Sara Boruc, VIVA! Moda
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative
Z OSTATNIEJ CHWILI

Sara Boruc jest w ciąży! Żona byłego piłkarza pokazała zdjęcie brzuszka

Fani gratulują swojej idolce

Konrad Szczęsny 24 grudnia 2018 19:05
Sara Boruc, VIVA! Moda
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative

Sara Boruc jest w ciąży! Żona byłego bramkarza reprezentacji Polski spodziewa się trzeciego dziecka. Radosną nowiną WAG podzieliła się za pośrednictwem Instagrama, publikując urocze zdjęcie, na którym dwie jej córeczki oraz mąż trzymają dłonie na jej wyraźnie zaokrąglonym brzuszku.

Sara Boruc jest w ciąży. Zdjęcie brzuszka żony Artura Boruca

„Już za 3 i pół miesiąca będzie z nami kolejne Cudo 🤭🥰 Dzidzia w drodze....🤰🏽👶🏽👧🏽Jesteśmy tacy szczęśliwi! Mamy nadzieje ,że Wasze Święta są równie magiczne!! Wszystkiego dobrego , KOCHAJCIE się ❤️ #babyonboard #babynumber3 #boruc#borucmannei #mannei”, napisała podekscytowana przyszła mama.

Ze słów Sary Boruc wynika, że wraz z mężem powitają na świecie drugie dziecko w połowie kwietnia. Para wychowuje razem dwie córki: urodzoną 3 sierpnia 2010 roku Amelię oraz Oliwię, dziecko byłej blogerki z poprzedniego związku.

Termin porodu i płeć trzeciego dziecka Sary Boruc

Trzecie dziecko Sary Boruc przyjdzie na świat w połowie kwietnia 2019 roku, natomiast póki co żona byłego piłkarza nie ujawniła jego płci.

Jakiś czas temu w wywiadzie blogerka nie ukrywała, że Artur Boruc chciałby powitać na świecie drugiego syna (pierwszy, Aleksander, będący owocem związku bramkarza z Katarzyną Modrzewską, przyszedł na świat 11 czerwca 2008 roku). Czy jego marzenie się spełni? Tego życzymy parze z okazji świąt  

Artur Boruc, Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @arturboruc

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.