PODSUMOWANIE 2018

Oto najpiękniejsze sesje VIVY! 2018 roku! 

Masz swoją ulubioną?

Olga Figaszewska 24 grudnia 2018 11:02

Zbliża się koniec roku, a co za tym idzie - czas wielkich podsumowań. Również dla nas. Jaki był ten 2018 rok? Z pewnością ekscytujący! Przez dwanaście miesięcy pojawiło się aż 26 numerów VIVY!, niezliczona ilość sesji zdjęciowych ze wspaniałymi postaciami. Przed naszym obiektywem znalazła się plejada polskich gwiazd. Wśród nich: Jolanta Kwaśniewska, Dorota Wellman, Joanna Krupa, Anja Rubik, Maryla Rodowicz, Magłorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan...

Specjalnie dla Czytelników VIVY! i viva.pl przygotowaliśmy podsumowania najlepszych sesji 2018 roku! Z nostalgią i uśmiechem przypominamy to, co wydarzyło się w ciągu ostatnich miesięcy. I nie ukrywamy, że niecierpliwością oczekujemy na to, co wydarzy się w 2019 roku! 

Która z sesji podoba Ci się najbardziej? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.