Gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciami

Gabriela Czernecka 9 stycznia 2019 16:45

Sara Boruc jest w ciąży! Żona Artura Boruca podzieliła się tą wyjątkową wiadomością w święta Bożego Narodzenia. Wówczas na jej Instagramie pojawiło się urocze rodzinne zdjęcie, na którym dzieci pary oraz mąż trzymają ją za lekko zaokrąglony ciążowy brzuszek. Szybko posypały się gratulacje, ale nie zabrakło także niezbyt przychylnych komentarzy, dotyczących retuszowania krągłości przez wokalistkę. Ta plotkami się jednak nie przejmuje i udowadnia, że to nie zasługa retuszu, a... dbania o swoją sylwetkę! 

Sara Boruc w ciąży dba o sylwetkę

Sara Boruc niebawem po raz trzeci zostanie mamą. „Już za 3 i pół miesiąca będzie z nami kolejne Cudo. Dzidzia w drodze....🤰🏽👶🏽👧🏽Jesteśmy tacy szczęśliwi! Mamy nadzieje ,że Wasze Święta są równie magiczne!! Wszystkiego dobrego , KOCHAJCIE się”, napisała pod koniec grudnia na swoim Instagramie. Sara Boruc mamą zostanie więc już w połowie kwietnia. Choć jej ciążowe krągłości są już widoczne, piosenkarka nie zwalnia tempa i prowadzi aktywny tryb życia.  

Tuż po Nowym Roku wybrała się wraz z mężem i córkami, Oliwią i Amelią do Londynu, a po powrocie z wycieczki podzieliła się z fanami, co porabia w wolnym czasie. Najnowszymi zdjęciami Sara Boruc utarła nosa wszystkim tym, którzy niezbyt pochlebnie wypowiadali się niedawno na jej temat. Przypomnijmy, że co niektórzy zarzucili żonie Artura Boruca, że ta retuszuje swoje ciążowe krągłości, by wyglądać na szczuplejszą.

Nie za bardzo wiadomo, skąd padają takie oskarżenia, skoro zaledwie w październiku ubiegłego roku Sara zaprezentowała swoją figurę na okładce magazynu The Active. Wówczas podzieliła się także tym, jak dba o swoją sylwetkę.

„Uprzedzam pytania - ciężka praca, bo zdecydowanie ostatni rok był najbardziej intensywnym treningowo okresem w moim życiu plus niesamowita mentorka Ewa Chodakowska , która poświęciła swój czas tworząc dla mnie cotygodniowe treningi na odległość-to moja recepta na sukces! [...] Jestem z siebie dumna, ponieważ w dzień zdjęciowy dostałam ogromnego spazmu mięśnia przy kręgosłupie, który powoduje nieziemski ból i skrzywienie sylwetki - widać to na mojej twarzy 🤪😝 Nie wspomnę o pozowaniu, spinaniu mięśni itd.. Ale jak na zawziętą Sarunie przystało, spięłam dupsko i okładka powstała!”,  pisała na Instagramie Sara Boruc.

Wszyscy jesteśmy zgodni, że efekty ćwiczeń są widoczne u Sary gołym okiem. Nawet będąc w ciąży, zachwyca sylwetką. I nie jest to coś, co zawdzięcza retuszowi, ale.. swojej ciężkiej pracy! Wokalistka i projektantka biżuterii regularnie ćwiczy na siłowni. Gwiazda nie zwalnia tempa w ciąży, a rezultaty jej działań już możemy podziwiać na Instagramie. Faktycznie musimy przyznać, że wygląda świetnie. Zresztą zobaczcie sami w naszej galerii.  

1/4
Sara Boruc, Sara Mannei, Sara Boruc Mannei w ciąży
Copyright @Instagram @mannei_is_her_name
1/4

Sara Boruc jest w 24. tygodniu ciąży.

2/4
Sara Boruc, Sara Mannei, Sara Boruc Mannei w ciąży
Copyright @Instagram @mannei_is_her_name
2/4

Sara promienieje w ciąży!

3/4
Sara Boruc, Sara Mannei, Sara Boruc Mannei w ciąży
Copyright @Instagram @mannei_is_her_name
3/4

Projektantka biżuterii dba o swoją sylwetkę i nawet w ciąży nie rezygnuje z siłowni.

4/4
Sara Boruc, Sara Mannei, Sara Boruc Mannei w ciąży
Copyright @Instagram @mannei_is_her_name
4/4

Musimy przyznać, że wygląda kwitnąco!

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.