Tadla i Kret, Borkowski i Koziejowska... Kto jeszcze?

Rafał Kowalski 26 grudnia 2018 16:59

Podsumowania czynione przed nas co 12 miesięcy składają się w dużej mierze z pozytywnych tematów, takich jak debiuty, sukcesy czy śluby roku. Niestety, życie to także porażki miłosne i to właśnie nim przyjrzymy się poniżej.

Rok 2018 przyniósł kilkanaście rozstań w polskim show-biznesie i jeszcze więcej na świecie. Ostatecznie wybraliśmy 11 par, których zakończenia związków zdziwiły nas najbardziej. Powody były różne: od innych charakterów do oskarżeń o brak wolności w związku. Gwiazdy różniły się też sposobem, w jaki się rozstawały. Jedni postarali się o zachowanie klasy, inni toczyli wojnę na internetowe posty. Których związków najbardziej Wam szkoda?  

1/11
Jarosław Kret, Beata Tadla, VIVA! luty 2018
Copyright @Olga Majrowska
1/11

Ich rozstanie było jednym z najdziwniejszych w polskich show-biznesie. O swojej decyzji Jarosław Kret napomknął w jednym z wywiadów, podczas gdy Beata Tadla nie była niczego świadoma. Gdy kilka godzin później sama przed kamerą została poproszona o komentarz w sprawie, rozpłakała się... 

2/11
Edyta Górniak i Mateusz Zalewski
Copyright @Instagram
2/11

„Związek z Mateuszem Zalewskim zmuszona byłam kilka tygodni temu zakończyć. Nie jest to dla Nas obojga łatwy czas...", napisała w sieci Edyta Górniak po kilku tygodniach plotek o tym, że rozstała się z rajdowcem. Para wytrzymała ze sobą około 4 miesięcy.

3/11
Piotr Żyła, Justyna Żyła
Copyright @Instagram/@justynazyla
3/11

Pod koniec roku Justyna Żyła i Piotr Żyła otrzymali upragniony rozwód. Wcześniej przez kilka miesięcy małżonkowie toczyli wojnę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na szczęście dziś podobno chcą pozostać przyjaciółmi...

4/11
Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem Jane Bazylem. Kulisty rozstania pary
Copyright @Instagram @annawendzikowska
4/11

Po nieudanym związku z Patrykiem Ignaczakiem, Anna Wendzikowska liczyła, że stworzy rodzinę z kolejnym partnerem. Ale milioner Jan Bazyl także ją zostawił. Dziennikarka jest więc samotną mamą dwóch córek - Kornelki i Antosi. Mamy nadzieję, że to 3 razy sztuka.

5/11
Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska, różnica wieku, hejt i nagość
Copyright @Instagram @paulina_koziejowska
5/11

Związek Jacka Borkowskiego i Pauliny Koziejowskiej trwał zaledwie kilka miesięcy. Para podobno rozstała się, bo pogodynka doszła z czasem do wniosku, że aktor "nie jest mężczyzną dla niej". Borkowski znów jest więc sam. A Paulina? Zyskała trochę na popularności...

6/11
Weronika Rosati i Robert Śmigielski
Copyright @East News
6/11

Weronika Rosati twierdzi, że związanie się z Robertem Śmigielskim jest największym błędem, jaki popełniła w życiu. Znany lekarz posiada 8 dzieci z czterech różnych relacji i jak na razie żadna z partnerek nie wyszła na tym dobrze... Ale przynajmniej w życiu aktorki pojawiła się córeczka.

7/11
Alicja Bachleda-Curuś
Copyright @Marlena Bielinska
7/11

Mieli razem zamieszkać i spędzić razem całe życie. Ale według informatorów Alicja Bachleda-Curuś nie chciała znów zostać mamą i przesiadywać godzinami w domu. To miało nie spodobać się Marcinowi Gortatowi, który chce ustabilizować swoje życie. Po wspólnej rozmowie drogi zakochanych się rozeszły...

8/11
Olga Bołądź i Sebastian Fabijański
Copyright @AKPA
8/11

„On po miesiącach ekstazy zaczął zamykać się w sobie. Olga miała dość, że od kilku miesięcy żyła tak jakby była sama. Nie miał dla niej w ogóle czasu, a ona potrzebuje poczucia bezpieczeństwa", tak we wrześniu rozstanie Sebastiana Fabijańskiego i Olgi Bołądź komentował informator Faktu.

9/11
Selena Gomez po raz pierwszy o związku z Justinem Bieberem! Dlaczego do siebie wrócili?
Copyright @East News
9/11

Justin Bieber i Selena Gomez schodzili się i rozstawali kilka razy, ale to właśnie w 2018 roku ich związek definitywnie się zakończył. Powód? Podobno wokalista nie ufał ukochanej. Dziś Bieber jest już po ślubie. Jego żoną w szybkim tempie została Hailey Baldwin.

10/11
Ewa Bukowska, Marek Bukowski, VIVA! czerwiec 2013
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
10/11

20 lat małżeństwa Ewy i Marka Bukowskich posypało się w 2018 roku. Dlaczego? Aktorka uważa, że była uwięziona. „Trwała wojna. Nigdy nie byłam wolna, moje dzieciaki to była moja wolność, bo wychowywanie ich było autentyczne", mówiła w magazynie Elle.

11/11
Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk
Copyright @East News
11/11

Podobno Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk rozstali się na początku roku, jeszcze przed udziałem celebrytki w „Tańcu z gwiazdami": „O zakończeniu tego związku przez długi czas wiedzieli tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina”, podawał „Flesz".

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.