Sara Boruc Mannei w „Be Active”
Fot. Bernard Hołdys
O TYM SIĘ MÓWI

Sara Boruc nigdy nie miała takiej okładki! Figury pozazdrościła jej sama Chodakowska...

Jesteśmy zachwyceni!

Rafał Kowalski 9 października 2018 09:56
Sara Boruc Mannei w „Be Active”
Fot. Bernard Hołdys

Sara Boruc Mannei ma same powody do zadowolenia. Jej debiutancka płyta spotkała się z uznaniem słuchaczy, sklep z biżuterią świetnie prosperuje, a kolejka firm chętnych do współpracy stale rośnie. Niedawno taką właśnie współpracą z żoną Artura Boruca zainteresowała się Ewa Chodakowska…

Sara Boruc Mannei na okładce Be Active

Trenerka wszystkich Polek przez ostatnie miesiące była ćwiczeniową mentorką Sary Boruc. Panie nie spotykały się, ale Ewa Chodakowska wysyłała gwieździe plany treningowe do zrealizowania. Wysiłki się opłaciły, ponieważ dziś możemy podziwiać Sarę na okładce magazynu Be Active. Zachwycona jest sama Chodakowska!

„Długo czekałam na te okładkę! Moim zdaniem, bez cienia przesady, jedna z najpiękniejszych sylwetek polskiego (i idę o głowę, ze nie tylko polskiego) szołbizu.. Najpierw śledziłam i zachwycałam się formą.. ha! dopiero później poznałam i ku mojej uciesze, dowiedziałam się, ze obecna forma, wypracowana jest przy użyciu moich programów treningowych. Sara ŻYJE NA 200% ! Przede wszystkim mama dwójki dzieci.. żona, projektantka biżuterii, piosenkarka.. Kochana, wspaniale się na Ciebie patrzy.. przemiło się z Tobą rozmawia i cudownie się Ciebie słucha. Gratuluje okładki i nowej płyty. Trzymam kciuki za wielki sukces”, napisała Ewa swoim Instagramie.

Sara Boruc także pochwaliła się kolejnym sukcesem w sieci. Dodała w swoim poście, że sesja kosztowała ją dużo nerwów i cierpliwości. „Uprzedzam pytania - ciężka praca, bo zdecydowanie ostatni rok był najbardziej intensywnym treningowo okresem w moim życiu plus niesamowita mentorka Ewa Chodakowska , która poświęciła swój czas tworząc dla mnie cotygodniowe treningi na odległość-to moja recepta na sukces! [...] Jestem z siebie dumna, ponieważ w dzień zdjęciowy dostałam ogromnego spazmu mięśnia przy kręgosłupie , który powoduje nieziemski ból i skrzywienie sylwetki - widać to na mojej twarzy 🤪😝 Nie wspomnę o pozowaniu , spinaniu mięśni itd.. Ale jak na zawziętą Sarunie przystało , spięłam dupsko i okładka powstała!”, czytamy na profilu Sary Boruc.

Jak trenuje Sara Boruc?

Przy okazji żona Artura Boruca zdradziła, jak osiągnęła tak idealną figurę. Co pomaga jej skupić się na ćwiczeniach i czy pilnuje diety? Gwiazda o wszystkim opowiedziała fankom. „Trenuje w domu , tutaj nie rozprasza mnie nic, jestem sama ze swoimi myślami, w pełni skupiona na celach i ambicjach. Jadam różnie, miewam słabości, ale zdrowe przyzwyczajenia wyniosłam z domu i to już ze mną zostało - staram się tego samego uczyć moje dzieci”, wyjaśniła Boruc w sieci.

Wszyscy jesteśmy zgodni, że efekty ćwiczeń są widoczne u Sary gołym okiem. Podziwiamy ją za wytrwałość, a dodatkowo w dniu 34. urodzin, życzymy jej podobnej siły i samozaparcia we wszystkich dziedzinach życia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sara Boruc MANNEI🎶 (@mannei_is_her_name)

Sara Boruc, VIVA! Moda 1/2016
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.