Nawiązała do sporów z MaRiną i Anią Lewandowską?

REDAKCJA VIVA! 19 października 2018 13:00

Nazywają się „siostrami”, podobno wcale się nie kłócą. Polskie Women and Girls chętnie razem kibicują na meczach, wspólnie trenują i nie ma między nimi żadnej konkurencji i zazdrości. Zdaje się, że prawda nie jest jednak taka, jaką widzimy na idealnych zdjęciach w mediach społecznościowych. O konfliktach się po prostu nie mówi!

Sara Boruc o kłótniach WAGs 

Kilka dni temu pisaliśmy o konflikcje Sary Boruc z Anią Lewandowską. Podobno żona Roberta Lewandowskiego była zła na przyjaciółkę, że ta wystąpiła na okładce czasopisma Ewy Chodakowskiej. Trenerki konkurują ze sobą od lat, ale oficjalnie żadna z pań do rywalizacji się nie przyznała. Czy relacja Boruc z Lewandowską faktycznie uległa zmianie? Na to pytanie żona byłego bramkarza odpowiedziała w programie Dzień Dobry TVN. 

„To są media, my się z tego śmiejemy. Nie ma co tego dotykać. Stwierdziłyśmy, że nie będziemy się z niczego tłumaczyć. Jest fajnie i nic się nie dzieje. Wiadomo, zawsze jest jakieś ziarno prawdy w tych plotkach i gdzieś tam skądś to się bierze, ktoś rzeczywiście mógł coś takiego powiedzieć, ale na pewno nie powiedziała tego żadna z nas i żadna z nas nie zaczęła rozsiewać tego typu plotek”, powiedziała Sara Boruc-Mannei. 

Żona Artura nie tak dawno wydała swoją debiutancką płytę. Album LoVe On Your Own od samego początku budził sporo emocji. Wiele osób zakładało, że piosenkarka nie poradzi sobie i płyta okaże się katastrofą. Jednak Sara wyszła wszystkim naprzeciw i obecnie zbiera same przychylne recenzje! O ten fakt ma być podobno zazdrosna MaRina. Bo album żony Wojciecha Szczęsnego nie został dobrze odebrany. Czy w tych plotkach również jest ziarno prawdy?   

1/6
Polskie WAGs
Copyright @instagram@paulina_sudul
1/6

Polskie WAGs nazywają siebie siostrami. Podobno nie kłócą się i panuje między nimi świetna atmosfera 

2/6
Sara Boruc
Copyright @East News
2/6

W ostatnich dniach mówiło się jednak o kłótni Sary Boruc z Anią Lewandowską 

3/6
Anna Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
3/6

Ania miała być zazdrosna o okładkę Sary w magazynie Be Active 

4/6
Sara Boruc Mannei, Be Active
Copyright @Bernard Hołdys
4/6

Redaktorką magazynu jest przecież Ewa Chodakowska, a Ania Lewandowska z trenerką mają się podobno nie lubić 

5/6
Sara Boruc Mannei
Copyright @Instagram @mannei_is_her_name
5/6

W ostatnim wywiadzie żona Arura Boruca podkreśliła, że plotki na temat relacji WAGs są zawsze, a kłótnie są nieprawdziwe. 

6/6
Marina Łuczenko-Szczęsna i Sara Boruc
Copyright @Cornel Cristian Petrus/REX/Shutterstock/EAST NEWS
6/6

Dodała jednak, że „zawsze jest jakieś ziarno prawdy” w szeptankach 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.