Wyróżniliśmy aż 15 osób...

Rafał Kowalski 24 grudnia 2018 08:00

Dwanaście miesięcy to dużo czasu, by pojawić się w mediach i zapisać w umysłach widzów oraz czytelników. Wybraliśmy piętnaście osób, którym udało się to najlepiej w kończącym się roku. Część z twarzy zaprezentowanych w galerii zobaczyliśmy w 2018 po raz pierwszy. Innych znaliśmy już wcześniej, jednak to właśnie ostatnie miesiące okazały się dla ich karier przełomowe.

Medialne debiuty roku 2018

Kto zachwycił nas najbardziej? Zobaczcie typy redakcji i koniecznie dajcie nam znać, czy ze wszystkimi się zgadzacie. 

1/12
Julia Wieniawa bez makijażu
Copyright @Instagram@juliawieniawa
1/12

Choć Julkę Wieniawę kojarzyliśmy wcześniej z wielu produkcji, w tym oczywiście z "Rodzinki.pl", to dopiero 2018 rok dał jej dużą rolę w "Kobietach mafii" Vegi. Artystka wypuściła też nową piosenkę "Nie muszę", której nie możemy przestać nucić od kilku tygodni!

2/12
Fit Lovers w Los Angeles
Copyright @Michał Kar
2/12

Pokochały ich miliony internautów, ale też widzów telewizji TVN. A to wszystko za sprawą udziału duetu Fit Lovers w programie "Ameryka Express", w którym zakochani zdobyli drugie miejsce. Parę mogliśmy też lepiej poznać za sprawą wywiadu udzielonego VIVIE!.

3/12
Justyna Żyła, nowy program
Copyright @Materiały prasowe, telewizja Active Family
3/12

Kontrowersyjne wpisy w internecie, publiczne oskarżenia i zmagania z hejtem. Tak wyglądała pierwsza połowa 2018 roku dla Justyny Żyły. Na szczęście była żona skoczka przeszła metamorfozę i nie chce już wojny z byłym mężem. Gwiazda dostała też własny program w telewizji Active Family!

4/12
Przemysław Kossakowski
Copyright @Tomasz Urbanek/East News
4/12

Relacje z jego egzotycznych podróży od lat cieszyły się zainteresowaniem widzów, jednak dopiero związek z Martyną Wojciechowską sprawił, że Przemek Kossakowski może liczyć na zaproszenie do kolejnych projektów. Ostatnio doszły nas słuchy, że otrzymał propozycję poprowadzenia "Big Brothera"...

5/12
Rafał Zawierucha NIE jamnik
Copyright @Mateusz Jagielski/East News
5/12

Jeśli ktoś ma z polskich aktorów zrobić prawdziwą karierę w Hollywood to będzie to albo Joanna Kulig, albo on. Rafał Zawierucha już w przyszłym roku podbije kina swoją rolą u Quentina Tarantino! Nie możemy się doczekać...

6/12
Blanka Lipińska
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AFPHOPOTO
6/12

Blanka Lipińska jest autorką dwóch książek, o których mówi się, że są polską wersją "50 twarzy Greya". To ona nauczyła Polki mówić otwarcie o seksie. A co sama sądzi o związkach i miłości? To zdradziła nam w niedawnym wywiadzie!

7/12
Aleksandra Domańska, zwyciężczyni Ameryka Express. Kim jest, co robi, najlepsze teksty z programu
Copyright @Maciej Nowak, Instagram @aleksandra.domanska
7/12

Naturalna, zabawna i odważna. Taka jest Aleksandra Domańska, która na początku roku zachwyciła nas rolą w "Podatku od miłości". Z kolei jesienią udziałem w "Ameryce Express" potwierdziła, że determinacja jest kobietą!

8/12
Magda Gessler, Tadeusz Muller, VIVA! 23/2018
Copyright @Marta Wojtal
8/12

Tadeusz Müller stawia w show-biznesie dopiero pierwsze kroki, ale jesteśmy pewni, że poradzi sobie w nim tak samo dobrze, jak jego sławna mama. Na razie polubiliśmy go jednak za jego urok, inteligencję i pasję do gotowania.

9/12
Top Model 7: Hubert Gromadzki, Kasia Szklarczyk
Copyright @Instagram @topmodelpolskatvn
9/12

To była niezwykła edycja "Top model". Najlepiej zapamiętamy jej finalistów: Kasię, Huberta i Anię. Jesteśmy pewni, że bez względu na zajęte miejsca, każde z nich ma szansę na ogromną karierę...

10/12
Top Model 7: Anna Markowska
Copyright @Instagram @topmodelpolskatvn
10/12

Ania Markowska zaimponowała nam dodatkowo szczerością, z jaką opowiadała o swojej chorobie. Mimo niej spełnia marzenia i właśnie taka motywacyjna wiadomość dotarła w tym roku do wszystkich fanek show. 

11/12
Luka Modric
Copyright @Instagram @lukamodric10
11/12

Najlepszy zawodnik mundialu, srebrny medalista Mistrzostw Świata, zdobywca złotej piłki i... bardzo sympatyczny cżłowiek. Luka Modrić - o tym piłkarzu chcieliście czytać najczęściej.

12/12
Taconafide
Copyright @PAWEL SKRABA/REPORTER
12/12

Taconafide - duet petarda. Ich występy zawładnęły tegorocznymi festiwalami. Ich wspólna trasa koncertowa sprzedała się w mig. Piosenki z płyty "SOMA 0,5 MG" nucimy do dziś. A do tego, jesteśmy pewni, że za kilka lat też będziemy pamiętać ich słowa. 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.