Wyróżniliśmy aż 15 osób...

Rafał Kowalski 24 grudnia 2018 08:00

Dwanaście miesięcy to dużo czasu, by pojawić się w mediach i zapisać w umysłach widzów oraz czytelników. Wybraliśmy piętnaście osób, którym udało się to najlepiej w kończącym się roku. Część z twarzy zaprezentowanych w galerii zobaczyliśmy w 2018 po raz pierwszy. Innych znaliśmy już wcześniej, jednak to właśnie ostatnie miesiące okazały się dla ich karier przełomowe.

Medialne debiuty roku 2018

Kto zachwycił nas najbardziej? Zobaczcie typy redakcji i koniecznie dajcie nam znać, czy ze wszystkimi się zgadzacie. 

1/12
Julia Wieniawa bez makijażu
Copyright @Instagram@juliawieniawa
1/12

Choć Julkę Wieniawę kojarzyliśmy wcześniej z wielu produkcji, w tym oczywiście z "Rodzinki.pl", to dopiero 2018 rok dał jej dużą rolę w "Kobietach mafii" Vegi. Artystka wypuściła też nową piosenkę "Nie muszę", której nie możemy przestać nucić od kilku tygodni!

2/12
Fit Lovers w Los Angeles
Copyright @Michał Kar
2/12

Pokochały ich miliony internautów, ale też widzów telewizji TVN. A to wszystko za sprawą udziału duetu Fit Lovers w programie "Ameryka Express", w którym zakochani zdobyli drugie miejsce. Parę mogliśmy też lepiej poznać za sprawą wywiadu udzielonego VIVIE!.

3/12
Justyna Żyła, nowy program
Copyright @Materiały prasowe, telewizja Active Family
3/12

Kontrowersyjne wpisy w internecie, publiczne oskarżenia i zmagania z hejtem. Tak wyglądała pierwsza połowa 2018 roku dla Justyny Żyły. Na szczęście była żona skoczka przeszła metamorfozę i nie chce już wojny z byłym mężem. Gwiazda dostała też własny program w telewizji Active Family!

4/12
Przemysław Kossakowski
Copyright @Tomasz Urbanek/East News
4/12

Relacje z jego egzotycznych podróży od lat cieszyły się zainteresowaniem widzów, jednak dopiero związek z Martyną Wojciechowską sprawił, że Przemek Kossakowski może liczyć na zaproszenie do kolejnych projektów. Ostatnio doszły nas słuchy, że otrzymał propozycję poprowadzenia "Big Brothera"...

5/12
Rafał Zawierucha NIE jamnik
Copyright @Mateusz Jagielski/East News
5/12

Jeśli ktoś ma z polskich aktorów zrobić prawdziwą karierę w Hollywood to będzie to albo Joanna Kulig, albo on. Rafał Zawierucha już w przyszłym roku podbije kina swoją rolą u Quentina Tarantino! Nie możemy się doczekać...

6/12
Blanka Lipińska
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AFPHOPOTO
6/12

Blanka Lipińska jest autorką dwóch książek, o których mówi się, że są polską wersją "50 twarzy Greya". To ona nauczyła Polki mówić otwarcie o seksie. A co sama sądzi o związkach i miłości? To zdradziła nam w niedawnym wywiadzie!

7/12
Aleksandra Domańska, zwyciężczyni Ameryka Express. Kim jest, co robi, najlepsze teksty z programu
Copyright @Maciej Nowak, Instagram @aleksandra.domanska
7/12

Naturalna, zabawna i odważna. Taka jest Aleksandra Domańska, która na początku roku zachwyciła nas rolą w "Podatku od miłości". Z kolei jesienią udziałem w "Ameryce Express" potwierdziła, że determinacja jest kobietą!

8/12
Magda Gessler, Tadeusz Muller, VIVA! 23/2018
Copyright @Marta Wojtal
8/12

Tadeusz Müller stawia w show-biznesie dopiero pierwsze kroki, ale jesteśmy pewni, że poradzi sobie w nim tak samo dobrze, jak jego sławna mama. Na razie polubiliśmy go jednak za jego urok, inteligencję i pasję do gotowania.

9/12
Top Model 7: Hubert Gromadzki, Kasia Szklarczyk
Copyright @Instagram @topmodelpolskatvn
9/12

To była niezwykła edycja "Top model". Najlepiej zapamiętamy jej finalistów: Kasię, Huberta i Anię. Jesteśmy pewni, że bez względu na zajęte miejsca, każde z nich ma szansę na ogromną karierę...

10/12
Top Model 7: Anna Markowska
Copyright @Instagram @topmodelpolskatvn
10/12

Ania Markowska zaimponowała nam dodatkowo szczerością, z jaką opowiadała o swojej chorobie. Mimo niej spełnia marzenia i właśnie taka motywacyjna wiadomość dotarła w tym roku do wszystkich fanek show. 

11/12
Luka Modric
Copyright @Instagram @lukamodric10
11/12

Najlepszy zawodnik mundialu, srebrny medalista Mistrzostw Świata, zdobywca złotej piłki i... bardzo sympatyczny cżłowiek. Luka Modrić - o tym piłkarzu chcieliście czytać najczęściej.

12/12
Taconafide
Copyright @PAWEL SKRABA/REPORTER
12/12

Taconafide - duet petarda. Ich występy zawładnęły tegorocznymi festiwalami. Ich wspólna trasa koncertowa sprzedała się w mig. Piosenki z płyty "SOMA 0,5 MG" nucimy do dziś. A do tego, jesteśmy pewni, że za kilka lat też będziemy pamiętać ich słowa. 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!