One zostały mamami, 2022. Podsumowanie roku 2022
Fot. Mateusz Stankiewicz, Krzysztof Opaliński, Bartek Wieczorek
PODSUMOWANIE ROKU

Hyży, Sokołowska, Gessler...  Te gwiazdy zostały mamami w 2022 roku! 

To dla nich wyjątkowy czas!

Olga Figaszewska 27 grudnia 2022 18:41
One zostały mamami, 2022. Podsumowanie roku 2022
Fot. Mateusz Stankiewicz, Krzysztof Opaliński, Bartek Wieczorek

To był dla nich wyjątkowy, przełomowy rok... Lenka Klimentova, Joanna Opozda czy Katarzyna Sokołowska zostały mamami po raz pierwszy. Inne gwiazdy powitały na świecie kolejne dziecko. Spełniły swoje marzenie o macierzyństwie, powiększeniu rodziny, a ich życie zmieniło się o 180 stopni! Z czułością i radością mówią o swoich doświadczeniach i miłości. A w sieci dzielą się z fanami wspaniałymi kadrami ze swoimi pociechami i nie ukrywają swojej radości.

To był prawdziwy baby boom w polskim show-biznesie! Zobaczcie, te wyjątkowe zdjęcia. Kto został mamą, a kto dumnym tatą? 

Wszystkim raz jeszcze serdecznie gratulujemy!  

Zobacz też: „Gdy ma się jedno dziecko, to człowiek chce mu wszystko dać”. Ewa Kasprzyk o wyjątkowej więzi z córką

Podsumwanie 2022 roku: Baby boom w polskim show-biznesie  

Mamą po raz pierwszy została Joanna Opozda. Dziecko aktorki i Antoniego Królikowskiego, synek Vincent, pojawił się na świecie 22 lutego 2022. Para rozstała się przed narodzinami maleństwa. Dziś Joanna Opozda jest samodzielną mamą. „Ta miłość do dziecka jest czymś niesamowitym, nie wiedziałam, że można tak kochać drugiego człowieka, dopóki nie urodziłam synka. Naprawdę jest to coś niesamowitego”, mówiła gwiazda.

 

Ewa Farna wraz z mężem, Martinem Chobotem po raz drugi zostali rodzicami. W marcu 2022 roku niemal trzy lata po narodzinach syna Artura na świat przyszła córeczka pary, Ella. „Już parę dni żyjemy w innej rzeczywistości, do której mogę napisać tylko #makekidsnowar”, pisała dumna mama. 

„Macierzyństwo pokazało mi też, że niektóre rzeczy dotyczące bycia mamą są wyolbrzymiane, podawane jako problem. A przecież fakt, że nie masz takiego samego życia jak wcześniej albo to, że Twoje potrzeby nie są na pierwszym miejscu, nie muszą stanowić problemu. To nie jest tak, że macierzyństwo nie ma cieni, a bycie matką nie jest trudne i męczące. Nie wszystko jest zawsze po naszej myśli, ale też nie przeginajmy w drugą stronę. Wszystko, co się dzieje, jest tymczasowe”, zwierzała się Kasi Burzyńskiej-Sychowicz dla Baby by Ann.

Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018

W kwietniu 2022 roku Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki doczekali się czwartego dziecka. Para wychowuje Ksawerego, Janinę, Antoniego i najmłodszą pociechę, synka Stefana.

Rodzina Lary Gessler i Piotra Szeląga powiększyła się we wrześniu 2022 roku. Mała Nena została starszą siostrą! Na świecie pojawił się mały Bernard. „Kochani, dziękujemy bardzo za wszystkie życzenia i gratulacje. Mały jest cudowny i jak na razie bardzo cichutki, a Nena zareagowała na niego wspaniale”, pisała szczęśliwa restauratorka. A tak niedawno mówiła o synku: „Jest grzeczny. Przesypia noce, spokojny. Trafiło mi się wspaniale. Jako to drugie dziecko to już w ogóle marzenie. Nena była łaskawa i on też jest łaskawy”.

Lara Gessler, VIVA! 24/2019
Fot. Marta Wojtal

Lara Gessler w sesji VIVY!, 2019 

Katarzyna Sokołowska po raz pierwszy została mamą! W sieci coraz częściej możemy podziwiać zdjęcia małego Ivo Lwa. Jurorka Top Model przez wiele lat starała się, by spełnić marzenie o macierzyństwie. W jednej ze szczerych rozmów wyznała, że zdecydowała się na zabieg in vitro.

„Na tyle mam przemyślane i oczekiwane to macierzyństwo, że biorę je z całym jego kolorytem. Każda mama ma takie podejście i jest po prostu otwarta. Wydaje mi się, że ta otwartość jest najważniejsza na to, co się dzieje, jakie jest dziecko. Staram się przeżywać ten czas jak najpiękniej, jak najpełniej”, mówiła w rozmowie z Jastrząb Post. 

Czytaj też: Oto najważniejsze śluby 2022 roku. Które gwiazdy powiedziały sobie ''tak''?

Kasia Sokołowska, Viva! 7/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Kasia Sokołowska, Viva! 7/2019

Aleksandra i Michał Żebrowscy zostali rodzicami po raz czwarty. Małżonkowie wychowują trzech synów Franciszka, Henryka, Feliksa, do których w lipcu dołączyła dziewczynka. 

