PODSUMOWANIE 2018

Oto najpiękniejsze sesje VIVY! 2018 roku! 

Masz swoją ulubioną?

Olga Figaszewska 24 grudnia 2018 11:02

Zbliża się koniec roku, a co za tym idzie - czas wielkich podsumowań. Również dla nas. Jaki był ten 2018 rok? Z pewnością ekscytujący! Przez dwanaście miesięcy pojawiło się aż 26 numerów VIVY!, niezliczona ilość sesji zdjęciowych ze wspaniałymi postaciami. Przed naszym obiektywem znalazła się plejada polskich gwiazd. Wśród nich: Jolanta Kwaśniewska, Dorota Wellman, Joanna Krupa, Anja Rubik, Maryla Rodowicz, Magłorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan...

Specjalnie dla Czytelników VIVY! i viva.pl przygotowaliśmy podsumowania najlepszych sesji 2018 roku! Z nostalgią i uśmiechem przypominamy to, co wydarzyło się w ciągu ostatnich miesięcy. I nie ukrywamy, że niecierpliwością oczekujemy na to, co wydarzy się w 2019 roku! 

Która z sesji podoba Ci się najbardziej? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.