Jenna Ortega, Ilona Krawczyńska, Robert Rowiński, Austin Butler
Fot. Vivien Killilea/Getty Images for IMDb, ADAM JANKOWSKI/REPORTER, Emma McIntyre/WireImage
PODSUMOWANIE ROKU 2022

Jenna Ortega, Austin Butler czy Ilona Krawczyńska... Oto odkrycia 2022 roku. Ostatnie miesiące należały właśnie do nich

Lista nazwisk jest znacznie dłuższa...

Karol Sowa 4 stycznia 2023 19:16
Jenna Ortega, Ilona Krawczyńska, Robert Rowiński, Austin Butler
Fot. Vivien Killilea/Getty Images for IMDb, ADAM JANKOWSKI/REPORTER, Emma McIntyre/WireImage

Rok 2022 był niezwykły. Wszystko za sprawą niesamowitych debiutów bądź projektów, które wyniosły niektóre nazwiska na sam szczyt. Jenna Ortega, Austin Butler, Bryska czy Ralph Kamiński to tylko kilka z nich. I choć o niektórych osobach słyszeliśmy dużo wcześniej, to miniony rok należał właśnie do nich. Oto lista osób, którymi zachwycił się cały świat! 

Odkrycia 2022 roku! O tych nazwiskach jeszcze usłyszymy 

W 2022 roku odkryliśmy wielu nowych artystów. Niektórzy dopiero teraz rozwinęli skrzydła i udowodnili, że od zawsze mieli ogromny talent. Spośród setki nazwisk wybraliśmy tylko te, które najbardziej zachwyciły. Wiemy, że to dopiero początek i wspaniałej działalności w świecie show-biznesu. Ten rok należał właśnie do nich...

CZYTAJ TEŻ: Oto 9 najważniejszych wydarzeń 2022 roku według VIVY! 

Jenna Ortega

Bez wątpienia końcówka 2022 roku należała do niej. Wszystko za sprawą serialu Netfliksa pod tytułem Wednesday. Młoda aktorka wcieliła się w tytułową rolę. W każdym odcinku olśniewała swoją urodą oraz pokazała niezwykłe umiejętności aktorskie. Niektórzy recenzenci twierdzą, że do każdego odcinka skrupulatnie się przygotowywała. Dowodem na to może być fakt, że artystka w każdej scenie starała się nie mrugać oczami, przez co słynna produkcja stała się autentyczna. Co więcej, serial inspirowany Rodziną Adamsów zaprezentował niezwykły taniec głównej bohaterki. Do dzisiaj wiele osób uczy się słynnej choreografii.

Przypomnijmy, że wcześniej Jenna Ortega zagrała w takich produkcjach jak: Iron Man 3, Krzyk czy Ty, jednak to właśnie ostatni projekt otworzył jej drzwi do międzynarodowej kariery.

Jenna Ortega, 13.11.2022 rok

Jenna Ortega, 13.11.2022 rok
Fot. Vivien Killilea/Getty Images for IMDb

Ilona Krawczyńska

Influencerka i jedna z dwóch sióstr ADiHD. Jest również prezenterką telewizyjną. Ulubienica widzów zachwyciła miliony Polaków w reality-show Farma, który emitowany jest w stacji Polsat.

2022 rok bez wątpienia należał do niej. Przypomnijmy, że ze swoim tanecznym partnerem – Robertem Rowińskim sięgnęła po Kryształową Kulę w programie Taniec z Gwiazdami. Mamy nadzieję, że to dopiero początek jej sukcesów...

Ilona Krawczyńska, Robert Rowiński, Finał Tańca z Gwiazdami, 31.10.2022 rok

Ilona Krawczyńska, Robert Rowiński, Finał Tańca z Gwiazdami, 31.10.2022 rok
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Austin Butler

O tym aktorze z pewnością jeszcze usłyszymy. I choć młode pokolenie kojarzyć go może z filmów Disneya, takich jak: Boska przygoda Sharpay, to w tym roku postanowił wyjść z szufladki. Okazało się, że rola Elvisa Presleya była dla niego stworzona. W filmie zachwycił perfekcyjną grą aktorską, niezwykłą choreografią oraz głosem! Ten debiut z pewnością zaowocuje kolejnymi propozycjami.

Austin Butler, 19.11.2022 rok

Austin Butler, 19.11.2022 rok
Fot. Emma McIntyre/WireImage

CZYTAJ TEŻ: Największe afery i sensacje z udziałem gwiazd… O tym było głośno w 2022 roku!

Ralph Kamiński

Wokalista, który pochodzi z Jasła, nie może narzekać na brak aktywności zawodowej. O jego nazwisku coraz częściej słyszymy nie tylko w radiu, ale również w telewizji. 2022 rok z pewnością był dla niego przełomowy. Wziął udział w reklamie McDonalda. Co więcej, firma stworzyła zestaw dedykowany temu artyście.

32-latek coraz chętniej pokazuje się na muzycznych wydarzeniach, które emitowane są na różnych stacjach. Przypomnijmy, że Ralph w minionym już roku wydał album zatytułowany „Bal u Rafała”, który zebrał pochwały od wielu recenzentów. Mamy nadzieję, że 2023 rok będzie dla niego równie owocny. 

Ralph Kamiński, 29.04.2022 rok, Fryderyki

Ralph Kamiński, 29.04.2022 rok, Fryderyki
Fot. Lukasz Kalinowski/East News

Bryska

Młoda piosenkarka, która szturmem podbiła serca Polaków. Jej charakterystyczne różowe włosy i niezwykła osobowość sprawiły, że z dnia na dzień trafiła na listy przebojów. Jej piękny głos możemy słuchać w radiu oraz w telewizji, podczas muzycznych imprez. 21-latka ma na swoim koncie dwa albumy. Ostatni z nich zatytułowany został „Moja ciemność”. Za młodą artystkę trzymamy mocno kciuki i mamy nadzieję, że to dopiero początek jej muzycznych działań. Czym zaskoczy nas w tym roku?

Bryska, 31.12.2022 rok

Bryska, 31.12.2022 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Dominik Dudek

W tym roku dał się poznać w programie „The Voice of Poland”. Zaprezentował wówczas swój talent, który doprowadził go na sam szczyt. Zwycięzca popularnego programu obecnie ma 28 lat i z zawodu jest budowlańcem, który na co dzień mieszka w Krakowie. Z pewnością był objawieniem 2022 roku. Mamy nadzieję, że to, co najlepsze dopiero przed nim. 

CZYTAJ TEŻ: Emocje zamknięte w kadrach. Zobacz najpiękniejsze sesje VIVY! 2022 roku

Dominik Dudek, 19.11.2022 rok

Dominik Dudek, 19.11.2022 rok
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.