O NIEJ JEST GŁOŚNO

Sara Boruc Mannei w ogniu krytyki!

W jej obronie stanęła sama Ewa Chodakowska!

Olga Figaszewska 10 października 2018 12:55

Sara Boruc Mannei na najnowszej okładce magazynu zachwyca perfekcyjną sylwetką. Mama trójki dzieci, bizneswoman znajduje czas na regularne treningi oczywiście z Ewą Chodakowską! Jednak sesja gwiazdy  dla magazynu Be Active spotkała się z hejtem ze strony fanów. Dlaczego?

Sara Boruc Mannei o aktywności fizycznej

Sara Boruc Mannei skupia się na swoich celach i ambicjach. Osiągnęła wymarzoną figurę dyscypliną i regularnymi treningami. Czy trzyma się specjalnej diety? „Jadam różnie, miewam słabości, ale zdrowe przyzwyczajenia wyniosłam z domu i to już ze mną zostało - staram się tego samego uczyć moje dzieci”, zdradziła niedawno.

Jej determinacja i wygląd zachwyciły Ewę Chodakowską, która uważa, że Sara Boruc ma jedną z najpiękniejszych sylwetek w polskim  show-biznesie. Teraz trenerka zaprosiła gwiazdę na okładkę magazynu Be Active. Efekt końcowy sesji zdjęciowej nie spodobał się jednak do końca internautom. W komentarzach zwracali uwagę, że okładka została poddana przesadnemu retuszowi. „Sorry, ale jest tak przerobiona, że jej nie poznałam”, „Twarz... Co zrobił grafik?”, napisano.

Na te zarzuty odpowiedziała sama redaktor naczelna - Ewa Chodakowska, publikując na swoim Instagramie zdjęcie okładkowe przed i po retuszu. Tym samym uciekła wszelkie spekulacje. Okazuje się, że praca na planie nie należała do najłatwiejszych. Przed samą sesją zdjęciową Sara Boruc Mannei dostała potężnego spazmu mięśnia przy kręgosłupie.

„Uprzedzam pytania - ciężka praca, bo zdecydowanie ostatni rok był najbardziej intensywnym treningowo okresem w moim życiu plus niesamowita mentorka Ewa Chodakowska , która poświęciła swój czas tworząc dla mnie cotygodniowe treningi na odległość-to moja recepta na sukces! [...] Jestem z siebie dumna, ponieważ w dzień zdjęciowy dostałam ogromnego spazmu mięśnia przy kręgosłupie , który powoduje nieziemski ból i skrzywienie sylwetki - widać to na mojej twarzy 🤪😝 Nie wspomnę o pozowaniu , spinaniu mięśni itd.. Ale jak na zawziętą Sarunie przystało, spięłam dupsko i okładka powstała!”, napisała na Instagramie Sara Boruc Mannei.

Zobacz, niezwykłą sesję Sary Boruc Mannei z najnowszego wydania magazynu Be Active! Naszym zdaniem gwiazda prezentuje się rewelacyjnie!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.