Michał Wiśniewski i Dominika Tajner to tylko początek listy...

Rafał Kowalski 27 grudnia 2019 07:51

Zamknięcie każdego roku to jednocześnie czas podsumowań. I choć najbardziej cieszą przemyślenia związane z sukcesami, debiutami, rekordami oraz innymi miłymi chwilami, to nie da się ukryć, że każde 365 przynosi też rozczarowania. Również sercowe i również w życiu naszych gwiazd. Czyje związki zakończyły się w ciągu ostatnich 12 miesięcy? Lista jest niestety długa.

Najgłośniejsze rozstania i rozwody 2019 roku

Choć związków, które nie przetrwały próby czasu, było w 2019 roku wiele, wybraliśmy 12, które zaskoczyły nas najbardziej. Jedne małżeństwa trwały kilkadziesiąt lat, inne romanse zaledwie kilka miesięcy – tak czy tak ich bohaterowie zdążyli przyzwyczaić nas do myśli, że ich miłość będzie wieczna. Los niestety zdecydował inaczej.

Powody, okoliczności i sposoby rozstań były różne. Zobaczcie, jak zapamiętaliśmy najgłośniejsze zakończenia związków mijającego roku. 

1/12
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Copyright @Voyo Bakiewicz
1/12

Rozstali się w marcu, rozwiedli we wrześniu. „Teraz już osobno. Rozejście z klasą to pewna sztuka. Nie zawsze jest to możliwe, ale nam się finalnie udało. Jak bardzo chciałoby się dobrze, życie i tak pisze swoje scenariusze”, napisała czwarta żona piosenkarza po wyjściu z sądu.

2/12
Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska na otwarciu salonu Omega
Copyright @
2/12

Za nimi 23 lata małżeństwa. Dziś jest jednak przeszłością. „Mam wszystko poukładane i ogarnięte. Żyję i działam dalej. Mam szczęście, że trafiłam na takiego ojca moich dzieci i rozchodzimy się w megapokojowym nastroju. Spełniam marzenia szkoląc i wykładając”, mówiła we Fleszu o rozstaniu z mężem Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

3/12
Blanka Lipińska partner, Maciej Buzala
Copyright @Instagram @blanka_lipinska
3/12

Blanka Lipińska wiele razy podkreślała, że nie nadaje się do długich związków. Z Maciejem Buzałą również nie udało się jej stworzyć relacji na całe życie. „Uznaliśmy, że jesteśmy lepszymi kumplami niż związkiem. Ja potrzebuję rozmowy, a Maciej spokoju i na tym polegał problem”, mówiła pisarka na InstaStories.

4/12
Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek
Copyright @Instagram/@tojafrycz
4/12

Po 3,5 i roku związku, we wrześniu, Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek przestali być razem. Tak czy tak, para dzieli się opieką nad córką. „Mamy do siebie szacunek a przede wszystkim jesteśmy rodzicami i dobro dziecka jest dla nas sprawą priorytetową”, napisała aktorka w sieci.

5/12
Edyta Zając-Rzeźniczak, Jakub Rzeźniczak
Copyright @Instagram
5/12

Edyta Zając-Rzeźniczak i Jakub Rzeźniczak rozstali się, ponieważ piłkarzowi urodziło się dziecko – owoc relacji z inną kobietą. „Podjęłam odpowiednie kroki rozwodowe. […] To była najtrudniejsza decyzja w moim życiu. Ona też kosztowała mnie najwięcej”, mówiła modelka w DDTVN.

6/12
Adele, Simon Konecki, The 59th GRAMMY Awards 2017
Copyright @Getty Images
6/12

Wydawało się, że 30-letnia Adele i 45-letni Simon Konecki tworzą bardzo udaną parę. Wspólnie wychowywali urodzonego w 2012 roku syna, Angelo Jamesa. Niestety, osiem lat po poznaniu się, w kwietniu 2019 roku, media obiegła informacja o tym, że miłość tej dwójki to już przeszłość.

7/12
Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Copyright @East News
7/12

Przypadek Iriny Shayk i Bradleya Coopera jest o tyle ciekawy, że w pewnym momencie medialnych doniesień, nikt już nie mógł być pewny, czy para jest razem czy nie. Emocji dostarczały też plotki o tym, że Lady Gaga ma romans z aktorem. Ostatecznie, zakochani rozstali się w pokoju, bo najważniejsze jest dla nich dobro 2-letniej córki.

8/12
Magdalena Cielecka
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
8/12

O tym, że związek Magdy Cieleckiej i Daniela Wajntrauba rozpadł się, dowiedzieliśmy się przypadkiem. „Ponieważ byłam do niedawna związana z partnerem żydowskiego pochodzenia, wylała się na mnie i na niego ogromna fala hejtu”, powiedziała aktorka w marcowym wywiadzie dla Polityki. Para była razem ponad 5 lat.

9/12
Julia Wieniawa i Baron
Copyright @TRICOLORS/East News
9/12

Baron i Julia Wieniawa tworzy przepiękną parę. Fani aktorki myśleli, że o 15 lat starszy partner będzie z nią już do końca życia. Niestety wzajemna fascynacja sobą kochanków szybko minęła. „Tak rozstaliśmy się. Dajcie żyć”, potwierdziła krótko smutną informację gwiazda, która dziś przyjaźni się z muzykiem.

10/12
Maffashion, Julia Kuczyńska i Czarek Jóźwik
Copyright @Instagram @maffashion_official
10/12

Koniec października przyniósł potwierdzenie rozstania Maffashion i Czarka Jóźwika. Para była zaręczona, ale to nie sprawiło, że zakochani wygrali walkę o swój związek. „Nie, to nie są żarty, to nie jest fejk”, mówiła Julia Kuczyńska w wideo, w którym poinformowała fanów o przełomie w życiu.

11/12
Miley Cyrus, Liam Hemsworth
Copyright @Getty Images
11/12

Dziesięć lat (z przerwami) związku nie wystarczyły, by uratować relację Miley Cyrus i Liama Hemswortha. Para zadecydowała w sierpniu o separacji. „ Ewoluując oraz zmieniając się jako partnerzy i jednostki, postanowili, że tak będzie najlepiej, gdy oboje koncentrują się na sobie i karierze”, czytaliśmy w oświadczeniu pary.

12/12
Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz
Copyright @Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/DAS AGENCY i Bartek Wieczorek/LAF
12/12

To zdecydowanie był ich rok. Choć niestety nie zakończą go razem. Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz rozstali się. Pisarka i tak uważa, że wiele zawdzięcza swojemu eks. „Przywrócił mi wiarę w miłość. Czyli dał mi nowe życie. Uważam, że to wielki krok w moim emocjonalnym zagmatwaniu”, mówiła Bonda w Urodzie Życia.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.