Karolina Pisarek, Roger Salla, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Szymon Boczek
PODSUMOWANIE ROKU

Oto najważniejsze śluby 2022 roku. Które gwiazdy powiedziały sobie ''tak''?

Oni zmienili w tym roku stan cywilny

Aleksandra Frankowska 27 grudnia 2022 15:01
Karolina Pisarek, Roger Salla, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Szymon Boczek

Miłość, wierność i uczciwość małżeńską... Te gwiazdy ślubowały swoim drugim połówką, że nie opuszczą ich aż do śmierci. Wraz z końcówką roku wspominamy, kto ze znanych i lubianych zdecydował się w tym roku na zmianę stanu cywilnego. Okazuje się, że zdecydowanie częściej działo się to wśród gwiazd Hollywood, ale nie tylko. W Polsce również byliśmy świadkami kilku gorących ślubów. Który z nich zapadł Wam w pamięci najbardziej?

ZOBACZ TE: Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli drugi ślub. Zobaczcie jak wyglądali

Te gwiazdy wzięły ślub w 2022 roku

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka

To jeden z najbardziej niespodziewanych ślubów tego roku i wcale nie dlatego, że odbył się w Miami na plaży. Kontrowersje wokół ceremonii dotyczyły niedawnej śmierci synka piłkarza, Oliwierka Rzeźniczaka, który przegrał walkę z chorobą nowotworową. Rzeźniczak mimo tragedii nie przełożył ślubu, a o wszystkich poinformował w swoich social mediach wraz z obecną żoną, Pauliną Nowicką. Parze towarzyszyli przyjaciele i mama panny młodej. Cała sytuacja dość negatywnie odbiła się na wizerunku piłkarza, który według nieoficjalnych informacji zostawił matkę Oliwiera, Magdę Stępień w 8 miesiącu ciąży, właśnie dla Nowickiej. 

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz

Cóż to był za ślub! Najstarszy syn Davida i Victorii Beckham ożenił się ze starszą o kilka lat Nicolą Peltz. Para była w związku od kilku lat, a ślub odbył się w amerykańskiej posiadłości rodziców panny młodej. I tutaj nie zabrakło kontrowersji, zaczynając od tego, że Nicola nie wybrała sukni ślubnej z kolekcji Victorii Beckham, jak również po aktualne relacje pary z teściami. Podobno są one dość napięte, a wszystko to z uwagi na niechęć do siebie Nicoli i Victorii. Zimna wojna trwa również w mediach społecznościowych, bowiem Panie przestały wymieniać się w słynnych rodzinnych postach wyznających miłość. 

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Taka miłość się nie zdarza...a jednak! Zdarza się i to po ponad 20 latach. To niesamowite, że jedna z najbardziej kultowych par lat 2000, kiedyś odwołała ślub tuż przed samą ceremonią, a dziś po ponad 20 latach są w końcu małżeństwem. Ci, którzy nazywali ich "Bennfier" mieli rację. Byli sobie pisani. Potrzeba było lat, aby to zrozumieli, ale podobno lepiej późno niż później. Para pierwszy ślub wzięła w Las Vegas, a świadkami ceremonii były ich córki. Kolejny ślub i huczne wesele miały miejsce w posiadłości aktora w Georgii. 

Tadeusz Muller i Małgorzata Downar

Syn Magdy Gessler również postanowił wziąć ślub ze swoją partnerką Małgorzatą Downar. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" na łodzi na Mazurach. Państwo młodzi urządzili wesele w myśl wartości, które są dla nich najważniejsze, czyli - naturze. Nie od dziś wiadomo, że Tadeusz jest orędownikiem wegetarianizmu i weganizmu.

CZYTAJ TEŻ: Wzięli ślub na biegunie, dziś ich relacje nie są perfekcyjne. Oto historia Michała Wiśniewskiego i Mandaryny

Karolina Pisarek i Roger Salla

Modelka i biznesmen nigdy by się nie spotkali, gdyby nie treningi boksu w jednym klubie. To Roger zauważył Karolinę i dzięki wspólnemu znajomemu udało mu się zwrócić jej uwagę. Dziś są mężem i żoną, a ich przygotowania do ślubu, który odbył się w tym roku, mogliśmy oglądać w programie TVN "Pisarek mówi TAK". Niesamowita ceremonia na świeżym powietrzu i spektakularna sala weselna, setki gości i wspomnienia na całe życie oraz... 3 cudowne suknie ślubne! Chciałoby się rzec ACH! Co to był za ślub!

Britney Spears i Sam Asghari

Suknia Versace, a wśród gości Donatella. To musiał być ślub Britney Spears, która po 13 latach kurateli swojego ojca, w końcu mogła samodzielnie podjąć najważniejszą decyzję w swoim życiu. Gwiazda wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera Sama Asghari. Na ceremonii pojawiła się również Selena Gomez, Drew Barrymore, Madonna oraz Paris Hilton. Zabrakło niestety synów wokalistki, którzy nie pozostają z nią w najlepszych relacjach.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.