Lista zdolnych debiutantów jest o wiele dłuższa

Rafał Kowalski 31 grudnia 2021 06:44

Muzyka, aktorstwo, taniec… Jest wiele show-biznesowych dziedzin, w których można być najlepszym. I właśnie to udało się siedmiu artystom, którzy w mijającym roku zrobili na nas największe wrażenie. Poznaj tych debiutantów, którymi w 2021 roku, zachwycała się także publiczność.

Odkrycia roku 2021 – lista

Choć mijający rok pełny był dramatycznych i smutnych wydarzeń związanych z polityką czy pandemią, są na szczęście dziedziny, które dają nam odskocznię od wszystkich problemów. Kino, teatr, programy telewizyjne i koncerty to jedne z nich.

Na scenie nie brakuje miejsca dla nikogo, kto wyróżnia się swoją osobowością i talentem. Spośród setek artystów wyłuskaliśmy tych, których w 2021 uznaliśmy za świetnych debiutantów. Nawet jeśli nie wszyscy pracowali na swój sukces pierwszy rok, to właśnie w 12 mijających miesiącach publika obdarzyła ich ogromną sympatią, a my uznaliśmy za odkrycie!

Zobaczcie, o kim chcielibyśmy usłyszeć jeszcze nie jeden raz. 

SPRAWDŹ TEŻZwiązki tych par nie przetrwały próby czasu, czyli najgłośniejsze rozstania 2021 roku

CZYTAJ TEŻ: Halejcio, Nowakowska, Starmach... Te gwiazdy zostały mamami w 2021 roku!

1/7
Mata, debiut 2021
Copyright @Lukasz Kalinowski/East News
1/7

MATA – z 2020 roku wychodził jako duża gwiazda, ale to ostatnich 12 miesięcy udowodniło, że długo nie zejdzie ze sceny. Publika pokochała jego nowe piosenki, m.in.: Patoreakcję czy Kiss Cam a firma McDonald’s zaproponowała Macie współpracę, jakiej nie miał jeszcze żaden polski artysta. Raper doczekał się też kilku diamentowych płyt.

2/7
Sara James debiut roku
Copyright @Pawel Wodzynski/East News
2/7

Urodzona w 2008 roku Sara James ma na koncie jeden przebój - Somebody - ale wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek jej wielkiej kariery. W kwietniu artystka wygrała Voice Kids, a w grudniu zajęła 2. miejsce na Eurowizji Junior. Czym zaskoczy nas za rok?

3/7
Marta Burdynowicz debiut roku
Copyright @TRICOLORS/East News
3/7

Magnetyzujący głos Marty Burdynowicz pomógł jej wygrać dwunastą edycję The Voice of Poland. Miliony widzów zachwycały się, że związana z Trójmiastem 28-latka przypomina Adele. Czy jej singiel Żaden Wstyd i kolejne piosenki sprawią, że wokalistka wypracuje własną, silną markę? Trzymamy kciuki! 

4/7
SOBEL, debiut 2021
Copyright @Karol Makurat/REPORTER
4/7

Wszyscy znamy go jako Sobel, choć jego imię to Szymon. Pochodzący ze Świdnicy piosenkarz tworzy od 2019 roku, ale to w ostatnich miesiącach wylansował takie hity jak Fiołkowe Pole, Bandyta czy Cześć, jak się masz?. Artysta wzbudzał też w 2021 roku kontrowersje związane ze swoim zachowaniem na koncertach. Fani stoją jednak za nim murem.

5/7
Young Leosia debiut 2021
Copyright @TVN/Wojciech Kurczewski/materiał promocyjny
5/7

Sara Leokadia Sudoł znana jako Young Leosia to 23-letnia autorka tekstów i raperka, o której głośno zrobiło się za sprawą hitu Szklanki. Nagrywająca od 6 lat piosenkarka w 2021 wypuściła swój drugi przebój – Jungle Girl. Artystka świetnie wypadła też jako gość Kuby Wojewódzkiego.

6/7
Paulina Gałązka debiut roku 2021
Copyright @Justyna ROJEK/East News
6/7

W 2013 roku Paulina Gałązka ukończyła łódzką filmówkę. Od tego czasu zagrała w wielu produkcjach, ale naszym zdaniem dopiero główna rola w Dziewczynach z Dubaju sprawiła, że publiczność zauważyła w niej wielki talent. Rola Emi była trudna, ale wierzymy, że otworzy przed aktorką kolejne zawodowe drzwi, na które mocno zasługuje.

7/7
Piotr Mróz, debiut 2021
Copyright @Pawel Wodzynski/East News
7/7

Nie wszyscy znali dokonania Piotra Mroza, gdy ten trafił do ostatniej edycji Tańca z gwiazdami. Aktor znany z serialu Gliniarze szybko zaskarbił sobie sympatię widzów. Na tyle, że ostatecznie wygrał taneczne show pokonując takie nazwiska jak Oliwia Bieniuk czy Kajra. Czekamy na świetną kinową rolę Piotra. Może w 2022 roku?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.