej życiowej przestrzeni. I na niej się skupiałam’’, wyznała aktorka.

Małgorzata Foremniak: „Mam Talent! 10’’

Show TVN-u, w którym Małgorzata Foremniak od kilku lat jest jurorką, okazało się dla aktorki trampoliną do kariery. Kiedy co roku w czerwcu rozpoczynają się castingi do „Mam Talent!’’, aktorka zastanawia się nad swoim życiem.

Kiedy zrobią mi makijaż, spoglądam wstecz na swoje życie. Robię bilans minionego roku. Ostatnio tak się wydarzyło w Katowicach. Pomyślałam, że dopiero teraz zaczynam być aktorką. Wcześniej byłam żoną, matką, partnerką’’, zwierzyła się Małgorzata Foremniak w rozmowie z miesięcznikiem PANI.

Małgorzata Foremniak: partner

Związek Małgorzaty Foremniak z młodszym o 15 lat Rafałem Maserakiem zelektryzował opinię publiczną. Para poznała się w „Tańcu z Gwiazdami’’. Każdy ich ruch był śledzony przez media. Niestety, związek z młodszym tancerzem nie przetrwał próby czasu. Od kilku lat wiadomości z życia prywatnego aktorki nie przedostają się do mediów. W rozmowie z Magdaleną Kuszewską gwiazda wyznała, że czasami brakuje jej drugiej osoby.

Przychodzą takie momenty, że bardzo brakuje mi drugiej osoby, drugiej »energii«. Chciałabym tę moją codzienność móc z kimś dzielić (...). Nie szukam kogoś po to, aby zapełnił moje życie. Nauczyłam się żyć sama ze sobą’’, powiedziała jurorka.

Czy Małgorzata Foremniak miała poczucie winy, kiedy jej związki się rozpadały?

Związek to relacja między dwojgiem ludzi, dlatego jego rozpad najczęściej spowodowany jest działaniem obu stron. To proces, który zaczyna się dużo wcześniej, na który składa się wiele różnych czynników’’, kwituje Foremniak.

Zobacz też: Mucha i Wojewódzki, Górniak i Kraśko... Te gwiazdy były kiedyś razem. Pamiętacie?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.