Tym żył polski show-biznes!

Konrad Szczęsny 26 grudnia 2018 19:46

Mijający rok nie należał w show-biznesie do najbardziej spokojnych. Gwiazdy, które często mimowolnie wywołują wokół siebie duże kontrowersje, zaskoczyły fanów i media z jednej strony niefrasobliwością i lekkomyślnością, z drugiej asertywnością i otwartością. Kto na tym najbardziej zyskał a kto mocno nadszarpnął swój nieskazitelny wizerunek?

Największe skandale 2018 roku: Justyna Żyła pierze brudy, Edyta Górniak policzkuje Donatana w Opolu

Mimo że rozstanie Justyny i Piotra Żyłów widnieje także w innym zestawieniu, trudno nie uwzględnić go także w tym rankingu. Małżonka skoczka nie szczędziła mediom i internautom szczegółów rozpadu ich małżeństwa, w pewnym momencie wszyscy kierowali do niej mniej lub bardziej subtelne sugestie, by przestała wylewać swoje frustracje w mediach społecznościowych...

Akcja #metoo nie zabrała krwawego żniwa nad Wisłą, ale w czerwcu tego roku Edyta Górniak spoliczkowała Donatana w Opolu, gdy jego ręka wylądowała na jej pośladku. Diwa w ten sposób dla wielu kobiet stała się bohaterką i wszyscy podkreślali, że jasno dała do zrozumienia, co myśli o zachowaniu uważanym powszechnie za wulgarne i seksistowskie!

Największe skandale 2018 roku: Filip Chajzer występu w Ameryka Express nie zaliczy nigdy do udanych

Udział Filipa Chajzera w Ameryka Express z pewnością nie należał do najbardziej udanych, biorąc pod uwagę wizerunkowe konsekwencje. Dziennikarz Dzień Dobry TVN w trakcie jednego z zadań ewidentnie przekroczył granice dobrego smaku, czym wywołał niesmak wśród widzów i w mediach. Za jego zachowanie przepraszała sama Agnieszka Woźniak-Starak oraz produkcja. 

Czym jeszcze żył polski show-biznes przez minione 12 miesięcy? Sprawdź poniżej  

1/9
Justyna Żyła i Piotr Żyła
Copyright @East News
1/9

Pod koniec lutego wyszło na jaw, że małżeństwo Justyny i Piotra Żyłów przeszło do historii. To, co nastąpiło później, przerosło najśmielsze oczekiwania wszystkich: publiczne pranie brudów, sesja w Playboyu, salonowe podboje i... własny program byłej żony skoczka. To się nazywa błyskotliwa kariera!

2/9
Donatan komentuje dotykanie Edyty Górniak po pośladkach na festiwalu w Opolu
Copyright @East News
2/9

Przez kilka czerwcowych dni Polska żyła incydentem, który wydarzył na festiwalu w Opolu. Po tym, jak Donatan objął Edytę Górniak i w pewnej chwili ręka zsunęła mu się na pośladek diwy, ta... spoliczkowała go! To z miejsca wywołało ogólnonarodową dyskusję na temat molestowania seksualnego i traktowania kobiet przez mężczyzn.

3/9
Filip Chajzer, Viva! luty 2018
Copyright @Adam Pluciński/MOVE
3/9

„Najmniej lubiany uczestnik Ameryka Express” - tak internauci określili Filipa Chajzera po udziale w show TVN. Przyczynił się do tego m.in. odcinek, w którym dziennikarz na siłę starał się pocałować napotkane przypadkowo kobiety w ramach powierzonego zadania. Za jego zachowanie przeprosiła prowadząca program i produkcja.

4/9
Mundial 2018: najlepsze memy po meczu Polska-Kolumbia. Tak internauci kpią z reprezentacji, Lewego i Nawałki
Copyright @Sportowe Memy.pl
4/9

Popisy polskiej kadry na Mundialu w Rosji przeszły do historii. Niestety, występ piłkarzy w turnieju był pasmem klęsk, zaś każdy kolejny mecz wywoływał medialną gorączkę i dyskusje na temat stanu reprezentacji. Udało nam się wygrać jedynie z Japonią a i w tym wypadku końcówka meczu pozostawiła niesmak.

5/9
Film Kler Wojciecha Smarzowskiego
Copyright @Materiały promocyjne
5/9

5 milionów widzów, a co za tym idzie pobicie wszelkich rekordów frekwencji, oskarżenia ze strony Kościoła Katolickiego i medialna dyskusja, dotycząca nadużyć duchownych wobec m.in. dzieci. Kler Wojciecha Smarzowskiego wywoływał kontrowersje na długo przed tym, zanim pojawił się na ekranach kin.

6/9
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez przechodzą kryzys? Te zdjęcia pary najlepiej to potwierdzają
Copyright @Insidefoto/Imago Sport and News/East News
6/9

Miniony rok nie był udany dla najlepszego piłkarza świata. Oskarżenia o oszustwa podatkowego i przegrany proces, zmiana klubu oraz... ujawnione przez Der Spiegel zeznania jego domniemanej ofiary, na której miał dopuścić się gwałtu analnego w 2009 roku, będące początkiem sądowej batalii. Czy Cristiano Ronaldo odzyska idealny wizerunek?

7/9
Ojciec Meghan Markle nie pojawi się na ślubie. Oskarża brata żony Harryego
Copyright @East News, Getty Images
7/9

Kontrowersje przed ślubem z księciem Harrym i oskarżenia formułowane pod adresem Meghan Markle przez jej najbliższych także już po nim. Dla obecnej księżnej Sussex miniony rok był przełomowy, jednak trudno ocenić czy przybyło jej więcej sympatyków czy hejterów. I czy kiedykolwiek nawiąże kontakt z ojcem i przyrodnim rodzeństwem.

8/9
Księżna Kate, księżna Meghan, Wimbledon, Kate i Meghan, Kate Middleton, Meghan Markle
Copyright @East News
8/9

Ostatnie miesiące upłynęły natomiast na spekulacjach dotyczących rozłamu w rodzinie królewskiej. Pewnym jest, że książę Harry i księżna Meghan wyprowadzają się z pałacu Kensington. Czy faktycznie z powodu konfliktu z księciem Williamem i księżną Kate?

9/9
Ksiądz Henryk Jankowski
Copyright @Tadej/FOTONOVA/East News
9/9

Wywiad byłej ofiary nieżyjącego kapłana „Solidarności” wywołał medialną burzę. Po latach zarówno mężczyźni, jak i kobiety formułują pod adresem księdza Henryka Jankowskiego ostre zarzuty, jego otoczenie zaś stanowczo zaprzecza, by kapłan miał skłonności pedofilskie. Czy kiedykolwiek dowiemy się na ten temat prawdy?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.