Z ŻYCIA GWIAZD

Zarzucono jej, że retuszuje ciążowe krągłości, a tymczasem... Tak Sara Boruc dba o formę!

Gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciami

Gabriela Czernecka 9 stycznia 2019 16:45

Sara Boruc jest w ciąży! Żona Artura Boruca podzieliła się tą wyjątkową wiadomością w święta Bożego Narodzenia. Wówczas na jej Instagramie pojawiło się urocze rodzinne zdjęcie, na którym dzieci pary oraz mąż trzymają ją za lekko zaokrąglony ciążowy brzuszek. Szybko posypały się gratulacje, ale nie zabrakło także niezbyt przychylnych komentarzy, dotyczących retuszowania krągłości przez wokalistkę. Ta plotkami się jednak nie przejmuje i udowadnia, że to nie zasługa retuszu, a... dbania o swoją sylwetkę! 

Sara Boruc w ciąży dba o sylwetkę

Sara Boruc niebawem po raz trzeci zostanie mamą. „Już za 3 i pół miesiąca będzie z nami kolejne Cudo. Dzidzia w drodze....🤰🏽👶🏽👧🏽Jesteśmy tacy szczęśliwi! Mamy nadzieje ,że Wasze Święta są równie magiczne!! Wszystkiego dobrego , KOCHAJCIE się”, napisała pod koniec grudnia na swoim Instagramie. Sara Boruc mamą zostanie więc już w połowie kwietnia. Choć jej ciążowe krągłości są już widoczne, piosenkarka nie zwalnia tempa i prowadzi aktywny tryb życia.  

Tuż po Nowym Roku wybrała się wraz z mężem i córkami, Oliwią i Amelią do Londynu, a po powrocie z wycieczki podzieliła się z fanami, co porabia w wolnym czasie. Najnowszymi zdjęciami Sara Boruc utarła nosa wszystkim tym, którzy niezbyt pochlebnie wypowiadali się niedawno na jej temat. Przypomnijmy, że co niektórzy zarzucili żonie Artura Boruca, że ta retuszuje swoje ciążowe krągłości, by wyglądać na szczuplejszą.

Nie za bardzo wiadomo, skąd padają takie oskarżenia, skoro zaledwie w październiku ubiegłego roku Sara zaprezentowała swoją figurę na okładce magazynu The Active. Wówczas podzieliła się także tym, jak dba o swoją sylwetkę.

„Uprzedzam pytania - ciężka praca, bo zdecydowanie ostatni rok był najbardziej intensywnym treningowo okresem w moim życiu plus niesamowita mentorka Ewa Chodakowska , która poświęciła swój czas tworząc dla mnie cotygodniowe treningi na odległość-to moja recepta na sukces! [...] Jestem z siebie dumna, ponieważ w dzień zdjęciowy dostałam ogromnego spazmu mięśnia przy kręgosłupie, który powoduje nieziemski ból i skrzywienie sylwetki - widać to na mojej twarzy 🤪😝 Nie wspomnę o pozowaniu, spinaniu mięśni itd.. Ale jak na zawziętą Sarunie przystało, spięłam dupsko i okładka powstała!”,  pisała na Instagramie Sara Boruc.

Wszyscy jesteśmy zgodni, że efekty ćwiczeń są widoczne u Sary gołym okiem. Nawet będąc w ciąży, zachwyca sylwetką. I nie jest to coś, co zawdzięcza retuszowi, ale.. swojej ciężkiej pracy! Wokalistka i projektantka biżuterii regularnie ćwiczy na siłowni. Gwiazda nie zwalnia tempa w ciąży, a rezultaty jej działań już możemy podziwiać na Instagramie. Faktycznie musimy przyznać, że wygląda świetnie. Zresztą zobaczcie sami w naszej galerii.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.