Klaudia Halejcio, Ida Nowakowska, Te gwiazdy zostały mamami w 2021 roku
Fot. Adam Pluciński, Olga Majrowska,
PODSUMOWANIE ROKU 2021

Halejcio, Nowakowska, Starmach... Te gwiazdy zostały mamami w 2021 roku!

To prawdziwy baby boom w show-biznesie

Olga Figaszewska 28 grudnia 2021 11:54
Klaudia Halejcio, Ida Nowakowska, Te gwiazdy zostały mamami w 2021 roku
Fot. Adam Pluciński, Olga Majrowska,

Ida Nowakowska, Anna Starmach, Klaudia Halejcio, Monika Mrozowska... Dla nich ten rok był wyjątkowy. Wszystkie gwiazdy są zgodne w jednej kwestii. Macierzyństwo to jedna z najpiękniejszych, a zarazem najtrudniejszych ról w ich życiu i niekończąca się podróż. Z poruszeniem i miłością mówią o swoich pociechach. Niektóre z nich po raz pierwszy zostały mamami. Inne powitały na świecie kolejne dziecko. To był prawdziwy baby boom w polskim show-biznesie. Jakie imiona gwiazdy wybrały dla swoich maleństw?  Zobacz ich rozczulające zdjęcia z pociechami.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy! 

Te gwiazdy zostały mamami w 2021 roku

Monika Mrozowska w styczniu 2021 roku po raz czwarty została mamą. Na świecie pojawił się jej synek, Lucjan. Kadry, które aktorka publikuje w sieci rozczulają jej fanów. 

W 2021 roku po raz drugi mamą została, Aleksandra Hamkało. Aktorka podzieliła się cudownym zdjęciem z maleństwem.

Zobacz też: Związki tych par nie przetrwały próby czasu, czyli najgłośniejsze rozstania 2021 roku

Rozalia Mancewicz również została powitała na świecie drugie dziecko. Była Miss Polonia opublikowała w marcu na Instagramie urocze zdjęcie z córeczką, które opatrzyła następującym podpisem: „Cześć świecie, poznajcie naszą małą dziewczynkę Zosię”.

„Do tej zmiany w życiu przygotowywałam się właściwie od małego dziecka, bo zawsze marzyłam o tym, żeby być mamą”, mówiła nam Ida Nowakowska. Wraz z mężem powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Synek pary otrzymał imię Maksymilian Marek.

Viva!Mama, okladka, maj 2021, Ida Nowakowska w ciazy sweter
Fot. Olga Majrowska

Anna Starmach wraz z mężem doczekała się drugiej pociechy. Na świecie pojawił się ich synek Gustaw.  

„W drugiej ciąży już nie snuję tej utopijnej wizji, że u mnie będzie inaczej niż u innych mam, że będzie lepiej: różowo i pięknie. Moje życie niewiele się zmieni, zaraz po porodzie pójdę na fitness i odzyskam świetną formę, będę miała porządek w domu, czas na gotowanie, czas dla siebie, czas na randki z mężem… Teraz już wiem, że tak nie będzie! Wiem, co znaczą nieprzespane noce”, mówiła przed narodzinami chłopca na łamach VIVY!

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś powitali na świecie synka, Milana. Zakochani nie ukrywają swojego szczęścia i każdą wolną chwilę spędzają ze swoją pociechą. 

Klaudia Halejcio powitała na świecie córeczkę Nel. Dziewczynka jest oczkiem w głowie aktorki i jej partnera. „Dziś uważam, że to najpiękniejsza i najtrudniejsza rola, w którą przyszło mi się wcielać. Każdy dzień to nowe wyzwanie. Najpiękniejsze jest doświadczanie tej ogromnej, bezwarunkowej miłości. Nigdy nie sądziłam, że można tak kochać. Byłam świadoma, że macierzyństwo to prawdziwa rewolucja, do której nie jesteśmy się w stanie w pełni przygotować. A i tak odczuwam presję bycia najlepszą mamą. I chyba to jest dla mnie najtrudniejsze”, mówiła w rozmowie dla VIVA! Mama

Klaudia Halejcio Viva Mama okladka wywiad listopad 2021
Fot. Olga Majrowska

W lipcu na świat przyszło pierwsze dziecko Anny Karczmarczyk i Pascala Litwina.  

2021 rok był wyjątkowy także dla Justyny Kowalczyk. Sportsmenka i Kacper Tekieli doczekali się synka. Chłopczyk  ma imię Hugo.

Drugą córeczkę powitali na świecie Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej PelaTrzymam w rękach kolejny cud życia! To było coś niesamowitego i błyskawicznego! Za mną kompletnie inny poród niż dwa lata temu… taki wymarzony, upragniony. Taki poród, po którym czuję się heroską! Po raz kolejny przekonałam się, że mój mąż to moja druga połowa. W porodzie również! Urodziliśmy Gabi razem i to było przepiękne przeżycie!", pisała aktorka. 

Kasia Tusk również po raz drugi została mamą. Gwiazda powitała na świecie córeczkę. 

Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona zostali po raz pierwszy rodzicami. Para doczekała się córeczki Nadziei.

Anna Dereszowska urodziła w listopadzie trzecie dziecko. Aktorka doczekała się drugiego syna. Maluch jest owocem miłości artystki i jej partnera, Daniela Duniaka. 

Anna Dereszowska, VIVA! 10/2021; Anna Dereszowska, VIVA! maj 2021
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture

Po raz drugi rodzicami zostali Rafał Maślak i Kamila Maślak. Na świecie pojawiła się córeczka pary, Marcelina. 

Rodzicami zostali także Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży. Na świat przyszło ich pierwsze wspólne dziecko. Chłopczyk otrzymał piękne imię - Leon. 

W grudniu, za pośrednictwem Instagrama, Julia Rosnowska podzieliła się radosną nowiną, że została po raz drugi mamą.  „Mniejszy Człowiek jest z nami od kilku dni i szukamy się w nowej rzeczywistości. Hormony totalnej euforii powoli opadają i wkrada się pierwsze zmęczenie. Ale zostaje przeogromna wdzięczność.
Wdzięczność dla ludzi którzy ze mną byli i pomogli Mniejszemu i mi przejść przez ten portal. Wdzięczność, że wszystko potoczyło się najpiękniej jak mogło w zastanych okolicznościach”, napisała aktorka. 

Na świat przyszedł synek Mary Komasy i Antoniego Komasy-Łazarkiewicza. Para artystów starała się o potomstwo ponad dekadę. Wszystko przez endometriozę, z która zmaga się piosenkarka.

Z kolei Halina Mlynkova powitała na świecie drugiego synka. ,,Kochani! We wtorek 29.06 o godzinie 9:05 w Szpitalu św. Anny w Piasecznie pod okiem cudownego dr Kuźlika przyszedł na świat LEO", pisała. 

Sprawdź też: Oskarżenia o rasizm, narodziny royal baby i.. Oto, co działo się w brytyjskiej rodzinie królewskiej w 2021 roku!

Serdecznie gratulujemy!  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.