Anna Czartoryska, VIVA! maj 2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z życia gwiazd

Anna Czartoryska-Niemczycka po raz czwarty zostanie mamą! Aktorka opublikowała urocze zdjęcie

Swoją ciążę długo trzymała w tajemnicy

Marta Nawacka 9 listopada 2021 19:58
Anna Czartoryska, VIVA! maj 2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Swoją aktorską karierę zaczynała na deskach teatru. Fani jednak najbardziej pokochali Annę Czartoryską-Niemczycką za rolę Pauli w serialu Dom nad rozlewiskiem. Teraz lubiana aktorka poinformowała, że... po raz czwarty zostanie mamą!

Anna Czartoryska-Niemczycka – kim jest?

Aktorka ma na swoim koncie sporo ról zarówno teatralnych, jak i telewizyjnych, jednak to rola w Domu nad rozlewiskiem przyniosła jej największą popularność oraz sympatię widzów. Anna Czartoryska-Niemczycka bardzo ceni sobie kontakt z fanami i pozostaje z nimi w regularnym kontakcie na Instagramie, na którym dzieli się swoim życiem prywatnym z obserwującymi.

Od 2013 roku Anna Czartoryska-Niemczycka i jej ukochany są małżeństwem. Para poznała się dwa lata wcześniej. Wspólnie wychowują trójkę dzieci: 7-letniego Ksawerego, 5-letnią Janinę oraz niespełna 2,5-letniego Antoniego. W Internecie jednak na próżno szukać uśmiechniętym buź jej dzieci – aktorka chroni ich prywatność i stara się, by wszystkie fotografie, na których są jej pociechy, były wykadrowane tak, by nie było widać ich twarzy.

Czytaj też: Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki: nie dawano im szans, ale wygrała miłość

Anna Czartoryska, VIVA! maj 2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Anna Czartoryska-Niemczycka w sesji dla magazynu VIVA!, maj 2012 rok

Anna Czartoryska-Niemczycka jest w czwartej ciąży!

Okazuje się, że niedługo szczęśliwa rodzina Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej się powiększy. Aktorka poinformowała na swoim profilu w mediach społecznościowych, że spodziewa się czwartego dziecka! „Przed nami kolejna cudowna przygoda. Trzymajcie kciuki”, napisała pod uroczym zdjęciem, na którym widać jej zaokrąglony brzuszek. Pod fotografią posypały się gratulacje i komplementy zarówno od internautów, jak i osób znanych z show-biznesu. My również przyłączamy się do gratulacji!  

Zobacz także: Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała urocze zdjęcie z dziećmi! Ależ one wyrosły!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.