Malgorzata Tomaszewska, jam otw
Fot. Pytanie na Śniadanie/FORUM
O TYM JEST GŁOŚNO

Ciężarna Małgorzata Tomaszewska poinformowała o chorobie. Prezenterka ostrzega przed zakażeniami

„Nie wiem, co jeszcze w tej ciąży mi się przyplącze"

Maria Elas 25 listopada 2023 10:55
Malgorzata Tomaszewska, jam otw
Fot. Pytanie na Śniadanie/FORUM

Gwiazda TVP wkrótce po raz drugi zostanie mamą! Małgorzata Tomaszewska chętnie dzieli się swoim szczęściem z innymi poprzez swój profil na Instagramie. Tym razem na jej profilu ukazała się jednak publikacja o nieco innym charakterze: prezenterka poinformowała, że zachorowała na chorobę zakaźną. Na szczęście ani jej, ani jej ciąży nic nie zagraża! 

Małgorzata Tomaszewska podzieliła się informacją o ciąży

Małgorzata Tomaszewska podzieliła się wieścią o ciąży w sierpniu. To już jej druga pociecha: wcześniej na świecie powitała synka, Enzo. Gdy obwieściła, że znów jest w ciąży, zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym eksponuje rosnący brzuszek. W jednej z kolejnych publikacji zdradziła również płeć drugiego dziecka: Prezenterka programu „Pytanie na śniadanie” spodziewa się dziewczynki! „Marzenia się spełniają. Czekamy, Maleńka” podpisała fotografię.

Gwiazda telewizji śniadaniowej jest aktywna na swoich mediach społecznościowych. Często dokumentuje swoje życie rodzinne i publikuje fotografie z najbliższymi. Tym razem jednak podzieliła się niewesołą informacją: będąc już wysoko w ciąży, Małgorzata Tomaszewska zachorowała. Swoim nieszczęściem próbuje jednak zwrócić uwagę na to, jak ważne są szczepienia przeciwko chorobom zakaźnym: „Niech mój przypadek się jakoś wam przysłuży” powiedziała w krótkim filmiku. 

Czytaj także: Małgorzata Rozenek-Majdan pragnęła zostać matką, lekarze nie dawali jej szans. In vitro spełniło jej marzenia 

Małgorzata Tomaszewska zachorowała 

Okazało się, że prezenterka zachorowała na ospę wietrzną: „Nie wiem, co jeszcze w tej ciąży mi się przyplącze, ale tym razem jest to ospa. Na szczęście jesteśmy daleko po 20. tygodniu, podobno do 20. jest najbardziej niebezpieczna. Tygodnia ciąży oczywiście. No więc mam nadzieję, że jakoś obędzie się bez komplikacji” mówiła w relacji na Instagramie. Ciężarna prezenterka pokazała też, jak jej ciało powoli pokrywa się czerwonymi krostkami. Oczywiście uspokoiła wszystkich, którzy martwią się o jej zdrowie, że jest pod stałą opieką lekarzy. Ponadto zaapelowała do fanów o profilaktykę i dbanie o swoje zdrowie. Zaradziła im także, by sprawdzili, czy oni, a także ich dzieci, są odporne na zakażenie tym wirusem. „Uważajcie, bo podobno ospa panuje i jest jej bardzo dużo” mogliśmy usłyszeć. 

Prezenterce, a także jej rodzinie życzymy zdrowia!  

Zobacz również: Michalina Olszańska pragnęła być matką, dla córki zawiesiła karierę. "Byłam przygotowana na wiele rzeczy"

Małgorzata Tomaszewska, Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - 20 lat Pytania na Śniadanie, 27.08.2022, Sopot
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Małgorzata Tomaszewska, Wakacyjna Trasa Dwójki, Sopot 2022 r.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.