Anna Czartoryska, VIVA! maj 2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym jest głośno

Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Aktorka powitała na świecie czwarte dziecko

Marta Nawacka 18 kwietnia 2022 20:55
Anna Czartoryska, VIVA! maj 2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Widzowie pokochali ją jako Paulę z Domu nad rozlewiskiem. Anna Czartoryska-Niemczycka wraz z mężem, Michałem Niemczyckim, wspólnie wychowuje trójkę dzieci. W listopadzie aktorka poinformowała swoich fanów, że po raz czwarty zostanie mamą. Teraz w swoich mediach społecznościowych podzieliła się radosną nowiną: czwarty maluszek jest już na świecie! Szczęśliwa mama zdradziła imię i płeć maluszka.

Anna Czartoryska-Niemczycka – życie prywatne

Swoją karierę zawodową Anna Czartoryska-Niemczycka zaczynała na deskach teatru, ale to rola Pauli w Domu nad rozlewiskiem przyniosła jej największą sympatię widzów. Od 2013 roku aktorka jest szczęśliwą żoną Michała Niemczyckiego, z którym doczekała się trójki dzieci: 7-letniego Ksawerego, 5-letnią Janinę i 2,5-letniego Antoniego. Serialowa Paula bardzo dba o prywatność swojej rodziny i mimo że w mediach społecznościowych publikuje urocze rodzinne kadry, to zawsze pilnuje, by nie było widać na nich twarzy jej pociech.

W listopadzie Anna Czartoryska-Niemczycka poinformowała swoich fanów, że po raz czwarty zostanie mamą. „Przed nami kolejna cudowna przygoda. Trzymajcie kciuki”, napisała wówczas pod zdjęciem, na którym było już widać ciążowy brzuszek. Wyznała także, że wraz z mężem wybrali już imię dla czwartej pociechy, ale zdecydowali się zostawić tę informację dla siebie do czasu rozwiązania. „Mamy wybrane, ale nie będę go zdradzać, Możemy się jeszcze rozmyślić. My się raczej trzymamy polskich imion, znamy płeć, ale nie ujawniamy”, mówiła w rozmowie z Jastrząb Post.

Czytaj też: Partnerka Bartłomieja Topy w ciąży usłyszała, że może stracić bliźnięta. Lekarze nie dawali jej szans

Anna Czartoryska-Niemczycka, Michał Niemczycki, Warszawa, premiera spektaklu La Bombe - Scena Relax, 14.11.2021 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Anna Czartoryska-Niemczycka, Michał Niemczycki, Warszawa, premiera spektaklu La Bombe - Scena Relax, 14.11.2021 rok

Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła!

Aktorka dość późno poinformowała o tym, że spodziewa się czwartego dziecka. Dlaczego tak długo zwlekała z oznajmieniem fanom dobrej nowiny? „Z mojego doświadczenia wiem, że kiedy ta radosna wiadomość idzie w świat, to spotyka się z bardzo dużym pozytywnym odbiorem i to jest bardzo miłe, ale gdzieś tam jest to też taki news, który przysłania inne rzeczy, które robimy. Mnie zależało na tym, żeby nie odwracać uwagi od jakichś moich zawodowych spraw i rzeczy, którymi się akurat zajmowałam, ale też ten pierwszy okres ciąży jest bardzo wrażliwy, różne rzeczy mogą się wydarzyć. Myślę, że to jest taki czas, który warto zachować dla siebie, swoich najbliższych i cieszyć się tym w wąskim gronie”, wyjaśniła parę miesięcy temu reporterce Jastrząb Post Anna Czartoryska-Niemczycka.

Dzisiaj aktorka zamieściła na swoim instagramowym profilu radosną informacje. Okazuje się, że czwarte dziecko Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej i Michała Niemczyckiego jest już na świecie! „W te Święta największym (choć maleńkim) darem dla nas jest nasz synek, Stefan. Oboje czujemy się dobrze i jesteśmy już w domu ku wielkiej radości Taty i starszego rodzeństwa”, napisała świeżo upieczona mama. Swój wpis opatrzyła uroczym zdjęciem z maluszkiem, pod którym od razu posypały się gratulacje. My również składamy gratulacje szczęśliwym rodzicom, a mamie i maleństwu życzymy dużo zdrowia!  

Zobacz także: Tak Anna i Robert Lewandowscy wychowują córki. Mówią o skromności i pieniądzach

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.