Sara Boruc, VIVA! Moda
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative
Z OSTATNIEJ CHWILI

Sara Boruc jest w ciąży! Żona byłego piłkarza pokazała zdjęcie brzuszka

Fani gratulują swojej idolce

Konrad Szczęsny 24 grudnia 2018 19:05
Sara Boruc, VIVA! Moda
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative

Sara Boruc jest w ciąży! Żona byłego bramkarza reprezentacji Polski spodziewa się trzeciego dziecka. Radosną nowiną WAG podzieliła się za pośrednictwem Instagrama, publikując urocze zdjęcie, na którym dwie jej córeczki oraz mąż trzymają dłonie na jej wyraźnie zaokrąglonym brzuszku.

Sara Boruc jest w ciąży. Zdjęcie brzuszka żony Artura Boruca

„Już za 3 i pół miesiąca będzie z nami kolejne Cudo 🤭🥰 Dzidzia w drodze....🤰🏽👶🏽👧🏽Jesteśmy tacy szczęśliwi! Mamy nadzieje ,że Wasze Święta są równie magiczne!! Wszystkiego dobrego , KOCHAJCIE się ❤️ #babyonboard #babynumber3 #boruc#borucmannei #mannei”, napisała podekscytowana przyszła mama.

Ze słów Sary Boruc wynika, że wraz z mężem powitają na świecie drugie dziecko w połowie kwietnia. Para wychowuje razem dwie córki: urodzoną 3 sierpnia 2010 roku Amelię oraz Oliwię, dziecko byłej blogerki z poprzedniego związku.

Termin porodu i płeć trzeciego dziecka Sary Boruc

Trzecie dziecko Sary Boruc przyjdzie na świat w połowie kwietnia 2019 roku, natomiast póki co żona byłego piłkarza nie ujawniła jego płci.

Jakiś czas temu w wywiadzie blogerka nie ukrywała, że Artur Boruc chciałby powitać na świecie drugiego syna (pierwszy, Aleksander, będący owocem związku bramkarza z Katarzyną Modrzewską, przyszedł na świat 11 czerwca 2008 roku). Czy jego marzenie się spełni? Tego życzymy parze z okazji świąt  

Artur Boruc, Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @arturboruc

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.