„Odkąd po raz pierwszy zostałam mamą w wieku 23 lat, na pewno bardzo się zmieniłam jako człowiek, jako kobieta. Więc myślę, że każde macierzyństwo jest mieszanką: zmieniającego się wieku, przeżyć, pragnień, oczekiwań oraz tego, czego przez te lata się nauczyłam”, mówiła niedawno w wywiadzie VIVY! Aleksandra Żebrowska.

Aleksandra Żebrowska, Viva! 11/2022
Fot. Zuza Krajewska

Aleksandra Żebrowska, Viva! 11/2022

We wrześniu powiększyła się rodzina Joanny i Krzysztofa Ibiszów. Para powitała synka, Borysa. „Jest cudowny, uśmiechnięty. Jest naszym słoneczkiem. Ma dobre usposobienie po Asi i po mnie. Kocha świat, kocha ludzi, cały czas się uśmiecha i to jest coś, co rozpromienia moje serce. Jest cudowny”, opowiadał prezenter. Małżonkowie cieszą się każdą chwilą spędzoną z maleństwem.

Wiktor, Aleksander, Antonina i… Zosia! Maja Hyży powitała na świecie czwartą pociechę w lipcu 2022 roku. To druga córeczka wokalistki i jej ukochanego, Konrada. Synowie są owocem związku artystki z byłym partnerem. „Gdybym sobie wyobraziła moje życie bez dzieci, nie wiem, jakby ono wyglądało. Może popadłabym w depresję. Chciałabym iść dalej drogą muzyczną, natomiast na pewno nie mając dzieci, żyłabym w pustce. A z dzieciakami, wiadomo, są lepsze i gorsze dni, ale nigdy nie jest nudno”, przyznała w wywiadzie dla VIVY! Mamy.

Dodała też, że umie godzić pracę z życiem mamy. „Nie mam w sobie czegoś takiego, że najpierw kariera, a potem trzeba od niej odpocząć i zająć się dziećmi. Uważam, że zanim zostałam matką, wystarczająco zakosztowałam wolności. Nie miałam więc potrzeby, żeby się wyszaleć. A w gwiazdach miałam zapisane, że będę matką wielodzietną. I kompletnie macierzyństwo mnie nie męczy. Nie mam poczucia, że moje życie się skończyło i teraz żyję wyłącznie dla dzieci. Niektórzy chcą je odchować jak najszybciej, by zacząć żyć dla siebie. A ja nie. Czasami się boję, czy kiedykolwiek powiem sobie stop. Widzę siebie w otoczeniu gromadki pociech”, czytaliśmy.

Maja Hyży
Fot. Krzysztof Opaliński

Maja Hyży w sesji dla VIVY! Mamy, 2022

Mamą po raz drugi została Magdalena Lamparska. Aktorka doczekała się córeczki Mili Magdaleny.  Wraz z mężem  Bartkiem Osumkiem wychowuje też pięcioletniego synka, Tymoteusza. 

Po raz pierwszy rodzicami zostali Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke. W październiku dołączyła do nich mała Róża. „Wiele szczęścia, trochę bólu, strachu i najwięcej na świecie miłości nie do opisania❤”, pisała tancerka.

Życie  Lenki Klimentovej i Jana Klimenta również przechodzi prawdziwą rewolucję! Dumni rodzice w piękny sposób przywitali nowego członka rodziny. „01.12. 2022 zostaliśmy prze szczęśliwymi rodzicami!!! ♥️ To niesamowite uczucie i my wciąż nie możemy uwierzyć, że to się naprawdę dzieje. Nie było łatwo, ale daliśmy radę, bo dlatego najpiękniejszego człowieka na świecie można wszystko! Przywitajcie go 💙 CRISTIAN KLIMENT 👶🏽”, pisali na Instagramie. „Teraz długa i trudna droga nauczania przed nami ale będzie to piękny czas pełen miłości♥️ Kochamy cię nasz maluszku Twoi rodzice ♥️ i najlepsi przyjaciele🐶🐶♥️”, dodali.  

Jan Kliment, Lenka Klimentova, Jan i Lenka Klimentowie, Viva! 21/2021
Fot. Krzysztof Opaliński

Jan Kliment, Lenka Klimentova, Jan i Lenka Klimentowie, Viva! 21/2021

Po raz drugi mamą została pogodynka, Anna Dec. Do Zuzanny dołączył młodszy brat, Maksymilian.

„Jesteś. Od kilku dni wreszcie czujemy ulgę, spokój i nieskończoną wdzięczność. A miłość, która się wraz z tym pomnożyła, dała zupełnie nową siłę”, napisała.

Po raz drugi rodzicami zostali także Marcin Kwaśny i jego żona Klaudia. W czerwcu doczekali się synka!

„Dziś o godzinie 5.23 zawitał na świecie Stefan Ignacy Kwaśny. Waży 3,7 kg i ma 58 cm.wzrostu. Mama i Stefanek czują się świetnie:-) Dziękujemy Wam za dobre słowa i modlitwę”, przekazał aktor.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.