Jakub Rzeźniczak, Paulina Nowicka
Fot. Instagram @jakubrzezniczak25
O tym się mówi!

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka niespodziewanie wzięli ślub!

Ceremonia odbyła się w tajemnicy podczas ich pobytu w Miami

Aleksandra Frankowska 29 listopada 2022 10:57
Jakub Rzeźniczak, Paulina Nowicka
Fot. Instagram @jakubrzezniczak25

Wspólna podróż do Miami okazała się być zwieńczeniem kolejnego etapu relacji Pauliny Nowickiej i Jakuba Rzeźniczaka. Para ogłosiła, że w gronie najbliższych wzięła ślub. W sieci pojawiły się zdjęcia z romantycznej ceremonii na plaży. Zachwycająca okazała się również suknia panny młodej.

ZOBACZ TEŻ: Jakub Rzeźniczak wspomina odejście swojego synka Oliwiera. Opublikował również wzruszające zdjęcie 

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Związek Rzeźniaczaka i Pauliny Nowickiej od początku budził kontrowersje. Mówi się, że piłkarz Wisły Płock wszedł w nową relację, nie kończąc jeszcze poprzedniej z Magdaleną Stępień, która była wówczas w ósmym miesiącu ciąży. Na domiar złego, synek pary Oliwier zachorował na nieuleczalną chorobę nowotworową i cztery miesiące temu odszedł. Rzeźniczak w styczniu tego roku oświadczył się Nowickiej w Nowym Jorku. Jak widać, ostatnie wydarzenia nie wpłynęły na opóźnienie decyzji o ślubie pary, który odbył się w Miami.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka pochwalili się zdjęciami ze ślubu

W nocy z poniedziałku na wtorek para ogłosiła na Instagramie, że są już po ślubie. Ceremonia miała miejsce na plaży w Miami w otoczeniu najbliższych i przyjaciół. Nowicka miała na sobie zwiewną suknię z dopasowanym gorsetem oraz buty na platformie. Rzeźniczak wybrał typowy amerykański garnitur w szarym odcieniu. Pod wspólnym zdjęciem mogliśmy zobaczyć napis: Mr&Mrs Rzeźniczak.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Magda Stępień nie może pogodzić się ze śmiercią swojego synka. Opublikowała bardzo wzruszający post...

Jednym z gości na ślubie pary był Krzysztof Gojdź, który relacjonował całą ceremonię na swoim Instagramie. Do ślubu Nowicka jechała żółtym mercedesem, a towarzyszyła jej najprawdopodobniej mama. Po ślubie na plaży, para udała się na imprezę weselną nad basenem. Marzenie o amerykańskim ślubie z pewnością zostało spełnione.

Niepochlebne komentarz internautów

Pod zdjęciem zarówno Nowickiej, jak i Rzeźniczaka, można zauważyć ogrom negatywnych komentarzy internautów. Decyzja pary o ślubie wzbudziła ogromne kontrowersje, biorąc pod uwagę, że syn piłkarza Oliwier, zmarł zaledwie 4 miesiące temu. Tragedia nie odwiodła jednak Rzeźniczaka od decyzji poślubienia Nowickiej. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.