Krychowiak, Bieber, Lamparska... Kto jeszcze stanął na ślubnym kobiercu?

Sabina Zięba 27 grudnia 2019 19:00

Mijający 2019 rok, obfitował w wiele radosnych wydarzeń, jakimi były śluby gwiazd znanych z pierwszych stron gazet. Niektóre z nich zaskoczyły fanów, jak ten Grzegorza Krychowiaka i Celii Jaunat czy Izabelli Scorupco i Karla Rosengrena, a inne zapowiadane były od dłuższego czasu - np. Justina Biebera i Hailey Baldwin, a także Sophie Turner i Joe Jonasa.

A jakie były najważniejsze wesela tego roku i gdzie się odbywały? Sprawdźcie w naszej galerii!  

1/11
Hailey Bieber, Justin Bieber, suknia ślubna
Copyright @Instagram @justin bieber
1/11

Choć Hailey Baldwin i Justin Bieber pobrali się już w 2018 roku, dopiero 30 września 2019 roku w Palmetto Bluff w Południowej Karolinie zdecydowali się na ślub kościelny. Modelka miała 2 suknie ślubne, jedną spektakularną z okazałym welonem projektu Virgila Abloha oraz drugą, skromniejszą od Very Wang.

2/11
Grzegorz Krychowiak, Celia Jaunat, ślub 2019
Copyright @Instagram @grzegorz.krychowiak
2/11

Zaledwie kilka dni temu, bo w wigilijny wieczór, jeden z najprzystojniejszych polskich piłkarzy ogłosił swój ślub. Grzegorz Krychowiak ożenił się z Celią Jaunat podczas pobytu w Omanie po 8 latach związku.

3/11
Hilary Duff, ślub 2019
Copyright @Instagram @hilaryduff
3/11

Hilary Duff i Matthew Coma pobrali się 21 grudnia w Los Angeles. Uroczystość odbyła się w ich własnym ogrodzie i miała bardzo prywatny charakter.

4/11
Zofia Zborowska, Zosia Zborowska, Andrzej Wrona, ślub
Copyright @Instagram @zofiazborowska
4/11

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub we wtorek 13 sierpnia. Wiadomo, że na weselu zjawiło się wiele gwiazd ze świata show-biznesu, a suknię panny młodej zaprojektował Łukasz Jemioł.

5/11
Marc Jacobs wziął ślub, Marc Jacobs
Copyright @East News
5/11

Marc Jacobs spełnił marzenie i w kwietniu po 4 latach związku poślubił swojego partnera, Chara Defrancesco. Na wydarzeniu nie zabrakło m. in. Anny Wintour, Rity Ory czy Kate Moss. Wystawne przyjęcie zorganizowano w restauracji The Grill na Manhattanie.

6/11
Magdalena Lamparska, ślub 2019
Copyright @Instagram @magda lamparska
6/11

Magdalena Lamparska zdecydowała się na naprawdę bajkowy ślub. Aktorka wyszła za Bartka Osumka w Watykanie. Choć nie jest znana dokładna data uroczystości, wiadomo, że miała bardzo prywatny charakter.

7/11
Elie Saab Junior wziął ślub Christiną Mourad
Copyright @Instagram
7/11

Syn popularnego projektanta, Elie Saab Junior, ożenił się z Christiną Mourad w drugiej połowie lipca. Uroczystość odbyła się w Libanie i trwała 3 dni. Na imprezie bawiło się 1200 osób, a panna młoda miała 4 suknie ślubne, zaprojektowane oczywiście przez swojego teścia.

8/11
Iwona Cichosz, ślub 2019
Copyright @Instagram @iwonacichosz
8/11

Iwona Cichosz, była miss świata niesłyszących, wyszła za Trulsa Yggesetha na początku września. 

9/11
Izabela Scorupco, ślub 2019
Copyright @Instagram @izabellascorupco
9/11

Izabella Scorupco ma za sobą już dwa nieudane małżeństwa, jednak w tym roku po raz kolejny stanęła na ślubnym kobiercu. Na początku października wyszła za Karla Rosengrena, z którym tworzy szczęśliwy związek od końca 2017 roku. Uroczystość odbyła się w Hollywood.

10/11
suknia ślubna, Sophie Turner
Copyright @Instagram
10/11

Gwiazda „Gry o tron” i były wokalista Jonas Brothers pierwszy raz pobrali się w maju tego roku w jednej z kaplic w Las Vegas w obecności sobowtóra Elvisa Presleya. Wymarzoną uroczystość Sophie Turner i Joe Jonas zorganizowali jednak 29 czerwca w zabytkowym zamku w miejscowości Carpentras w Prowansji.

11/11
Krzysztof Rutkowski, Maja Plich, ślub
Copyright @FACEBOOK/@KRZYSZTOF RUTKOWSKI
11/11

Najpopularniejszy polski detektyw pobrał się z Mają Plich 18 sierpnia w pałacu w podwarszawskim Rozalinie. Podobno panna młoda miała aż 4 suknie ślubne, a Krzysztof Rutkowski trzy smokingi i jeden garnitur.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.